Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Testuj LTE z Cyfrowym Polsatem za 9 zł

Testuj LTE z Cyfrowym Polsatem za 9 zł

LuiN 21 Marca 2014 10:57

9 6
Cyfrowy Polsat wprowadził możliwość testowania Internetu LTE za 9 zł przez 7 dni.

Klienci mogą przez 7 dni sprawdzić możliwości Internetu LTE za 9 zł opłaty aktywacyjnej. Na potrzeby testów użytkownik otrzyma specjalny pakiet danych, możliwość wyboru dowolnego poziomu oferty oraz sprzętu: modemu, routera LTE lub zestawu do Internetu domowego LTE ODU-IDU.

Możliwość testowania Internetu LTE na nowych warunkach jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy wybiorą ofertę ze sprzętem na udostępnienie i umową na 12 lub 24 miesiące. Dodatkowo użytkownik może obniżyć abonament o 10 zł miesięcznie na cały okres trwania umowy, łącząc promocję z nowym programem smartDOM Cyfrowego Polsatu i sieci Plus.

Obecnie Cyfrowy Polsat ma w ofercie urządzenia obsługujące prędkości do 150 Mb/s, a w zasięgu sieci Cyfrowego Polsatu i Plusa znajduje się około 67% populacji Polski, czyli blisko 26 mln Polaków. Możliwość testowania Internetu LTE za 9 zł uruchomiła także sieć Plus.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat, wł     


Dodaj do:

Tagi: cyfrowy polsat | lte | smartdom

w sumie: 48
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    1. ~Rico  2014-03-21 11:54:10  host: e1.zaba-gw.waw.supermedia.pl

    Hahaha, a co już nie ma chętnych dlatego Polsat cyfrowy po testy sięga???

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    2. ~Kamil  2014-03-21 11:59:54  host: srv-isp.danex.net.pl

    Taaa...Po kiedo grzyba mi pińcet megabajtów na sekundę skoro jest limit? Zeby mi się telepolis.pl załadowało w 1s a nie w 3s? Te dwa kulfony z reklamy Orange mają rację, mały transfer jest do bani tym bardziej przy tak szybkim internecie

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~xxx  2014-03-21 12:04:28  host: host-81-190-240-216.malbork.mm.pl

    ja potrzebuje srednio 1Gb na dzien do przegladania ogladania sluchania i grania, sciagac nie sciagam bo po co. to ile potrzebuje Gb na miesiac? i za jakie pieniadze? wole sale lacze :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    4. ~Czaj-nick  2014-03-21 12:19:38  host: n06-05-08.opera-mini.net

    Będzie kolejna potyczka między "mobilkami" (mobilny net), a "nieruchawymi" (net z kabla) ?? ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    6.  2014-03-21 12:35:33

    Kabel, miedź, światło- tylko to się liczy :) Reszta "internatów" jest pikusiem dla amatorów. Oczywiście warto mieć jakiegoś prepaida na działkę :) Pzdro dla kumatych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    7. ~:)  2014-03-21 12:40:07  host: 84-10-104-145.static.chello.pl

    Ale klapa ze net za 9zl na 7dni daja i to z limitem.Srednio dziennie zuzywam ok.500MB same strony i czasem klipy itp.Dlatego wole lacze stale lub Aero2

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    8. ~Czaj-nick  2014-03-21 12:47:46  host: n06-05-08.opera-mini.net

    @5.: Zapomniałeś dopisać, że wszyscy mamy korzystać z netu tak, jak ty to robisz... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~Calm7  2014-03-21 12:55:16  host: n11-07-01.opera-mini.net

    7). Klapa? A czytać umiesz? TESTUJ LTE. To jak myślisz, do czego ma posłużyć?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12.  2014-03-21 13:07:07

    Test z teraz http://www.speedtest.net/result/3385824002.png

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-03-21 13:35:01

    Ładnie śmiga :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-03-21 16:24:11

    Od paru dni testuje internet mobilny w Play na laptopie i działa całkiem przyzwoicie lecz transfer zjada jak szalony w ciągu dnia spokojnie można zużyć 500 mega i więcej i to bez filmów. Wystarczy wejść na WP gdzie masa reklam i zjada transfer więc to co daje Plus na LTE to śmiech na sali. Takie coś to tylko w telefonie na Operze mini i tyle

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~pabloki  2014-03-21 16:35:06  host: 178.182.235.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ponoć 10 GB na 30 dni rozliczane proporcjonalnie czyli 7 dni= ok 2,5 GB ale to okres bezpłatny . Pewnie chcą zbudować baze danych by sprzedawać telewizje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    18. ~:)  2014-03-21 17:01:18  host: 84-10-104-145.static.chello.pl

    W Krakowie tez nie ma szalu jutro zwracam.Zamiast LTE przelacza na HSPA+

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    19. ~  2014-03-21 18:48:41  host: n15-01-04.opera-mini.net

    U mnie nie ma nawet nadajnika GSM sieci Plus, a Orange i T-Mobile mają 3G. Wniosek jest taki, ze obecnie Plus ma najsłabszy zasięg w Polsce. Mieszkam w osadzie liczącej 3200 mieszkańców. Teraz pisałem do Play odnośnie nadajnika. Planują instalację anten sektorowych i ltt ready na jesieni br. :-) Także Plus niech się schowa z tym lte, które obejmuje wyłącznie wielkie miasta w Polsce !

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    20. ~klatt  2014-03-21 19:03:48  host: public-gprs564528.centertel.pl

    19. odkąd to pipiduwa jest wyznacznikiem zasiegu sieci

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    21. ~Lukasz P.  2014-03-21 19:06:21  host: user-94-254-138-95.play-internet.pl

    Zaraz zaraz, oni chca zebym cos dla nich przetestowal nie placac mi za to? Ba, chca zebym to ja im zaplacil za cos co dla nich przetestuje? A ja na ulicy znajduje pieniadze a do pracy chodze zeby sie ich pozbyc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    22.  2014-03-21 19:12:30

    @21. Lepiej do lekarza idź...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~gościuuuuu  2014-03-21 19:45:10  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ~19 wow 3200 luda bez netu w plusie - chyba się wyprowadze do Angoli (nie mylić z Anglią)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    24.  2014-03-21 20:22:48

    Musiałbym na głowę upaść, żeby podpisywać cyrograf przy nieustannie zmieniających się prędkościach korzystania. Owszem, posiadam modem i kartę Plusa LTE, ale jestem rozczarowany uzyskanymi wynikami. W praktyce NIGDY nie przekroczyłem 30 Mbit/s do mnie, i 2 Mbit/s ode mnie. I to w porywach. Czasami, co dziwne, lepiej i stabilenij działał net w 3G, niż w LTE! Dlatego, owszem, uznaję potrzebę posiadania tego wynalazku, ale wyłącznie jako sprawę AWARYJNĄ. Tak przy okazji - właśnie wyczerpałem limit 6GB tydzień przed czasem i ponownie odpaliłem kolejny pakiet w T-Mobile w taryfie Frii. Podwójne doładowanie bardzo się przydało, a i osiągi, choć nie tak imponujące z racji technologi tylko 3G, okazały się o wiele bardziej powtarzalne niż te osiągane w zielonej konkurencji. Chwalę również możliwość ( wreszcie! ) sprawdzenia pozostałego limitu do wykorzystania, zarówno przez bezpłatny sms jak i krótki kod. Brawo!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    25. ~gościuuuuu  2014-03-21 20:52:52  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    co do prędkości nie wypowiadam się bo jest ona zależna od wielu czynników zawnętrznych często niezaleznych od operatora a co do przekroczenia limitu to weź sobie większy i nie piszcz że na tydzień przed końcem...
    PS. To co byś pisał jak byś miał 1 GB? Że po jednym dniu Ci odcieli czy coś takiego???

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    26. ~  2014-03-21 21:04:03  host: n15-08-02.opera-mini.net

    20,odtąd pipidówa jest wyznacznikiem.zasięgu sieci od kiedy ludzie dalej mieszkający od nadajnika mają dobry zasięg albo zły, sam jestem z miasta i popieram mierzenie jakości zasięgu w miejscach gdzie jest on zły po to żeby sieci robiły zasięg dobry w całym kraju,a nie tylko w największych miastach i to tylko pod nadajnikiami

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    27.  2014-03-21 21:20:35

    25 - hello, to jest w T-Mobile na kartę, więc daruj sobie te pokrzepiające uwagi. Kupiłem następne 3 GB - masz z tym jakiś problem? Przynajmniej mam lejek, który wy systematycznie likwidujecie, bo nie możecie się nachapać z tego co słuszne. No i takt co 300 kB- gratulacje za precyzję ;-) Dajecie " darmowe" 300 MB, by z nawiązką odebrać wasz "prezent" po przekroczeniu transferu, a następnie golić co miesiąc tych, którzy w porę nie zdążą dezaktywować oferty. Zaczynaliście z taktem co do bajta, a strach pomyśleć na jakim takcie skończycie. Rzeczywiście, masz powody do dumy, jak i firma, którą reprezentujesz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28. ~darek  2014-03-21 23:39:50  host: public-gprs543816.centertel.pl

    Za przetestowanie waszej sieci mam wam jeszcze zapłacić? Niedoczekanie wasze. Szczyt bezczelności.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    29.  2014-03-21 23:53:31

    @28 tak wszystko za darmo powinno być. Przecież komuna i te sprawy. WSZYSTKO JEST WSZYSTKICH !

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    31. ~darek  2014-03-22 08:59:11  host: public-gprs517039.centertel.pl

    @29 nikt nie chce za darmo, jeżeli mówi się o testach usługi tzn że usługa jeszcze nie jest w pełni funkcjonalna a więc może działać niestabilnie. Jeżeli poprzez nasze testy mamy pomóc operatorowi w dostrojeniu usługi to dlaczego mamy za to płacić? Rozumiem że po testach usługa będzie działać stabilnie i wówczas w zależności od ceny ktoś się zdecyduje na jej zakup. Czy to tak ciężko pojąć?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    32.  2014-03-22 09:33:29

    Jak mi Solorz zapłaci te 9 złoty (tylko przedpłata wchodzi w grę), to mogę ewentualnie mu przetestować to jego ŁELTEŁ-E, przez te 30 dni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    33. ~  2014-03-22 14:11:20  host: n16-09-06.opera-mini.net

    ja wziąłem na test PlayOnline dawno temu i jakoś nie oddałem bo działa dobrze, zamiast narzekać to powinniście się cieszyć że jak będzie źle działało to możecie oddać bez konsekwencji,a jak dobrze będzie działać to nie rezygnujecie i korzystacie, bez opcji testu musielibyście płacić kare gdybyście zewali umowe przed czasem, sam miałem Plus net na test tylko że umowa na czas nieokreślony tylko sim i wiem już,że 3G Plusa jest "wszędzie",nawet tam gdzie nie ma zbyt dobrej infrastruktury byłej tp, ogólnie Plus się stara i ma naprawdę dobry zasięg,jeden minus że działa wolniej od Play na swoim 3G ale może przyspieszą,a NetWorks bym nie przeceniał bo jak mają dobry zasięg to mają,a jak nie mają to będą olewać te miejsca tak jak to robią, Orange net też bym chciał przetestować tylko chyba nie dają takiej opcji tylko od razu bierz umowe na 2 lata nawet w tylko sim,wszystkie te sieci mają opcje sprawdzenia transferu danych, T jedyna sieć,która nie ma tego sprawdzenia jeśli się sam klient nie zaloguje i sobie nie policzy i nie informuje o zbliżającym się końcu limitu transferu,tylko jest sms po wykorzystaniu limitu tak jak w innych sieciach,czyli kończąc chcecie Plusa to bierzcie,nie chcecie to nie bierzcie i nie narzekajcie,nikt wam nie broni korzystać z T czy Orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~  2014-03-22 14:17:13  host: n16-09-06.opera-mini.net

    a jak chcecie LTE wszędzie nawet w NetWorks to zapomnijcie,LTE to głównie miasta do bliskich okolic, cieszcie się,że jest 3G bo gdyby 3G nie było to dalej mielibyście EDGE albo GPRS poza miastami,mało możliwe żeby LTE było wszędzie póki nie uwolnią pasm 800,700,a obecne LTE działa na 1800,więc o czym wy piszecie, na tym paśmie nie pokryją całego kraju LTE tylko wybrane miejscowość

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    35.  2014-03-22 15:03:04

    Orange daje do "testów" 5 GB za 1 zł. Gdyby Plus dał na dłuższe testy to może ruszyłbym cztery litery.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-03-22 15:25:19

    Daj jakiś link do tych testów 5GB za 1zł :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2014-03-22 16:01:25

    @36 masz na forum wątek z batonami LION ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-03-22 16:03:54

    Testy trwają do 2014.08.31. ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~dziwnetesty  2014-03-22 20:14:59  host: 178.181.235.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dzinwny jest ten swiat. do Pana z play online :D chlopiw ledwo maja pare nadajników UMTS900 a co dopiero LTE :D inni maja 10/20x wiecej tam gdzie ma play tylko LTE o HSPA+ nie warto nawet wspominać bo play w tej materi jak i LTE to totalne 0. plus era i orange ma wszedzie zasięg HSPA+ stacji pełno a play? ma qupke na mietko

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~  2014-03-22 21:05:22  host: n05-08-06.opera-mini.net

    36,Orange daje opcje testów mobilnego netu w abonamencie ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~Mariusz  2014-03-22 22:06:28  host: 093105175000.bielskobiala.vectranet.pl

