Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Ericsson T650i

Test telefonu Sony Ericsson T650i

sirmark 3 Maja 2008 23:46

0 0
sonyericsson t650iW dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson T650i.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2008-05-04 11:25:34

    tylko, że w + lepsza jakość :D

  • 0

    15.  2008-05-04 11:31:29

    #8. ah, co za odwaga, schowac sie za proxy opery i rzucac bezpodstawne oskarzenia o dzialania na korzysc jakiegos operatora. Wystarczy sprawdzic w wyszukiwarce ile razy negatywnie o wszystkich pisalismy. #5. nie mam informacji o zasiegu tego problemu , ani o tym czy to bylo w 2G czy w 3G.

  • 0

    16.  2008-05-04 11:32:17

    @14 No wiem :) ALe dawno dawno temu bylo w idei tanio i 12 miecha aktywny sim i ludziom tak zostalo i wciagaja w ten sic innych ludzi bo mysla ze sa fajni ;p

  • 0

    17.  2008-05-04 12:09:31

    Czy mi sie wydaje, czy test E51 sie zbliza? :) Moglibyscie jeszcze V8 przetestowac.

  • 0

    18. ~asd  2008-05-04 13:13:13  host: gcc85.internetdsl.tpnet.pl

    @8: Awaria miała chyba za małą skalę Konsultant powiedział mi, że w całej Polsce... ;/

  • 0

    19. ~PbVW  2008-05-04 13:45:37  host: aarz32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja używam tego telefonu i jestem bardzo zadowolony i wcale to nie jest cegła "empireus" to, że ty używasz Nokii za 1zł z sieci ze standardowym dzwonkiem od poczatku do końca to twój biznes,ale SE zostaw w spokoju

  • 0

    20.  2008-05-04 14:10:19

    #18. ciekawe, skoro moje polaczenia do orange dochodzily do skutku #9. problemy maja wszyscy, ostatnio plus parogodzinny pad systemu do zawierania umow, era drobny problem z bilingiem. #17. zbliza sie i e51 i bedzie chyba tez v8.

  • 0

    21.  2008-05-04 16:14:53

    Ja też miałem problem z Orange w godzinach 18-24 nie można było nigdzie zadzwonić tylko mogłem sms wysłać więcej nic internet siadł, rozmowy też w słuchawce można było usłyszeć długi sygnał i więcej nic. Może chłopaki z telepolis sprawdzą co się stało? Teraz sieć śmigą jak trzeba zero problemów.

  • 0

    22. ~Ricki  2008-05-04 16:22:27  host: 87-205-226-112.adsl.inetia.pl

    W Rawiczu (Wielkopolska) Orange na karte padł do ok 1:00 w nocy. Sms wychodził bez problemu, a rozmowy nie. Co dziwne w tym czasie za sms nie ściągało z konta. Dziś już wszystko działa.

  • 0

    23.  2008-05-04 16:26:31

    #21. ale piszcie konkretnie. oprocz, co nie niedzialo (voice, data, smsy?) i w jakich godzinach, to jeszcze trzeba mi: gdzie, i czy to bylo 2g czy 3g.

  • 0

    24.  2008-05-04 17:32:32

    SirmarK chodziły tylko smsy więcej nic, internet nie działał, połączenia też na 2G (nic nie chodziło) na 3G nie wiem. U mnie działo się to w całym Lublinie. U mnie działo się to w godzinach 19-23.

