Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Testowanie iPad-a w Plusie

Testowanie iPad-a w Plusie

sirmark 9 Kwietnia 2010 18:22

0 0

apple ipadPlus rozpoczyna 15. kwietnia program testowy iPad w Plusie. Jego celem jest zebranie od klientów opinii i informacji na temat użyteczności, funkcjonalności, jakości oraz możliwości tego urządzenia.



Aby przetestować iPada, należy wziąć udział w konkursie. Aplikacja konkursowa uruchomiona zostanie na stronie www.plus.pl/iPad w czwartek, 15. kwietnia, o godzinie 12.


Program testowy adresowany jest wyłącznie do klientów sieci Plus.




Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 70
  • 0

    52. ~  2010-04-11 16:44:18  host: f96-044.opera-mini.net

    Do 51: jest taka zasada: o zmarłych nie mówi się źle. A ponieważ trzeba coś mówić to wyszukuje się jakiekolwiek pozytywy. Innymi słowy powiedzenie 'daj mi człowieka a znajdę na Niego paragraf' jest też inne powiedzenie coś w stylu 'z każdego **** jak chcemy to możemy zrobić bohatera'. Innymi słowy media rządzą: jak chcą to zniszczą człowieka a jak chcą to go 'ozlocą'. Pytasz jaki był kaczyński?

  • 1

    53. ~  2010-04-11 16:50:23  host: f96-044.opera-mini.net

    52cd: był normalnym człowiekiem ze swoimi wadami jak i zaletami (wad miał sporo - ale nie można niszczyć martwego słowami bo ten nie ma szans słownie już się bronić). Stąd po śmierci tak dobrze mówi się o Lechu. On już jest martwy. Już nikomu ani nie zaszkodzi ani nie pomoże. Koniec gry. To tak jak po meczu: nie ważne czy wygrasz czy przegrasz ale po meczu każdy podaje sobie rękę na zgodę.

  • 0

    54. ~yomekjot  2010-04-11 17:25:50  host: apn-77-114-73-216.dynamic.gprs.plus.pl

    45. ~KK, widzisz klika dni temu przeszedłem z mixplusa do simplus i jestem po prostu ciekawy co będzie dalej. a do wygadania mam "kilka złotych"

  • 0

    55. ~label  2010-04-11 17:54:52  host: public-gprs15685.centertel.pl

    Jakoś słabo to widzę, raczej wielu iPadów nie mają. Testy nie będą wymierne...a co jak się sprzęt popsuję w czasie test? może jeszcze kary nałożą

  • 0

    56. ~Łukasz  2010-04-11 19:31:33  host: 109.243.208.28

    @30: Nic nie zlikwidują, wchodzi tylko 80gr do m.in. Centernetu.

  • 0

    57. ~Q  2010-04-11 20:39:27  host: 188.146.11.81.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    do 51: ja goscia nie znosilem ale w koncu byl Prezydentem Polski. No i wydaje mi sie, ze nie wypada o kims zle mowic przy okazji jego smierci. Kultura wymaga. Poza tym nawalac na kogos w ramach swojej pracy i obowiazkow to jedno ( politycy, dziennikarze ) a co innego nawalac na ta sama osobe gdy zginie. Czy nie tak jest?

  • 0

    58. ~fckgw  2010-04-11 21:01:47  host: pc-212-51-213-194.p.lodz.pl

    @56 - obyś miał racje A dyskutujacym o załobie narodowej proponuje zmienic serwis www na bardziej adekwatny, bo moze niektorzy z obecnych tutaj strasznie przezywaja katastrofe i chociaz na chwile probuja zapomniec o tym co sie stalo. Ja caly czas nie moge sie po tym pozbierac - mimo iz nie palalem wielka sympatia do prezydenta.

  • 0

    59. ~  2010-04-11 21:39:55  host: t20-01.opera-mini.net

    @35: Jak dla Ciebie Jaruzelski był zbrodniarzem, a Kaczorowski bohaterem to jesteś zwykłym śmieciem i tyle. Kto to w ogóle jest jakiś Kaczorowski? Prezydent na uchodźctwie? Wiesz, to ja też mogę sobie pojechać za granicę i ogłosić się prezydentem na uchodźctwie! Przecież był wtedy inny, w pełni prawny rząd.

  • 0

    60. ~Anna  2010-04-12 11:47:14  host: 178.182.165.167.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @59 naucz się najpierw historii Polski, a potem zabieraj głos w dyskusji. Widać, ze nie odrobiles lekcji. Nie atakuje, tylko radzę poczytać trochę, bo pisanie takich głupot kompromituje Ciebie.

  • 0

    61. ~b.m  2010-04-12 11:50:11  host: korp14.avistamedia.pl

    do 46 - Jesteś świadomym klientem? Powodzenia w okłamywaniu samego siebie. Przepłaciłeś za ofertę minutową, przepłaciłeś za telefon:)

  • 0

    62.  2010-04-12 13:49:46

    To nie tak, że teraz po śmierci wszyscy nagle pokochali Prezydenta. Te tłumy, te setki tysięcy osób będących w żałobie - wielu z nich wkurzał jako polityk, ale dziś łączą się we wspólnym szacunku dla głowy państwa, człowieka, któremu i pewnych pozytywnych cech nie można odmówić - takich jak patriotyzm, przywiązywanie wielkiej wagi do historii, symboliki narodowej itd. To że miał inną wizję Polski niż obecnie większość Polaków odeszło na dalszy plan. To taka ironia losu, że miał niskie poparcie społeczne i wybory by przegrał, ale po śmierci (i to tak symbolicznej, bo właśnie wtedy i właśnie tam) stał się prezydentem wszystkich Polaków (no prawie wszystkich) i żegnają go tłumy.

  • 0

    63.  2010-04-12 13:52:24

    @59, tak się składa, że ciągłość władzy Rzeczypospolitej była zachowana właśnie poprzez rząd londyński. Rząd w Warszawie został zalegalizowany poprzez to, że uznały go wszystkie mocarstwa. Ale insygnia władzy do 1990 roku pozostawały w Londynie, do Polski przekazał je na ręce Lecha Wałęcy właśnie prez. Ryszard Kaczorowski.

  • 0

    64. ~KK  2010-04-13 14:50:52  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    Z racji, że komentarze niepochwalające Playa są kasowane (?) ponawiam informację - w Simplusie nadal obowiązują wszelkie promocje. To, co ulega zmianie, to kilka spraw kosmetycznych, np. stawka za minutę połączenia do Centernetu i CP.

  • 0

    65. ~  2010-04-13 15:49:52  host: r05-05.opera-mini.net

    Oczywiście, że istnieją! Gdzie jest teraz niejaki x i paru innych THE BILLI, którzy się upierali, że Plus kasuje profile?

  • 0

    66.  2010-04-14 19:47:40

    Przepraszam, a co o iPadzie? Ma ktoś może info na czym ten konkurs będzie polegał? Potestowałabym sobie dla śmiechu, co mi tam:)

  • 0

    67.  2010-04-14 22:50:25

    powracając na chwilę do tematu chciałbym zauważyć, że ze względu na żałobę narodową termin rozpoczęcia konkursu przesunął się na 19 kwietnia.

  • 0

    68. ~kika  2010-04-16 10:53:49  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    W poniedziałek o 12.00 rusza konkurs, mam nadzieje, ze szczęście mi dopisze i będę mogła używać tego pięknego tabletu:) Fajnie, że Plus wymyślił coś takiego dla klientów. Bo Orange to porażka - ogłosili, że w Polsce nie będą sprzedawać iPada.. Dobrze, ze jestem w Plusie - przynajmniej mam szanse go wygrać.

  • 0

    69. ~taka  2010-04-16 11:11:34  host: ena74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kika: Tak mondziole wygrasz w Plusie. Będą mieli 10 IPADów i kilka tysięcy chętnych. Plus daje do testów, a nie na sprzedaż. Gdzieś ty wyczytał że ORANGE nie będzie w Polsce IPADA sprzedawać. To że na razie są 4 kraje nie znaczy że nie będzie w Polsce. W Europie w sprzedaży ma się pojawić najwcześniej za miesiąc więc po co szczekasz. Zresztą jak w stanach podstawowy kosztuje 500$ to w Polsce będzie kosztował 3tys min. więc chyba kogoś pogieło.

  • 0

    70. ~markus  2010-04-16 11:53:55  host: 77-252-126-221.ip.netia.com.pl

    fajnie, ze Plus robi takie akcje dla swoich, pewnie kilka tysiecy chetnych bedzie na to cacko, ale co zrobic - trzeba grac;)

  • 0

    71. ~NitekC  2010-04-19 17:49:52  host: 194.146.253.22

    Witek czy wiesz coś na temat Taryf Samurajskich które rzekomo mają się pojawić w Plusie?

Dodaj swoją opinię