Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Testuj LTE Plusa przez dwa miesiące za 9 zł

Testuj LTE Plusa przez dwa miesiące za 9 zł

msnet 4 Października 2017 16:47

3 8

plus testuj lte za 9zl

Do dwóch miesięcy wydłużono okres, w którym można testować LTE Plus i LTE Plus Advanced w ofercie Plusa oraz Cyfrowego Polsatu.

Można już skorzystać z nowej odsłony promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu "Testuj Internet LTE przez 2 miesiące za 9 zł" i sprawdzać LTE cztery razy dłużej, niż wcześniej. Osoby, które w okresie testów zrezygnują z umowy, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów - oprócz opłaty aktywacyjnej w wysokości 9 zł.




Dodatkowo klienci Plusa we wszystkich abonamentach mogą przez pierwszy miesiąc korzystać z serwisu HBO GO bez opłat. Operator przypomina, że już 15 października w HBO GO rozpocznie się drugi sezon serialu HBO "Wataha".

Promocja "Testuj Internet LTE za 9 zł" wiąże się z podpisaniem umowy na 24 miesiące. Propozycja dostępna jest wraz z routerem lub modemem oraz w ofercie "Tylko SIM". Można z niej skorzystać odwiedzając punkty sprzedaży sieci Plus i Cyfrowego Polsatu lub sklepy internetowe obu operatorów.

Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: ulotka informacyjna

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: lte | plus | ja+ internet

w sumie: 23
  • 0

    4.  2017-10-04 17:12:43

    @1, plus - zgłoś to do Plusa, który tak sobie nazwał promocję. A poza tym bardzo często dla uproszczenia przyjmuje się, że miesiąc i 30 dni to to samo.

    @2 - umowę podpisujesz na 24 miesiące, ale przez pierwsze dwa (a ściślej - 60 dni) możesz zrezygnować bez konsekwencji. Polecam lekturę regulaminu, który jest dołączony na końcu wiadomości.

  • -1

    5. ~  2017-10-04 17:18:06  host: 185.137.18.94

    skoro

    Promocja "Testuj Internet LTE za 9 zł" wiąże się z podpisaniem umowy na 24 miesiące.

    to jakie bez konsekwencji?

  • 1

    6. ~  2017-10-04 17:21:46  host: 185.135.3.147

    5, podpisujesz umowe na 2 lata, z ktorej mozesz bezbolesnie zrezygnowac w ciagu dwoch pierwszych miesiecy. Jesli w tym czasie nie zrezygnujesz - masz dwuletnia umowe.

  • 1

    7. ~THE-SQUARE  2017-10-04 17:23:04  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    @5 - Chodzi o to, że umowę podpisujesz na 24 miesiące i możesz zrezygnować z umowy w ciągu 60 dni, bo taki jest okres testowania, ale jak minie 60 dni to już wtedy rezygnacja wiąże się z dużą karą.

  • -1

    8.  2017-10-04 17:34:27

    Odnosi się wrażenie, że Polkomtel zawsze ma coś albo niejasnego albo z małym haczykiem. Ta sieć potrafi sprzedawać tylko mikrofalówki, a nie umie obronić się swoją ofertą?

  • 0

    9. ~r  2017-10-04 17:34:35  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

    A co ze starym dwumiesięcznym sprzętem modemem? Bierze następny tester.

  • -1

    10. ~  2017-10-04 17:40:19  host: 185.137.18.94

    do 6 - no ale mi wielka promocja bez konsekwencji - wiekszośc umów mozna zakończyć 'bez konsekwencji' w ciągu okreslonego czasiu - ale nIKT nie pisze o promocji i testowaniu

    testuję BEZ podpisywania cyrografu a nie PO PODPISANIU

  • -1

    11. ~  2017-10-04 17:41:51  host: 185.137.18.94

    PS
    kiedys testowałem telefon w Play - i odbywało się to BEZ podpisywania umowy na 24 miesiące i BEZ konieczności jej wypowiadania - to BYŁ TEST i to było faktycznie promocja (już nie wspomnę że za darmo)

  • 0

    12. ~pabloki  2017-10-04 17:42:15  host: user-5-173-96-110.play-internet.pl

    9 a to już pewnie tajemnica co dzieje sie z tymi modemami . podobnie jak to ze internet po 60 dniach moze działać inaczej niż w okresie testowym.

  • -1

    13.  2017-10-04 17:42:29

    pabloki, o jakich Ty priorytetach piszesz?
    Przecież tu na Telepolis każdy Ci powie, że prepaid jest tak samo traktowany we własnej sieci jak abo biznesowe:)
    Więcej, nawet Ci wmówią , że Play na roamingu krajowym jest tak samo traktowany jak macierzysty abonent:)
    Myślisz, że Plus jest tak technologicznie rozwinięty, żeby ustawić wyższy priorytet dla kart testowych?

  • -1

    14. ~pabloki  2017-10-04 17:57:08  host: user-5-173-96-110.play-internet.pl

    13 w regulaimnie usług plus ma zapis o równym traktowaniu ale może tez wprowadzac priorytety. najpewniej jest tak rozwinięty . plus nie robi nic bezinteresownie. Zygmunt ma łeb do interesów.

  • -1

    15.  2017-10-04 18:02:56

    Nie widzisz ironii w moim poprzednim poście?
    Każda sieć ma ustawione priorytety dostępu do usług dla swoich abonentów i koniec kropka.
    A zapisy o równym traktowaniu można między bajki włożyć

  • 0

    16. ~Hotelarz  2017-10-04 19:10:09  host: user-94-254-135-159.play-internet.pl

    T-Mobile i tak bije Plusa mając prawdziwy internet bez limitu i FUPów.

  • 1

    17. ~bez podpisania testuje ?  2017-10-04 19:18:12  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    gdzie ? haha :D
    chyba jak kupisz sobie prepaid z okreslona kwote, no ale... to tez jest haczyk c; nie ? :D
    zawsze cos nie tak...
    kto by nie wprowadził promocji, zawsze ale i psioczenie :D
    Skąd wy sie bierzecie ? :D

  • 0

    18. ~Tele  2017-10-04 19:19:47  host: a29-02-08.opera-mini.net

    Mam już oferty T-mobile sms, mms, rozmowy do wsxystkich i Internet LTE - BEZ OGRANICZEN ZA 30 ZŁ -mc

  • -1

    19. ~  2017-10-04 19:39:45  host: 199.66.91.93

    do 17 jesli piszesz to do mnie (a raczej tak) to swiadczy , ze jesteś niedorozwiniety - tak BEZ PODPISYWANIA UMOWY NA24 MIESIĄCE - dotarło czy trzeba ci to przedstawić w pismie obrazkowym dziecko?

  • 1

    20. ~do 19  2017-10-04 19:45:22  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    byc moze jestem, oficjalnie nikt z fachowcow tego nie stwierdził :D
    Wiesz, jesli ktos chce przetestowac usluge, to zgodnie z logiką jest nią zainteresowany - budzą niepokój.. tylko wątpliwości - odnośnie działania danej usługi ,, czy w mojej lokalizacji internet będzie działał równie dobrze, jak opisuje go sprzedawca / reklama " ?
    W związku z tym, klient, utwierdzając się w przekonaniu że działa dobrze (PO ÓWCZESNYM ZAPOZNANIU SIĘ Z CENĄ I OWU) pozostaje na umowie 24 msc.
    Jeśli w ciągu 2 msc, nie działa dobrze to go oddaje.
    Bo wiesz, jak tak Cię czytam, to być może do błędnego - ale jednak wniosku dochodzę, a mianowicie :
    wziąc, nie płacić i się niczym nie martwić.
    może podaj mail, i to ja Ci rozrysuje, jak chcesz to nawet hieroglifami :)

  • 0

    21. ~  2017-10-04 22:16:45  host: 165.227.36.174

    do 20 - zawsze powtarzam - zanim cokolwieg głupiego napisze się w internecie, zawsze warto się zastanowić. O ile jesteś w stanie. Nawet nie ma sensu tłumaczyć, bo wystarczy ze zrozumieniem przeczytać kolejne wpisy

  • 0

    22. ~Freddy  2017-10-05 08:07:50  host: apn-5-60-110-73.dynamic.gprs.plus.pl

    Slaby zasieg, predkosc i czasy pingow.

  • 0

    23. ~CZESIOO  2017-10-05 09:46:37  host: 217.96.221.204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ŻEBY TO TESTOWAĆ TRZEBA MIEĆ PODSTAWOWY ZASIĘG GSM TEJ SIECI I ŻEBY W TELEFONIE JĄ WYNAJDOWAŁO TEGO PLUS. U MNIE BRAK TEGO ZASIĘGU OD JE POWSTANIA: LOKALIZACJA: ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, 17-307 MIELNIK NAD BUGIEM, POWIAT SIEMIATYCZE, WOJ.PODLASKIE!!!!!!!! ZERO ZASIĘGU TYLKO PLUS!!!!

Dodaj swoją opinię