    CP ma tę przewagę, że ma najlepszą sieć lte. Tzn. najlepiej rozbudowaną, największy zasięg. A taka akcja jak ta - promocja, od razu głośniej o necie w mediach - słuszna. Niech się ludzie dowiedzą, niech sprawdzą. Nie będzie pasować, można zrezygnować.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~  2014-03-22 22:14:17  host: n05-08-06.opera-mini.net

    i ja myślę,że Plus ma i będzie miał przewagę w LTE,dziś inne sieci nie oferują LTE,a nawet jak zaczną oferować to będą wszystko zaczynać od początku jak Plus kiedyś,nawet 3G NetWorks ma gorsze od Plusa,bo tylko miejscami ma dłuższe pasmo 3G 900,a normalnie ma 3G 2100, Plus ma 3G 900 w całym kraju i taka jest różnica,że Plus ma ten zasięg w całym kraju,a NetWorks tylko miejscami,tak samo może być z LTE

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43.  2014-03-22 22:21:09

    U mnie na osiedlu jest zasięg 4G trzech opów: Plusa, Orange i playa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44.  2014-03-22 22:21:22

    Pewnie zaraz dojdzie t-mobile

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    45. ~Ktoś  2014-03-23 08:29:55  host: nyl9.internetdsl.tpnet.pl

    DO 32: co Ty możesz testować jak Ty nawet złotyCH nie potrafisz poprawnie napisać;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    46. ~paq  2014-03-23 16:59:08  host: 178-36-41-29.adsl.inetia.pl

    fajnie, tylko po co komu takie testy? to tak jakby znalesc trufle (LTE) i nie moc ich zjesc (limit)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47.  2014-03-23 19:54:42

    ****Ktoś: a ty kto ? kolejny "Miodek" na telepolis ? :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~Tomek  2014-03-23 20:15:00  host: host-89-231-98-68.warszawa.mm.pl

    mam od piątku tę ich ofertę z urządzeniem które montuje się na zewnątrz, i routerem wifi do domu - ok 30km od W-wy, LTE działa ok 12-15Mb/s, podłączyłem sam do tv sat N-ki (montuję na ten sam kabel, żadnego wiercenia, zabawa na 30 minut). Ponieważ ciężko o mobilny u mnie (praktycznie brak zasięgiu), na stacjonarny nie ma szans, to z chęcią zostawiam. Jak ktoś ma problem z zasięgiem, TPSA niedostępna i ma jeszcze TVsat to opcja jest naprawdę idealna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~Calm7  2014-03-23 20:48:43  host: n10-01-02.opera-mini.net

    Jo, wariacie :-D Żona Cię nie gania, to niech chociaż on Cię szczypnie, he he

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~Adamo  2014-03-24 05:50:45  host: aq02.aqua.com.pl

    Bardzo interesujące rozwiązanie jeśli chodzi o możliwość testu LTE. Polsat z Plusem to obecnie najwięksi gracze LTE na rynku i to jest niewątpliwa zaleta, bo z zasięgiem nie powinno być trudności tym bardziej, że do testów można wziąć modem zewnętrzny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~  2014-03-24 23:08:13  host: ip-37-209-128-98.free.aero2.net.pl

    Przeceniają siłę możliwości testu. Mi by się po prostu nie chciało tych wszystkich formalności przechodzić, gadać przez godzinę z konsultantem, podpisywać papiery, potem to samo ze zwrotem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~jakos  2014-04-25 10:56:10  host: 176-111-136-145.airmax.pl

    Internet LTE nie nadaje się moim zdaniem jako podstawowy do użytku w domu, a jako mobilny to szkoda przepłacać skoro bezpłatnie można mieć aero2, osobiście korzystam z telefonu na 2 karty jak jestem w PL, aero2+play, a z domowego internetu wolę www.airmax.pl bez umowy, to korzystne bo jak coś pojawi się lepszego to po prostu można od ręki zmienić sobie operatora .

    super sprawa dla osób co to czasami są w Polsce i chcą mieć mobilny i szybki internet w domu
    akurat jestem w Polsce na święta to korzystam jako domowy szybki internet z www.airmax.pl a mobilnie aero2 i mi to wystarcza a wszystko za jakieś grosze bez umów i kar umownych.

    znajomi maja tez airmax.pl co to pomieszkują w Polsce na świeta i wakację, przyjeżdżają dokonują płatności i mają w domu neta szybkiego. dodatkowo bezpłatnie mam globala i mogę sobie zaglądać na kamerki IP

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~Markopolo  2014-04-25 13:59:05  host: digi00666.digicube.fr

    potwierdzam polecam bez umowy airmax.pl