Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Testuj MyWallet w T-Mobile za smartfona

Testuj MyWallet w T-Mobile za smartfona

sirmark 16 Listopada 2012 20:29

0 0

samsung i9300 galaxy s iiiT-Mobile rozpoczął akcję Zostań testerem, w ramach której wybrane osoby będą mogły przetestować usługę MyWallet, a na koniec testów zatrzymać otrzymanego Samsunga Galaxy S III.

MyWallet to płatności zbliżeniowe oparte o NFC. Szczegółowo o usłudze pisaliśmy w tej wiadomości.

Aby zostać testerem należy być pełnoletnim, posiadać konto w mBanku oraz zgłosić udział w przygotowanej aplikacji na Facebooku. Następne uczestnik musi przygotować nagranie wideo, w którym przedstawi właściwości swojego wymarzonego telefonu.
Ze zgłoszonych prac wybranych zostanie 5 osób, które przejdą do kolejnego etapu. Będą w nim przez ponad 2 tygodnie testować Samsunga Galaxy S III z technologią NFC i usługą MyWallet, a za prawidłowe wykonanie zadań otrzymają telefon w prezencie.




nokia lumia 920 W tym tygodniu program testowy podobnej usługi rozpoczął Orange. Tam jednak na testerów usługi Orange Cash czeka 150 telefonów Nokia Lumia 920, z czego 70 sztuk zostanie u najlepszych testujących.

Zobacz: regulamin akcji "Zostań testerem" (plik .pdf; 201 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    19. ~omena  2012-11-17 11:29:13  host: ip-37-209-143-44.free.aero2.net.pl

    wizerunkowo to jakaś lipa... 5 szt. niech wezmą jeszcze lepiej marketingowo pożądany telefon i dadzą AŻ 1 sztukę?

  • 0

    21. ~mirekb  2012-11-17 13:31:59  host: 188.147.164.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    niemiecka oszczednosc..solidnosc,rzetelnosc tak,tak.znamy te bajery.na tle reszty mno z tymi 5 sztukami to brawura na max

  • 1

    22.  2012-11-17 13:49:21

    w reklamie MyWallet trzeba ujrzec tzw "2 dno"....po skorzystaniu z tego bedziesz "goly i wesoly" ;) ;)

  • 1

    24. ~  2012-11-17 15:13:40  host: 37.152.24.17

    z iloscia smartfonow to sie raczej nie popisali

  • 0

    25. ~  2012-11-17 18:16:16  host: apn-37-247-226-194.dynamic.lte.plus.pl

    czy ja dobrze widze? 5 smartfonow? slownie: pięć ???? to prezesi sie woza mega wypasionymi furkami a dla klientow urzadzaja tak smieszne konkursy.... T sie stacza...

  • 0

    27. ~mac  2012-11-17 23:44:06  host: 77-252-59-6.ujscie.net

    my wallet ??? a czym to nfc + konto+ software+ nowy sim+ kompilikacje różni sie od naklejki zblizeniowej pryklejonej do jakiego kolwiek telefonu :) ????

  • 0

    29. ~M.  2012-11-18 09:41:03  host: 87-207-188-55.dynamic.chello.pl

    Pięciu testerów? To PTC i BRE poszaleli... Zapewne w ten sposób chcą podwoić bazę klientów T-Walleta.

  • 0

    31. ~koszalin  2012-11-18 11:59:01  host: apn-37-152-21-19.dynamic.lte.plus.pl

    ze oni sie nie wstydza.... konkurs z piecioma smartfonami. to jest jakas parodia.

  • 0

    32.  2012-11-18 16:23:09

    Za niecały rok kończy mi się umowa, będzie trzeba się pożegnać...

  • 0

    33.  2012-11-18 16:24:46

    T-mobile ostatnio się wypaliło to końca, ciekawe kiedy się obudzą, zarząd widzi tylko statystyki martwych kart SIM, zyski mizerne, zero perspektyw.

  • 0

    34. ~Maxcio  2012-11-18 17:25:37  host: host-91-215-230-197.welnowiec.pl

    #33 Tak ty wiesz lepiej niż zarząd ;) Trzeba czytac dokładnie telepolis, a nie bzdury o zyskach wypisywać. Zyski maja lepsze niz orange. Jest na ten temat artykuł na telepolis.

  • 0

    35.  2012-11-18 18:32:43

    I pomyśleć, że kiedyś uważałem Erę za solidną firmę... Ech, gdzie te czasy...

  • -1

    36.  2012-11-18 20:27:20

    czytam te wpisy i sie zastanawiam co jest w Wami nie tak. nie chcesz? nie zapisujesz sie... daja cos za niemal darmo to i tak jest narzekanie, ze dlaczego nie wiecej... i po co organizowac takie akcje jak tak czy tak jest niedobrze?

  • 0

    37.  2012-11-19 11:12:43

    Ok może ilość smartfonów do rozdania nie powala, ale sam pomysł z nagraniem własnego video wydaje się być ciekawy. Może zostaną później zmontowane ciekawe reklamówki. Tak jak napisał thonka: nie ma promocji jest źle, są promocje i dają za darmo telefony też źle. Taka, nasza mentalność wychodzi niestety.

  • 0

    38.  2012-11-19 11:38:10

    36 - thonka i Ty to piszesz poważnie? PIĘĆ sztuk na CAŁĄ Polskę? Toż to k...a wielkopański gest, jak na taką firmę. Jedno dobrze napisałeś: " ...i po co organizować takie akcje, jak tak czy tak jest niedobrze?" No właśnie, po co się ośmieszać?

  • -1

    39. ~  2012-11-19 11:58:13  host: aebo103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    38, tak, wielkopański gest, mogliby nie dać nic, bo takiego obowiązku nie mają.

  • 0

    40. ~Johnny  2012-11-19 14:38:08  host: 46.204.99.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jaka sieć taki konkurs !! Usługa tak naprawdę nie wiadomo dla kogo i jeszcze 5 telefonów na ponad 10 mln klientów. T-Mobile czas opuszczac !!

  • 0

    41. ~MSQ  2012-11-20 10:20:07  host: fmgplgtw01.e-forum.com.pl

    a ja czekam nadal na to az P4 udostepni opcje placenia zblizeniowka.. sam jestem ciekaw jak to wyglada

  • 0

    42. ~Anders  2012-11-21 14:53:38  host: 77-255-61-107.adsl.inetia.pl

    ~40 usługa na pewno dla osób mających więcej niż jedną kartę to raz, dwa dla każdego kto lubi mieć alternatywę. Badania pokazują, że prędzej wyjdziemy bez portfela niż telefonu.

  • 0

    43. ~  2012-11-26 14:43:53  host: ppp151221.ostnet.pl

    Sama usługa wydaje się bardzo atrakcyjna. Mam nadzieję, że wprowadzą ją stopniowo też dla użytkowników Heyah.

Dodaj swoją opinię