Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Ericsson W890i

Test telefonu Sony Ericsson W890i

sirmark 3 Grudnia 2008 19:50

0 0
sonyericsson w890i W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson W890i.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~get  2008-12-04 13:22:07  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    następny badziewny, tandetny SE - telefon dzieciaków neostrady i chłopaków popaków, czyli ludzi których nie stać na porządny telefon... zaraz pewnie się poziom posiadaczy SE uwidoczni i tutaj na forum :]

  • 0

    2. ~  2008-12-04 15:50:23  host: 85.11.106.142

    fon jet piękny :) nie to, co badziewna nokja i szajsung :D get lepiej się zakmnij i idź spać, bo mamusia cię woła do łóżeczka :D

  • 0

    3. ~3G  2008-12-04 17:51:41  host: public51971.xdsl.centertel.pl

    sony-ericsson-kulinarny mistrz świata w odgrzewaniu kotletów podawanych na plastikowych talerzach

  • 0

    4.  2008-12-04 18:43:01

    w890 nie jest brzydki - ale to moje zdanie, każdy może mieć swoje. wydaje się być dobrym telefonem mid-endowym. a ocenianie ludzi po tym, jaki telefon mają, jest dziecinne...

  • 0

    5. ~Test  2008-12-04 19:22:24  host: 195.117.159.238

    ~get Dlaczego badziewny? Masz mi coś konkretnego do zarzucenia, czy poprostu jesteś od urodzenia fanem Nokii 6310i? ~3G - A dlaczego plastikowych skoro jest tel. metalowy? Aha, to pewnie jakaś przenośnia...

  • 0

    6.  2008-12-04 20:39:45

    ~get - a ja poleciłem ten telefon mojej siostrze, zeby kupiła synowi ;-) Nie należy do słabo zarabiających, raczej bym powiedział przeciwnie - zdecydowanie ponad średnią mają, licząc dzieci niepracujące ;-) Telefon jest bardzo fajny. Ma w zasadzie wszystko dla normalnego użytkownika. Jest nawet ładny. Ale to subiektywna opinia - ja bardzo lubię proste klasyczne telefony - "klapkę" czy te rozsuwane albo obracane kupię, kiedy nie będzie już normalnych prostych telefonów ;-)

  • 0

    7. ~  2008-12-04 20:47:28  host: acda51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    get, jestem ciekaw jaki ty masz tel? pewnie super wypasioną Nokie N95, gdzie liczy się cena za jaką kupiłeś a nie funkcjonalność! Dzieciaki neostrady, a tym kim jesteś? Jaki był Twój pierwszy dostawca internetu!? Chłopaków popaków jestem ciekaw w jakiej sieci miałeś pierwszy telefon i nie zdziwiłbym się, że był to POP bo na nic więcej nie było Cię stać!!!

  • 0

    8.  2008-12-04 23:22:09

    get - o wielu SE mozna juz powiedziec ze to zabawki dla dzieci, ale nie o tym. Nie ma beznadziejnych, bajeranckich i nikomu niepotrzebnych funkcji, kijowo gra na glosniku wiec gimnazjum go nie kupuje. Wyglada, naprawde elegancko (zwlasza srebrny), nie ma zadnego jaskrawego koloru na obudowie. Wiec wez nie gadaj glupot i nie rob awantur w komentarzach.

  • 0

    9. ~kwistas  2008-12-05 09:37:16  host: w3cache.wignet.pl

    Ładny telefon. Funkcje bardzo przydatne, wygląd 9/10.

  • 0

    10. ~  2008-12-05 11:03:55  host: 80.51.91.252

    @1 święta prawda! wspaniale powiedziane!

  • 0

    11. ~  2008-12-05 13:27:37  host: 88-199-140-117.tktelekom.pl

    ,,get" telefon jest do dzwonienia!!!!!

  • 0

    12. ~majkel  2008-12-05 14:59:07  host: 88-199-43-230.tktelekom.pl

    nie to zebym byl jakims fanem nokii albo zagorzalym przeciwnikiem SE ale powiedzmy sobie szczerze, telefony SE wygladaja jak rzeczy z odpustu, plastikowe, tanie i za rok nikt juz o nich nie pamieta...

  • 0

    13. ~Boj  2008-12-05 16:03:24  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Ale uczepili geta ja jeszcze nie widziałem ładnego i zgrabnego SE.Ja mam Nokie E51 chciałem kupic Samsunga i550 ale w Erze go nie ma.Do (11) do dzwonienia to masz fon tradycyjny a jak nie to se dzwon .......

  • 0

    14. ~kędzior  2008-12-17 20:08:24  host: host-87-99-47-132.lanet.net.pl

    Witam...Telefon mam od ok.4 dni. Mój poprzedni telefon to Samsung J400. Co do tego modelu nie ma porównania np.: -głośnik (wszyscy mówią , że cichy owszem na początku jest cichy , ale jest korektor , który podgłaśnia go znacznie -Wyświetlacz jest bardzo wyraźny i duży. -Słuchawki grają bardzo soczyście. -Aparat jak na Walkman jest nie zły. Jednym słowem telefon nie jest dla maniaków Nokii , która posiada zbędnego Symbiana. Telefon jest dla osób , które słuchają muzyki , lubią pograć! POLECAM NIEZMIERNIE TEN TELEFON!!!

  • 0

    15. ~  2009-02-09 22:00:53  host: 80.50.127.246

    sama mam ten telefon i jest sliczny ... bardzo funkcjonalny pod każdym względem jedyną wadą jest to , że można go bardzo szybko i łatwo zarysować na tylnej części ... ogólnie telefon bardzo polecam

  • 0

    16. ~se890bo  2010-08-03 15:54:48  host: adbq21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co wy mamroczecie ten fon to furka jakich mało walkman połączony z super aparatem i dużym wyświetlaczem.Co tu gadać poprostu fon na 6. Serdecznie plecam

  • 0

    17. ~kris  2010-08-19 09:37:59  host: crowley-nat.greenlan.pl

    takze posiadam se890i elegancko mi chodzi i mialem tez nokie7310supernova w pracy ona tez elegancko spawowala

Dodaj swoją opinię