Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Xperia S

Test telefonu Sony Xperia S

sirmark 11 Marca 2012 22:03

0 0
sony xperia sW dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Xperia S.

Test został przeprowadzony przez redakcje TELEPOLIS.PL. GSMONLINE.PL oraz RPKOM.PL.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~marky  2012-03-11 22:46:54  host: public-gprs10787.centertel.pl

    dobrze ze sony teraz zajelo sie tymi telefonami, bez "pomocy" ericssona, czy to prawda ze w polskim ericssonie teraz zwolnienia sa w dosc sporej ilosci ?

  • 0

    2. ~maciuś  2012-03-12 05:30:17  host: d73-3.icpnet.pl

    Jak bez pomocy ericsona?? Sony kupiło w całości ericsona, więc nadal korzystają z jego mocy przerobowych, ale pod inną nazwą - SONY.

  • 1

    3. ~  2012-03-12 06:25:57  host: z29-05.opera-mini.net

    szkoda, ze ericsson zostawil sonego, bo oni nie maja zbyt duzego doswaidczenia w telefonach. Ericsson, to potega w technologiach mobilnych a szczegolnie w transmisji

  • 1

    4.  2012-03-12 10:44:57

    I tak najlepszym telefonem jaki był i będzie jest Ericsson T39 ;)

  • 2

    7. ~lol  2012-03-12 19:49:59  host: nat66.ap-media.pl

    super fonik- design i parametry całkiem sympatyczne. Do tego niezła cena- przynajmniej w przedsprzedaży poniżej 2k zł to całkiem dobra cena jak na high end.

  • 0

    8. ~  2012-03-12 19:56:53  host: p13-03.opera-mini.net

    Nie mam zaufania do Ericssona (mało wydajne node Orange).

  • -3

    9. ~harnas  2012-03-13 11:49:33  host: user-46-112-18-81.play-internet.pl

    obserwuje reklamy na tym portalu i jednoznacznie to odczytuje Artykul sponsorowany.

  • 4

    10.  2012-03-13 14:21:39

    9, przeczytaj recenzję, a zweryfikujesz swój pogląd. Xperię S testowałem tak jak wszystkie inne telefony, a sprzęt wrócił do biura prasowego - jak zawsze po testach.

  • 0

    11. ~riki  2012-03-13 16:37:41  host: z60-09.opera-mini.net

    @9 Znowu jeden niezadowolony. O co ci chodzi człowieku. Po co takie złośliwe wpisy nie na temat.

  • 1

    12.  2012-03-13 19:03:56

    Przepraszam, że poza tematem SG SII ma już Android 4.0.3 oficjalnie dostępny w Polsce, a na telepolis ani jednego newsa?

  • 0

    13. ~piyoter  2012-03-13 19:39:30  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @9 skoro przeszkadza ci "nieobiektywność" testu, nie czytaj go. Nie ma przeciez obowiązku zapoznania się z tym testem.

  • 0

    14.  2012-03-13 22:46:44

    12, ASPpracownik - pisaliśmy o tym z samego rana. Za chwilę dodam wyniki benchmarków i film jako nową wiadomość.

  • 0

    15. ~rune  2012-03-14 19:44:02  host: 89-74-175-206.dynamic.chello.pl

    Jestem już w posiadaniu wersji przeznaczonej na rynek Polski. Dużo zmian w porównaniu z modelami z 2011 roku i dla mnie to wielki plus. Na razie jestem w pełni zadowolony z tego modelu.

  • 0

    16. ~roxs6  2012-03-18 21:07:21  host: apn-77-115-245-247.dynamic.gprs.plus.pl

    @15 jak sie sprawuje aparat ? Czy przyciski funkcyje dobrze dzialaja ? Bo po tescie z komorkomani mam pewne obiekcje . Mozliwe ze ich egzemplaz byl niedpracowanu

  • 0

    18. ~lol  2012-03-19 16:37:12  host: nat66.ap-media.pl

    zakupiłem sobie Xperie S w przedsprzedaży w Centrum Sony i powiem, że działa wyśmienicie. Fakt, przyciski są dotykowe i wymagają pewnego przyzwyczajenia, niemniej działają bez zarzutów- od razu i bardzo precyzyjnie. Spust aparatu o niebo lepszy niż w Arc S i generalnie telefon robi mega wrażenie- wyświetlacz jest niesamowity.

  • 0

    19. ~rune  2012-03-20 12:52:51  host: 85-222-0-30.home.aster.pl

    @roxs6 aparat w tym modelu spisuje się znakomicie a funkcja "Fast Capture" jest naprawdę bardzo przydatna i używam jej na co dzień. Co do przycisków to słyszałem wiele negatywnych opinii, ale nie do końca ja potwierdzam. Jeżeli ktoś używa telefon przez 5 minut to może stwierdzić, że coś nie tak, ale jak ma dłuższy czas to spisują się dobrze. Trzeba po prostu dobrze trafić w nie. Może ktoś na kacu próbuje używać telefonu? ;) Ambasador marki XPERIA

  • 0

    20. ~urzytkownik  2012-04-25 09:48:24  host: staticline50768.toya.net.pl

    Potwierdzam, że do przycisków trzeba się przyzwyczaić. Najbardziej może denerwować ich odwrotne ustawienie niż samsungu (oczywiście poprzednio użytkowających samsunga.Minusem dla tego telefonu jest duże zużycie baterii przez wyświetlacz, a najbardziej cenie sobie smart tagi, Wchodzę do domu przykładam telefon i wszystko się włącza wifi, poczta i wszystkie aplikacje jakie chcę, wsiadam do auta przykładam telefon i odpala się nawigacja. Szkoda tylko, że w T-Mobile dają 2 a nie 4 oraz skąpią kabla hdmi. Ekran pomimo że nie amoled zachwyca rozdzielczością. Polecam ten telefon.

  • 0

    21. ~sony user  2012-04-27 07:05:51  host: host-79.173.17.141.tesatnet.pl

    Używam tego telefonu od tygodnia i jak na razie poza wspomnianą baterią wrażenia bardzo pozytywne. Mam jednak pytanie czy ktoś używa zawieszek NFC? Gdzie je można kupić poza sklepami sonymobile com w niemczech i GB bo tam z wysyłką wypadają bardzo drogo. Niby jest polska strona http://www.sonymobile-sklep.pl/ jednak nie jest to chyba żaden oficjalny sklep sony - czy ktoś z niego korzystał?

  • 0

    22. ~bury  2012-05-10 21:20:57  host: 77-253-90-163.adsl.inetia.pl

    od dzisiaj jest dostępny update softu. Jeszcze nie Android 4.0 ale pewnie poprawki i być może nawet wpływające na żywotność bakterii :)

  • 0

    23. ~kurupt  2012-05-24 12:50:33  host: odd221.internetdsl.tpnet.pl

    Jak wygląda czułość anteny Xperii S i odbiór sygnału w porównaniu z innymi telefonami jakie mieliście, a używacie w podobnych miejscach? Korzystam od dłuższego czasu z HTC HD2 i w wielu miejscach jest dramat z sygnałem, lub dobrą jakością rozmów.