Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Ericsson XPERIA X1

Test telefonu Sony Ericsson XPERIA X1

sirmark 7 Czerwca 2009 01:14

0 0
sonyericsson xperia x1W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson XPERIA X1.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2009-06-07 12:48:31  host: 80.51.91.245

    kolejny szmelc w style SE.

  • 0

    9. ~  2009-06-07 13:05:09  host: 87-205-161-12.adsl.inetia.pl

    Ludki drogie, SE to tylko załatwiło sobie znaczek na obudowie tego telefonu. To produkcja firmy HTC.

  • 0

    10. ~pisul  2009-06-07 13:09:54  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Xperia to juz stara technologia.Zreszta zobaczcie porownanie z omnia hd.Ten sam film w divixsie http://www.youtube.com/watch?v=RjYFSThIqBI

  • 0

    11. ~  2009-06-07 13:10:43  host: 188.33.100.211

    Jakby nie ten wolny procesor to z miejsca zmienilbym Moją Omnie na Xperie, a tak zostaje mi czekac na następce X2. Ogólnie X1 to chyba najlepszy model jaki powstał w stanij HTC.

  • 0

    12. ~lotus79  2009-06-07 16:07:31  host: dynamic-78-8-5-163.ssp.dialog.net.pl

    A mi podkład muzyczny się podobał :)

  • 0

    13. ~get  2009-06-07 17:36:39  host: host-81-190-117-133.gdynia.mm.pl

    nie wiem po co testować ten śmietnik i niewypał roku, wszyscy wiedzą że to najgorszy telefon jeśli chodzi segment telefonów z dużym dotykowym ekranem... @pisul - daj spokój ;D porównywać xperie do omni HD to tak jak by porównywać trabanta do ferrari :] i ten link który podałeś to potwierdza... nawet w porównaniu ze zwykłą omnią xperia jest totalną porażką, zresztą z HTC HD, czy nawet z iphonem również wypada bardzo blado, ten badziew z niczym z tej półki nie ma szans, bo po prostu jest najgorszy...

  • 0

    14. ~bambo  2009-06-07 17:45:02  host: 94.254.135.107

    A ja tam nie mam szacunku do firmy, która nie potrafi samemu zrobić telefonu z górnej półki. To obciach. To tak jak w samochodach Ferrari, Renault czy Bmw nie byłoby w stanie zrobić wysokiej klasy auta tylko kupowali by go np. od Toyoty i przyklejali tylko swój emblemat. Żenada kompletna.

  • 0

    15. ~a_lex  2009-06-07 17:50:49  host: 213.158.194.228

    get - widac jednak nie wszyscy to wiedza.

  • 0

    16. ~iskra  2009-06-07 17:59:09  host: xdsl.165.c70.petrotel.pl

    sory za off top ale co z premiera palm pre ? czekam goraco na ten telefon a tu cisza i cisza :( premiera miala byc wczoraj

  • 0

    17.  2009-06-07 18:45:44

    get jaki posiadasz telefon? Taki znawca jak Ty pewnie posiada wszystkie i wszystkie przetestowal osobiscie, ale pytam tak dla formalnosci.

  • 0

    18. ~  2009-06-07 19:05:53  host: 89.108.200.66

    get chyba masz male pojecie na temat PDA :) Jakbym mial wybierac miedzy Omnia HD, a Xperia to bez wachania wybralbym Xperie. Get, tak z ciekawosci - miales kiedykolwiek telefon z WM na pokladzie? Moze chociaz widziales jakis na wlasne oczy? Bo widzac twoje teksty wynika ze raczej nie.

  • 0

    19.  2009-06-07 19:30:28

    get sam masz śmietnik, ale w głowie... to 1 z tych, co się nie udziela w ogóle na forum, tylko wtedy jak jest news o SE :D poor baby :P

  • 0

    20.  2009-06-07 20:09:20

    1. zgadzam się w 100% :)

  • 0

    21.  2009-06-07 20:35:00

    Na co mi 8 mpix skoro z 3.2 mpix zrobię odbitki w 10x15. Co mi z tej omni, omni HD skoro ma badziewną rozdzielczość że stron nie da się przeglądać, nie ma hardwarowej klawiatury i ma słabiutką baterię w porównaniu do x1. To ma być telefon do pracy a nie do zabawy, co mi z tych filmów HD skoro nie ma zoomu optycznego i nagram max 35 min bo bateria nie wytrzyma ? Trzy dni może bym się pobawił ale później by się znudziło. Ramu wystarczy spokojnie. Co do filmów (fps) to p1i z prockiem ARM9 200 mhz + akcelerator bije asusa mypal a696 z prockiem intel xscale 400 mhz ale system szybciej działa na asusie tak samo internet. Który telefon wytrzyma 10h w rozmowie na UMTS ? (napewno nie omnia hd), a który telefon wytrzyma 3 dni z włączonym GPSem, wlan przy intensywnym używaniu ?. Który telefon z systemem operacyjnym wytrzyma 8 dni przy normalnym używaniu ?. Do nawigacji i filmów w samochodzie wolę Navmana n60i. Czytając w recenzji że gps jest taki czuły to przyda się na wycieczki w góry (garmin + mapa topograficzna) przy takiej baterii to 10h pewnie dałby rady. Obudowa z aluminium i ten slider bez luzów zachęca. Tylko ta cena 2500 zł (w sklepie u SE na allegro nie, żeby później narzekać ?)to ja mogę kupić laptopa. Wiadomo telefon do pracy, a nie zabawka do szpanowania. Jak stanieje to ją se kupię. Godny następca mojego poczciwego p1i którego mam prawie 2 lata i nigdy nie miałem z nim problemów, a bateria trzyma 4 dni przy normalnym użytkowaniu i podświetleniu na 65%. Używam go do gmaila, internetu jak nie ma komputera i czasami do słuchania eski przez internet na wifi. Co do producentów to moduły pamięci dla kingstona produkuje samsung które trafiają do kart pamięci, ramu, pendrive.

  • 0

    22. ~pisul  2009-06-07 22:06:57  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Ktos tu ma zapewne X1 slabe nerwy,i ogromny brak obiektywizmu.Wyluzujcie.Te wszystkie omnie hd, htc hd czy inne iphony za rok juz beda przestazale.I ich miejsce zajmie cos z jeszcze bardziej nieprzydatnymi funkcjami i ogromna cena :)ale za to gwarantuje -z jeszcze slabsza bateria...

  • 0

    23.  2009-06-07 22:21:39

    Get, małe pytanko: wolisz auta niemieckie czy wloskie?

  • 0

    24.  2009-06-07 22:34:38

    do 22. Jak będzie taka przyszłość to chyba zaopatrzę się w nokię 6310i do tego ew. toshiba tg01.

  • 0

    25. ~  2009-06-08 15:16:54  host: public742.cdma.centertel.pl

    co?? xperia to htc????

  • 0

    26.  2009-06-08 15:17:36

    25: HTC zaprojektował i wyprodukował X-PERIĘ dla SonyEricssona.

  • 0

    27. ~Jaca  2009-06-08 15:25:39  host: sub233-82.elpos.net

    Mam Xperie od stycznia i jedyna jej wada jest waga i grubosc. Poza tym dziala swietnie. Mam na niej Auto Mape, Tom Toma, modul wbudowany GPS lapie fixa po kilkudziesieciu sekundach. Bardzo dobrze dziala mi internet tak po wifi jak tez HSDPA. Duzy, bardzo dobrej jakosci wyswietlacz.Bez problemu dziala Skype, telefonia Voip innych operatorow. Jako odtwarzacz mp3 oferuje bardzo dobra jakosc. Wygodna klawiatura. Nic tu dodac nic ujac. najprosciej oceniac telefony, ktorych sie nie uzywalo co? Mozna wtedy wylac pomyje dlatego, ze nie stac...Aby ocenic telefon trzeba go pozuywac intensywnie co najmniej miesiac.

Dodaj swoją opinię