Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Ericsson W910i

Test telefonu Sony Ericsson W910i

sirmark 14 Lipca 2008 02:20

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson W910i.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2008-07-14 02:20:17

    SimarK never sleep ;)

  • 0

    2.  2008-07-14 02:26:28

    zalezalo mi, aby wstawic. Poza tym dziecko mnie troche uspalo w dzien ;)

  • 0

    3. ~  2008-07-14 03:30:47  host: agz245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oooooo

  • 0

    4. ~miro  2008-07-14 09:44:13  host: 192.193.245.14

    Śmieszne, autor testu otrzymał model czerwony a zdjęcia są modelu czanego ha ha ha! na końcu tylko są 2 fotki czerwonego zajechanego poobdzieranego modelu, takie są Se he he...

  • 0

    5.  2008-07-14 10:08:54

    miro - sztuka, która trafiła do testów była baaardzo wysłużona, dlatego SirmarK załatwił drugi telefon do zrobienia zdjęć.

  • 0

    6. ~miro  2008-07-14 10:37:08  host: 192.193.245.14

    Luin: Spoko, test też, ale czujność też jest ważna :) pozdr

  • 0

    7.  2008-07-14 10:49:47

    miro - nie przeczę, nie przeczę:) To pierwszy test na portalu, w wykonaniu naszego nowego testera; nawet nie wiedział, że zdjęcia ostatecznie będą inne. Po sygnale, że telefon jest już mało fotogeniczny, zadziałał SirmarK.

  • 0

    8.  2008-07-14 10:56:40

    4. miro - plus za spostrzegawczość :) Jak pisał LUiN tak też było. A co do Twojego opisu SE no to sam widzisz... ja nie mogłem tak dosadnie tego ująć.

  • 0

    9. ~oposs  2008-07-14 12:16:57  host: don171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja ogólnie nie przepadam za sonyericssonem. Jestem przywiązany do LG. Chociaż nie ukrywam, że kiedyś miałem inny telefon. Ale niestety nie wiem dlaczego przestały mi działać dwa klawisze i dlatego musiałem sobie zmienić. No i kupiłem LG i mam go do dzis

  • 0

    10. ~JOASIA  2008-07-14 12:22:21  host: host-89-230-137-190.inowroclaw.mm.pl

    do 1 : sleepS

  • 0

    11. ~Zainteresowany  2008-07-14 19:52:56  host: aje57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za BEZNADZIEJNA jakość zdjęć. Zupełnie jak z taniej Nokii albo jakiejś Motki za 100zł. W tym momencie ten telefon już mnie nie interesuje... zwłaszcza jak zobaczyłem jak będzie wyglądał po jakimś okresie używania (potwornie psujące estetykę otarcia). A całości oceny zjechała do 1/10 w momencie gdy przeczytałem o wyłączaniu się modułu GSM podczas podłączania telefonu do komputera. Jaja czy co? Na złom z tym szmelcem, a nie do ludzi. Przy okazji gratulacje dla firmy SE która na testy dla, bądź co bądź, popularnego portalu o komórkach dostarcza używany sprzęt. Świetna reklama dla nich po prostu i świadczy o kulturze marketingowców SE. Oczywiście sam artykuł bdb i autor sporo pracy w niego włożył jak widać.

  • 0

    12. ~kwistas  2008-07-15 00:15:26  host: w3cache.wignet.pl

    Co ty bredzisz? jakie wyłączanie modułu GSM podczas podłączania telefonu do komputera czy ty w ogóle miałeś kiedyś w życiu chociaż SE K700i??? Bo z twoich "doświadczeń" wynika że tak naprawdę nie wiesz nic o tym telefonie.

  • 0

    13. ~Zainteresowany  2008-07-15 00:47:48  host: aje57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12: Bądź uprzejmy doczytać test tego modelu do końca. I zauważ, że mowa tutaj o W910i, a nie żadnym K700i. Pij mniej piwska bo ci szkodzi na mózgownicę.

  • 0

    14. ~kwistas  2008-07-16 17:07:36  host: w3cache.wignet.pl

    ~Zainteresowany żal mi ciebie akurat mam ten telefon człowieku bez mózgownicy ;)

  • 0

    15. ~tomekuic  2008-10-05 21:07:15  host: 212.87.241.195

    jakbyś nie wiedział każdy telefon się tak porysuje jak nie będziesz go szanował bezmózgowcu i odwal się od SE

  • 0

    16. ~tom  2008-10-05 21:08:31  host: 212.87.241.195

    Se to bardzo dobra marka ja nigdy nie zmienię marki na inną . Sony Ericsson jest najlepszy !

Dodaj swoją opinię