Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tłumaczenie symultaniczne w Skype

Tłumaczenie symultaniczne w Skype

WitekT 15 Maja 2006 16:05

0 0

Skype rozszerzył funkcjonalność swojego komunikatora o możliwość korzystania z oferty profesjonalnych tłumaczy z firmy Language Line Services, którzy będą symultanicznie przekazywać treść rozmowy w ponad 150 językach. Usługa będzie dodatkowo płatna i dostępna przez całą dobę.

Koszt tłumaczonej rozmowy wyniesie 2,99 dolara za minutę i dotyczy na razie tylko rozmów prowadzonych w języku angielskim. Użytkownik komunikatora będzie mógł spokojnie rozmawiać w języku angielskim, natomiast jego rozmówca będzie odsłuchiwał bezpośredniego tłumaczenia w danym języku.
Usługa wykorzystuje technologię IVR (ang. Interactive Voice Response) firmy Voxeo’s Prophecy, która automatycznie przekazuje rozmowę do centrum tłumaczeń.

Więcej informacji na stronie firmy Language Line Services.

Źródło tekstu: The Inquirer, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-76-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet