Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TK Telekom nie przyznaje się do Tolpisu

TK Telekom nie przyznaje się do Tolpisu

WitekT 11 Października 2007 15:39

0 0
W dzisiejszym komunikacie prasowym Tolpis ujawnił nazwy firm wchodzących w skład jego konsorcjum. Wśród nich padła nazwa Telekomunikacji Kolejowej. Ta zaprzecza.

Jak napisała Telekomunikacja Kolejowa w komunikacie, jest właścicielem nowoczesnej sieci szkieletowej w Polsce i gotowa jest do współpracy w zakresie udostępniania transmisji danych dla wszystkich uczestników rynku telekomunikacyjnego, w tym operatorów telefonii komórkowej. (Firma - przyp. red.) nie jest uczestnikiem konsorcjum Tolpis i nie ubiega się o częstotliwości GSM 1800.

O składzie konsorcjum Tolpisu pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: TK Telekom, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~urij  2007-10-11 16:37:57  host: dos62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co oni sami nie wiedza, skad pochodza i jak maja na imie? jakies serial brazylijski nie wiem kim jestem, nie wiem skad jestem... blee

  • 0

    2.  2007-10-11 21:50:52

    No to o co k...ę w końcu chodzi? Tolpis to jakaś pralnia keszu, że nie zna swoich udziałowców, bo i po co?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet