Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Testuj z Orange: Sony Xperia Tablet Z

Testuj z Orange: Sony Xperia Tablet Z

WitekT 13 Maja 2013 14:31

2 3
sony xperia tablet zW kolejnej, 12 edycji Testuj z Orange, bohaterem będzie Sony Xperia Tablet Z wraz z usługami: Telewizja Tu i Tam oraz Czytelnia Tu i Tam - napisałna swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Do testów będzie 20 tabletów, z których połowa trafi na zawsze do najlepszych z testerów. Szczegóły i regulamin programu można znaleźć na stronie orange.pl/rejestracja.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.


Źródło tekstu: blog.orange.pl     

w sumie: 26
  • 0

    7. ~Zaniepokojonyfan  2013-05-13 16:31:44  host: 89-69-212-138.dynamic.chello.pl

    Hej Witek, oczywiście doceniam te ekskluzywne newsy, tak jak i pogłębione analizy, prognozy, czy felietony obrazujące sytuację na rynku telekomunikacyjnym, ale jako osoba zainteresowana nowinkami technologicznymi chciałbym też być na bieżąco z np. nowymi telefonami i jakimiś ciekawymi rozwiązaniami, a pod tym względem jest wg mnie trochę gorzej niż jeszcze do niedawna. Zauważyłem nawet, że w ostatnim miesiącu więcej info o nowinkach telefonicznych widziałem u konkurencji - która w dodatku zajmuje sie technologią w szerokim rozumieniu, a nie tak wyspecjalizowanym jej wycinku, jak TELEPOLIS. I właśnie tego typu wiadomości najbardziej mi tu brakuje. Generalnie powiem Ci tak, wkręciłem się w TELEPOLIS, bo uważałem że jest tu zagregowanych wiele ciekawych rzeczy naraz - tj. głównie: 1. genialne testy telefonów (co weekend jakiś się pojawiał), 2. ekskluzywne newsy o których pisałeś, 3. dużo nowinek, dzięki którym zawsze byłem na bieżąco. Dzisiaj 1. jest trochę mniej i 3. sporo mniej. Pozdrawiam

  • 1

    8. ~  2013-05-13 16:32:14  host: 89-71-92-54.dynamic.chello.pl

    Nie czepiajcie się. Telepolis ma na przykład newsy z pierwszej ręki przygotowane przez dział promocji i marketingu firmy Samsung.

  • 1

    9.  2013-05-13 16:45:36

    Ja rozumiem, że byście chcieli jeszcze więcej newsów, a my moglibyśmy je produkować. Ale z czego? My też mamy swoje życie, nie możemy pracować 24/7, bo wysiądziemy psychicznie, a na kolejną osobę w redakcji nas nie stać...

  • 0

    10. ~QWERTY  2013-05-13 17:53:54  host: 91-231-53-130.holicon.pl

    Duzo o samsungu i Play :) Zacznijmy od tego, że portal zaczol mocno faworyzowac plej i wszystkie testy, zdjecia telefonu z karta plej w srodku... Zapewne jak ostatnio moj komentarz zostanie usuniety aby nie bylo prawdy na oczach wszystkich.

  • 0

    11.  2013-05-13 18:02:58

    10, QWERTY - a jaka ma być karta, skoro wszystkie zdjęcia do testów robię ja? Mam dwie aktywacje w Play i jedną w T-Mobile - tyle mi wystarczy. Nie będę podpisywał umów ze wszystkimi sieciami po to tylko by Czytelnicy nie oskarżali nas (niesłusznie zresztą) o jakieś konotacje z Play.

  • 1

    12. ~QWERTY  2013-05-13 18:05:45  host: 91-231-53-130.holicon.pl

    A skad czytelnik ma wiedziec ? :) Widac wszedzie karty plej. I bardzo duzo newsow wychodzi o plej i samsungu jak pisal kolega wyzej. Wczesniej portalu nie znalem wiec nie wypowiadam sie na temat ilosci newsow. Mowie o tym co obserwuje od 3 miesiecy.

  • 1

    13. ~  2013-05-13 18:22:52  host: v42-16.opera-mini.net

    a ja bym wolal mniej newsow bo za duzo czytam.

  • 0

    14. ~  2013-05-13 21:06:28  host: afe2.rev.netart.pl

    I znowu do konkursu dostanie się a p

  • 0

    15. ~  2013-05-13 21:09:22  host: tor-exit-1.cns.vt.edu

    I znowu do konkursu dostanie się a później wygra pewna rodzina z Piekar Śląskich. Ciagle to samo nazwisko pojawia sie. Tak jak poprzednio 5 telefonów wygrali. Sami mozecie sprawdzic na stronie testuj z orange. Wystarczy tez przejrzec rozwiazania zadan przez ta rodzine (to samo nazwisko). Blackberry Z10 jak i poprzednich konkursow. Widac, ze to jedna osoba wszystkie te testy robi. Mozna to wszystko sprawdzic na ich stronie. W Orange nawet w konkursach nie ma uczciwosci

  • 0

    16.  2013-05-13 22:19:47

    QWERYT: newsy są takie, jakie zdobywamy. Podeślij te, które Twoim zdaniem przeoczamy.

  • 0

    17. ~Zaniepokojonyfan  2013-05-13 23:54:52  host: 89-69-212-138.dynamic.chello.pl

    Witek, wbrew pozorom dobry motyw z tym podsyłaniem newsów:) Może warto by przetestować tego typu nową funkcjonalność w serwisie - jak w portalach plotkarskich albo informacyjnych - wstawić zakładkę WYŚLIJ NEWS (opcja tylko dla zalogowanych, albo z określoną liczbą gwiazdek/punktów - żeby śmieci nie było) -> w ten sposób oszczędzilibyście sporo czasu na szukanie wiadomości:) Tak czy inaczej życzę powodzenia, zdaję sobie sprawę, ze pewnie nie jest łatwo prowadzić taki portal. Pozdrawiam

  • 0

    18. ~  2013-05-14 00:25:43  host: v55-03.opera-mini.net

    najlciekawsze newsy pisze wlo.

  • 0

    19. ~jajko  2013-05-14 06:55:52  host: 212.2.126.232

    *17 ale ten 'twoj' pomysl juz funkcjonuje tutaj min od 2 lat... korzystalem,dziala wiec najpierw sie rozgladnij :)

  • 0

    20. ~klo55  2013-05-14 07:08:03  host: ip-37-209-140-138.free.aero2.net.pl

    rejestracja wymaga podania dosłownie wszystkich danych, chyba ich całkiem poje..ło, dane to moge podać jak już zostane wylosowany, ale nie teraz, nie na tym etapie rejestracji...

  • 0

    21. ~yanie  2013-05-14 12:56:28  host: staticline-31-183-46-106.toya.net.pl

    "ekskluzywne newsy", "pressy".... Można to powiedzieć po polsku?

  • 0

    22.  2013-05-14 13:04:44

    yanie: czy mógłbym prosić o czepianie się rzeczy merytorycznych, a nie duperelek językowych? To nie forum o języku polskim, tylko o telekomunikacji.

  • 0

    23. ~  2013-05-14 13:11:21  host: staticline-31-183-46-106.toya.net.pl

    Siur! Jor łebsajd :-)

  • 0

    24. ~yanie  2013-05-14 13:12:50  host: staticline-31-183-46-106.toya.net.pl

    ekskluzywnie Jor łebsajd

  • 0

    25. ~yanie  2013-05-14 13:14:29  host: staticline-31-183-46-106.toya.net.pl

    Przyznaję, że merytorycznie to bardzo dobra strona :-)

  • 0

    26. ~m  2013-05-15 10:22:10  host: hbd13.internetdsl.tpnet.pl

    Odnośnie tego co napisał Zaniepokojonyfan, proponuję zajrzeć tutaj: http://pokazywarka.pl/6ozadk/ (jeśli link nie działa to do adresu pokazywarka w domenie pl należy dopisać /6ozadk )

Dodaj swoją opinię