Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Testuj z Orange Nokię Lumia 900 lub HTC One X

Testuj z Orange Nokię Lumia 900 lub HTC One X

LuiN 16 Kwietnia 2012 18:42

0 0
Ruszył kolejny już nabór na testerów smartfonów organizowany przez sieć Orange. Tym razem do przetestowana są Nokia Lumia 900 lub HTC One X.

htc one xnokia lumia 900

Formularz zgłoszeniowy znaleźć można pod tym adresem. Aby wziąć udział w testach należy odpowiedzieć na jedno pytanie teoretyczne oraz uzasadnić dlaczego to właśnie my mamy zostać wybrani przez sieć na testera.

Kwalifikacje trwają do 6. maja, 15. maja opublikowana zostanie lista 100 testerów (po 50 sztuk każdego z telefonów).




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    5.  2012-04-16 20:14:29

    @4 brałem udział w poprzedniej edycji i jakoś spamem nie jestem zawalany. Zapiszę się, co mi szkodzi spróbować?

  • 0

    6. ~Pawlitko  2012-04-16 20:56:13  host: 94.229.86.83.masterit.cz

    Nie idzie sie zarejestrować! Ciągle wyskakuje że podany adres email został już zarejetrowany w konkursie! Pytam się kiedy? Brałem co prawda udział w poprzdnich edycjach ale to chyba nie ma znaczenia

  • 0

    7.  2012-04-16 20:59:29

    nie podoba mi sie okreslenie bycia najaktywniejszym i namawiania znajomych na glosowanie itp... czyli znow nie bedzie liczyla sie merytoryka, a kto bardziej zaspamowal znajomych?

  • 0

    8.  2012-04-16 21:37:20

    100 telefonów!!! zaszaleli

  • 0

    9. ~a_lex  2012-04-16 22:46:54  host: user-46-112-75-6.play-internet.pl

    Ło matko "Napisz nam, jak zaangażowałbyś znajomych do kibicowania Twoim testom?". Orange uwielbia wymyślać jakieś hocki klocki. Wygrałem raz Mozarta, ale z tym testowaniem później to też są różne wymyślne zadania, myślę sobie że może lepiej nie wygrać i mieć święty spokój, niż wymyślać różne cuda na patyku na życzenie Orange.

  • 0

    10. ~  2012-04-16 22:50:24  host: PC-109-95-2-76.net-com.net.pl

    @5 nie chce, nie zachecaj, wieksza szansa dla nas:)

  • 2

    11.  2012-04-16 23:16:56

    @10 masz rację. Ludzie, to wielka ściema, nikt nie wygra a po nocach będą do was wydzwaniać, e-maile fale spamu zaleją a pod waszymi domami akwizytorzy z Orange rozbiją miasteczka namiotowe!

  • 0

    12.  2012-04-16 23:37:13

    Maniiiek przekonałeś mnie, zapisuje się :)

  • 0

    13. ~  2012-04-16 23:37:14  host: z33-14.opera-mini.net

    @1 ale z Ciebie BURAK.Z doświadczenia życiowego wiem,że najczęściej innych ludzi nazywają plebsem ci,którym słoma z butów wystaje.

  • 0

    14. ~  2012-04-17 07:59:44  host: afns133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A wystarczy po prostu przeczytac regulamin z czym wiąże sie wygrana fona do testów. Kto ma czas na zabawę, na publikowanie różnych "ciekawych" faktów z użytkowania fona ten konkurs jest dla niego. Nie ma co sie licytować kto za , a kto przeciw. Każdy myślący inaczej kupi sobie takiego fona jakiego chce. ;-)

  • 0

    15.  2012-04-17 08:15:58

    @14 teoretycznie masz rację. W praktyce poprzednie edycje wygrywały losowe osoby które nawet jednego zadnia nie zrobiły.

  • 0

    16. ~Hanka  2012-04-17 09:09:34  host: agar79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 No to teraz bedziesz mial do WP7.5 bo on raczej smartphone to przypomina tylko z obudowy. Tak to jest to zwykly telefon kategorii max symbian

  • 0

    17. ~loswy  2012-04-17 09:11:07  host: agar79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak to bedzie losowe bo oni w 2 dni przeglosowali kto z 2012 osob dostje telefon - nierealne w tak krotkim czasie podejscie merytoryczne. Chyba ze byl sztab osob ale to tez nie jest mozliwe

  • 0

    18. ~  2012-04-17 09:11:15  host: p14-05.opera-mini.net

    @15 zajmij się czymś pożytecznym a nie non stop tu siedzisz

  • 0

    19. ~BartekGib  2012-04-17 09:18:07  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    13. Nacisnąłem na piętę :) ? A ja Ci powiem tak - zazwyczaj unoszą się prowincjonalni towarzysze kiedy wspomina się o plebsie albo dole społecznym. Także sam się wkopałeś we własne pomyje :)

  • 0

    20. ~  2012-04-17 09:52:33  host: v41-03.opera-mini.net

    @19 na nic nie nacisnąłeś,takie teksty mnie nie ruszają.Uświadomiłem Ci tylko,na kogo wychodzisz,używając pogardliwego określenia plebs w stosunku do innych ludzi.I jak widać po twojej kolejnej wypowiedzi,ani trochę się nie pomyliłem.

  • 0

    21. ~  2012-04-17 09:58:52  host: v38-02.opera-mini.net

    Czlowieka ze wsi wyrwiesz, wies zostaje w czlowieku nawet w drugim pokoleniu jak widac po Bartku.

  • 0

    22. ~BB  2012-04-17 11:16:02  host: 81.219.84.18

    21. A dokładnie "Chłop ze wsi wyjdzie,ale wieś z chłopa nigdy".

  • 0

    24. ~zbig  2012-04-17 14:02:56  host: 46.204.16.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A ja się zapiszę. Testowałem w Play, może teraz się uda w Orange:-)

  • 0

    25. ~  2012-04-24 23:02:05  host: z03-10.opera-mini.net

    Zmienil sie adres formularza.

Dodaj swoją opinię