Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tlenofon pomaga ominąć podwyżki TP

Tlenofon pomaga ominąć podwyżki TP

WitekT 30 Września 2005 11:29

0 0

29. września Tlenofon uruchomił usługę Dostęp wdzwaniany. Umożliwia ona realizowanie tanich połączeń telefonicznych (lokalnych, międzystrefowych i międzynarodowych) z pominięciem numerów 0708.

Dostęp wdzwaniany to sposób na korzystanie z Tlenofonu bez konieczności włączania komputera czy kupowania aparatu VoIP. Wystarczy połączyć się z jednym z tlenofonowych numerów dostępowych i wybrać numer z którym użytkownik chce się połączyć. Za takie połączenie zostanie naliczona opłata, zgodna z cennikiem Tlenofonu, tj. 9 gr za minutę dla większości kierunków.

Uruchomienie usługi jest niezwykle proste. Wystarczy w Panelu użytkownika zdefiniować jeden lub kilka numerów telefonów z których użytkownik będzie łączył się z Tlenofonem.
Z myślą o osobach, które nie chcą przepłacać za rozmowy przygotowaliśmy usługę Dostęp wdzwaniany. Dzwoniąc z dowolnego telefonu pod jeden z kilkunastu specjalnie przygotowanych numerów, każdy w innej strefie numeracyjnej, łączymy się z Tlenofonem. Po połączeniu (podobnie jak w 0708), wybieramy jeszcze numer docelowy. Dzięki temu możemy korzystać z najniższych stawek za rozmowy bez konieczności włączania komputera czy nabywania aparatu VoIP - mówi Jacek Świderski członek Zarządu o2.

Dla porównania, za trzyminutową rozmowę z USA abonent planu standardowego TP SA zapłaci 4,38zł, podczas gdy adekwatnej rozmowy osoby korzystającej z usługi Dostęp wydzwaniany wyniesie tylko 27 groszy.

Stworzenie tego typu usługi jest tym bardziej istotne, że od 1. października Telekomunikacja Polska o 100% podwyższa cenę za minutę połączenia z numerami 0708, które dotychczas były wykorzystywane przez alternatywnych operatorów do oferowania tanich połączeń zagranicznych. W wyniku decyzji TP cena za minutę rozmowy wzrośnie z 35 do 70 gr. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: o2     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Lepper  2005-10-01 11:18:42  host: xh10.internetdsl.tpnet.pl

    Widzę, że Onet.pl znalazł sposób na tę podwyżkę :-D Zamiast 0-708- trzeba wykręcić numer: 0 801 080 010 i znów można delektować się rozmową po 35 groszy za minutę! Szczegóły na http://telefon.onet.pl/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet