Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Xperia U

Test telefonu Sony Xperia U

sirmark 1 Listopada 2012 10:15

0 0
sony xperia uW dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Xperia U.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2012-11-02 17:50:05

    http://www.telix.pl/artykul/nie--telefon-plusa-zaglada-ci-do-loz ka?-3,51504.html Kiedy wasz news ? Pozostałe komentarze uznaliście za spam czy to obawa o reklamy ?

  • 2

    2.  2012-11-02 17:54:14

    pacman: usuwamy komentarze, które nie dotyczą newsa, tak jak Twój. Chyba nietrudno to zrozumieć? :-)

  • 1

    3. ~tele-cykor  2012-11-02 18:04:30  host: afjq25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek - coś ci zaproponowali czy dostałeś ultimatum, a może strach cie obleciał? Pytam tak z czystej ciekawości :)

  • 0

    4.  2012-11-02 18:07:49

    Chyba nie, ale jestem ciekawy jak postępuje jeden z naszych molochów ;) Nie chodzi o tego konkretnego, ale tak ogólnie. Jeśliby się to potwierdziło to naganne zachowanie, które należy piętnować.

  • 1

    5.  2012-11-02 18:08:44

    tele-cykor: za chudy w uszach jesteś na takie domysły. :-) Po prostu wiem kim jest pan A.B. i, powiedzmy, że mam dość mieszane odczucia w kwestii tego tematu.

  • 0

    6. ~tele-cykor  2012-11-02 18:39:12  host: afjq25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie wiem kto to A.B. Tu jednak nie chodzi o pojedynczy przypadek a o cały system inwigilacji, który może dotyczyć bezkresnej ilości abonentów Polkomtela. Państwo jako autorytet w branży m.in. GSM powinniście się przynajmniej odnieść. Zdaje się, z całym szacunkiem, że zwyczajnie bez konsultacji z "górą +" nic z tego nie będzie. Ot i wszystko w temacie.

  • 1

    7.  2012-11-02 18:44:25

    tele-cykor: mało wiesz, dużo Ci się wydaje. Nie zamierzam nawet prostować tego, co piszesz o nas, bo po co... :-) Odnosząc się do meritum - nawet nie wiesz, że ta sprawa to odprysk dużo większej, toczącej się się od ładnych kilku lat w różnych sądach, gdzie pozwy są zakładane na grube mln zł... I nie przypominam też sobie, żeby agencje detyktywistyczne były zakazane. I na pewno operator będzie wydawał tysięcy zł na szpiegowanie klienta, który wisi operatorowi albo go pozywa o kilkaset zł... Oj, nic nie wiesz, a się wypowiadasz. W takich wypadkach zawsze lepiej zamilknąć niż się ośmieszyć.

  • 0

    8. ~tele-cykor  2012-11-02 18:47:37  host: afjq25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i jeszcze jedno. Polkomtel nie ma prawa nikogo szpiegować. Bez względu czy będzie to przysłowiowy, szary Kowalski czy chociażby pan Premier. Zdaje się, że pan panie Witku akceptuje coś co z założenia jest naganne. A gdyby ten artykuł w NIE dotyczył pana osoby to byłoby larum na telepolis czy by nie było?

  • 1

    9.  2012-11-02 18:51:46

    tele-cykor: polecam poczytać ustawę o usługach detyktywistycznych. Może zrobisz to zanim coś jeszcze skomentujesz? Detektyw ma m.in. prawo przetwarzać dane osobowe osób trzecich bez ich zgody. Każdy podmiot, w tym Polkomtel, ma prawo takiego detektywa wynająć.

  • 0

    10. ~Mariusz P  2012-11-02 21:00:31  host: net-83-175-143-22.markom.krakow.pl

    Mam pytanko: Czy ktoś się orientuje czy Xperia U ma wideorozmowy? Niestety w opisach są pewne nieścisłości. Co prawda Xperia U posiada kamerkę z przodu co może świadczyć że jest taka możliwość, ale w niektórych opisach pisze że nie ma możliwości prowadzenia takich rozmów przez ten telefon. Bardzo proszę o informację na ten temat od użytkowników tego telefonu.

  • 0

    11.  2012-11-03 00:32:46

    10. w wersji 2.3.7 nie ma

  • 0

    12. ~mka  2012-11-03 03:54:09  host: 109.76.67.247

    10 Nie przednia kamerke wykorzystuja jedynie aplikacje typu skype oovoo itp oraz aparat

  • 0

    13.  2012-11-03 22:14:41

    Miałem okazje wczoraj mieć go w rekach . Chodzi ok android 2.3.6 Jedyne co wkurza to te kropki na dole i słabo widoczne oznaczenia wstecz na tym podświetleniu na dole . Kto go miał w rękach to wie ;)

  • 0

    14. ~aśka  2012-11-18 20:30:38  host: 093105008236.wroclaw.vectranet.pl

    WitekT- polecam przeczytać ustawę na którą się powołujesz dokładniej a zwłaszcza punkt który odwołuje się do Ustawy o ochronie danych osobowych.

Dodaj swoją opinię