Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Testuj smartfona z LTE w Plusie

Testuj smartfona z LTE w Plusie

sirmark 14 Grudnia 2012 17:31

1 0

nokia lumia 820Od 16. grudnia rusza akcja "testuj smartfona z LTE w sieci Plus". Jej uczestnicy otrzymają na 14 dni smartfon Nokia Lumia 820 wraz kartą SIM i specjalną ofertą Bez Limitu z pakietem 3 GB LTE.

Plus przygotowuje się do wprowadzenie nowej oferty smatfonów, które pozwalają na korzystanie z mobilnego internetu w technologii LTE, nie tracąc jednocześnie możliwości zestawiania połączeń głosowych. Oferta dla klientów zostanie wprowadzona w połowie stycznia przyszłego roku, ale już teraz każdy może osobiście sprawdzić jak usługa wygląda w praktyce.

Zaczynająca się 16 grudnia akcja jest adresowa do wszystkich, którzy są zainteresowani wypróbowaniem tego rozwiązania, a co równie ważne, podzielą się swoimi spostrzeżeniami z testów. Dla uczestników testów przewidziano specjalny konkurs, a dla autorów najciekawszych i najbardziej pomocny opinii o funkcjonowaniu usług w smatfonach LTE ufundowane zostaną specjalne nagrody w postaci telefonów. Dodatkowo, zarówno sami testerzy, jak również wszyscy zgłoszeni do akcji, będą mogli skorzystać na preferencyjnych warunkach z oferty Plusa.




Chcąc wziąć udział w testach smartfonów LTE należy spełnić wymagania regulaminu oraz uiścić jednorazową opłatę w wysokości 19,90 zł. O zakwalifikowaniu do testów zdecyduje kolejność zgłoszeń, poprawność wypełnienia formularza rejestracyjnego, , przejście weryfikacji, a dodatkowo zgłoszenia będą weryfikowane pod względem dostępności zasięgu LTE. Odbiór i zwrot sprzętu testowego odbywać się będzie w Salonie Firmowym Plusa wskazanym w formularzu rejestracyjnym.

Zapisy do testów odbywają się przez specjalny formularz, który od 16 grudnia będzie dostępny na stronie www.plus.pl.

Zobacz: regulamin akcji "testuj smartfona z LTE w sieci Plus" (plik .pdf; 84 kB).

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 127
  • 0

    113.  2013-01-23 19:30:35

    MATT - a z jakiego miasta jesteś?

  • 0

    114. ~Seba W  2013-01-23 20:44:14  host: 031011207151.warszawa.vectranet.pl

    Do mnie dzisiaj zadzwonili z salonu - jestem umowiony na jutro po odbior telefonu w Warszawie.

  • 0

    115.  2013-01-24 08:26:43

    No tak, telefony do testerów się zaczęły, bo nawet zajawka o testach zniknęła ze strony Plusa.

  • 0

    116. ~DragonNT  2013-01-25 12:32:12  host: bwf40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To nieźle plus pogrywa sobie z ludźmi z mniejszych miast.

  • 0

    117.  2013-01-25 20:05:01

    Ja wczoraj odebralem swoj telefon do testow w Warszawie w hotelu Marriot . Dowiedzialem sie ze w tym salonie do testow dostalo sie 60 osob z tego salonu

  • 0

    118. ~nvbnb  2013-01-25 22:32:31  host: 89-79-47-131.dynamic.chello.pl

    Do mnie dzisiaj dzwonili, odbieram w poniedziałek. Ciekawe czy po testach będą je chcieli odsprzedać/zaoferować w jakimś abonamencie i jeżeli tak, to na ile to będzie atrakcyjna oferta...

  • 0

    119. ~MATT  2013-01-26 08:51:08  host: azi106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ze śmiesznych rzeczy podczas testowania mogę stiwerdzić jedno - nie działa LTE ;) Jestem w zasięgu sieci, na wyświetlaczu pojawia się 4 z kreskami zasięgu, jednak gdy próbuje otworzyć stronę internetową pojawia się komunikat o braku połączenia z siecią. Tak samo nikt nie może się do mnie dodzwonić, za to ja mogę wykonywać połączenia. Wszystkie problemy występują po przełączeniu na sieć 3G ;) Więc jak mam testować LTE plusa haha ?

  • 0

    120. ~seba w  2013-01-26 10:00:06  host: apn-37-109-107-105.dynamic.lte.plus.pl

    @119 Matt, u mnie wszystko pieknie dziala, moge dzwonic i do mnie mozna sie dodzwonic. predkosc lacza robi wrazenie. mam w domu internet kablowy i osiagam max 10Mbit. w telegonie ok 50Mbit ;)

  • 0

    121. ~MATT  2013-01-26 10:47:25  host: azi106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Seba W, zazdroszczę hehe zadzowniłem na infolinię to powiedzieli, że nie widzą mojej karty :D w salonie, w którym podpisywałem umowę testów kolejki jak za komuny więc sobie daruje :D ale telefon fajny tylko ta bateria...

  • 0

    122. ~boro  2013-01-26 20:24:52  host: apn-37-7-40-161.dynamic.gprs.plus.pl

    A wiecie jak jest z polaczeniami ? Mozna sobie dzwonic z tego telefonu ?

  • 0

    123. ~MATT  2013-01-26 23:07:33  host: azi106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    połączenia sms i mms sa nielimitowane

  • 0

    124.  2013-01-27 11:07:06

    Jak sie dowiedzialem na infolini wszystkie karty sim sa zarejestrowane na jedna osobe wiec nie uzyskamy eKodu potrzebnego do zarejestrowania sie do serwisu on-line a takze nie ma mozlowosci sprawdzenia ile zostalo nam sie limitu internetu

  • 0

    125.  2013-01-27 11:10:04

    Zna ktos jakies forum/grupe na Fb gdzie mozna wymieniac sie opiniami na temat testow ?

  • 0

    126.  2013-01-27 11:15:12

    motedus: załóż wątek na naszym forum. :-) Ja to "zareklamuję" w newsie. :-)

  • 0

    127. ~  2013-01-27 13:00:14  host: ip-89-161-43-65.tel.tkb.net.pl

    WitekT: nie moge sie zalogowac na forum :/

  • 0

    128.  2013-01-27 13:03:47

    Usuń cookies i aktywuj konto na forum z poziomu panelu serwisu (zakładka FORUM).

  • 0

    129.  2013-01-27 15:08:00

    Temat został założony na forum a w nim umieściłem wszelkie informacje na temat testowania, zapraszam tam po wszelkie informacje. Link do tematu http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64937

  • 0

    130. ~pylecki90  2013-02-06 19:04:40  host: 078088004147.bialystok.vectranet.pl

    mi sie udalo, do testu wybrano najszybszych, i tych co sa w zasiegu lte, tak powiedziano mi w salonie

  • 0

    131.  2013-02-11 17:03:19

    Ja już dawno po teście... u mnie LTE śmigało pięknie 30-61Mbit/s ;)

  • 0

    132.  2013-02-11 17:15:31

    https://www.youtube.com/watch?v=fKNMD8mEiko

Dodaj swoją opinię