  • 0

    25. ~inter  2008-05-04 18:31:48  host: public-gprs6679.centertel.pl

    Awaria o zasięgu ogólnopolskim nie działały rozmowy wychodzące w zasięgu 2G, w niektórych miejscach w Polsce nie działały tez SMS i dane pakietowe ( informacje od konsultanta Orange - *100 ) w godzinach 18-1 w nocy u mnie Bochnia ok.Krakowa nie można było nigdzie zadzwonić rozmowy przychodzące z innych sieci działały w orange nie można było się nigdzie dodzwonić nie działały automaty ( *500, *200 ) ani BOK (*100) Taryfy Data działały bez problemów w większości części kraju,Taryfy abonamentowe ( Kraków ) działały ale z utrudnieniami lecz nie posiadały one w tych godzinach możliwości dostępu do Danych Pakietowych, rozmowy przychodzące działały bez problemu. jak było w 3G nie mam pojęcia bo nie bylem w zasięgu.problemy zaobserwowałem na Prepaid, oraz mix, abonament->(do sprawdzenia), informacje potwierdzone przez konsultantów z BOK, "mieliśmy problemy z systemem,sytuacje udało się opanować, lecz nie mamy konkretnego terminu zakończenia prac i przywrócenia prawidłowego funkcjonowania sieci" numery alarmowe 112,999,998,997 działały prawidłowo, podziwiam tych którzy nie mają Orange i mówią że taka awaria to nic - jakbyście potrzebowali w pilnej sprawie zadzwonić a posiadali tylko ok 5 telefonów Orange (średni dostępny limit to 45zł) i nie mogli się skontaktować z nikim w bardzo naglącej sprawie to taka awaria przestała by być dla was niczym poważnym. średnio przez 6 godzin w całej Polsce każdy kto posiadał Orange nie miał możliwości wykonywania połączeń głosowych a niektórzy nie mogli wysyłać nawet smsów (mix i prepaid), Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieje że ukaże sie większe info na ten temat wyjaśniające przyczyny tej megaawarii, Jak widać dzień bez komputera w Orange to także dzień bez komórki a operator sukcesywnie nam w tym pomógł. Pozdrawiam Orange 3mamy kciuki za was i liczymy na przeprosiny, a jak nie będzie przeprosin to będzie podziękowanie za korzystanie z waszych usług przez 6 lat bo o mało nie zerwała ze mną wczoraj dziewczyna przez te wasze z

  • 0

    26. ~intermann  2008-05-04 18:48:20  host: public-gprs6679.centertel.pl

    dokończenie @25 (...)zabawy z systemem, mam nadzieje że macie świadomość tego że nie tylko ja mogłem mieć taki problem wczoraj, a niektórzy nie posiadają większej wiedzy na sprawy związane z telekomunikacją ( moja dziewczyna) po prostu dla nich to było zwykłe "nie działa mi telefon" i zapewne nie szukali przyczyn, zapewne nie tylko ja byłem zdziwiony gdy mając na koncie ponad 40zł nie mogłem zadzwonić nigdzie. A zauważyłem tą awarię gdy chciałem zamówić pizze na domowe spotkanie rodzinne i z 5 telefonów w orange z żadnego nie mogłem zamówić kolacji, a potem rozegrała się sprawa z moją dziewczyną i wyszło na to że ją olewam bo nie mogłem do niej zadzwonić. a skończyła sie jej kasa na koncie... . Jeśli orange ma jakieś pretensje do mnie o wywołanie szumu na tym portalu zapraszam do prywatnej konwersacji, ( pisze to w ramach prewencji gdyby ktoś miał mi za złe ;) Dziękuje

  • 0

    27. ~Ziomek  2008-05-04 18:58:42  host: f142-058.opera-mini.net

    W Dąbrowie Górniczej oraz w Sosnowcu w paśmie 2G oraz 3G w ofertach na kartę działały tylko smsy. Połączeń nie dało się wykonywać. Można było tylko odbierać. Orange Free na kartę również nie działało. Próba wysłania wiadomości MMS lub połączenia z Internetem skutkowała komunikatem o złym punkcie dostępu. Awaria od 18 do 1 w nocy. Jak się działo w abonamencie to nie wiem. Ale przyznać muszę, że cholera mnie brała. I oczywiście milczenie Orange. Chociaż na swych stronach zamieściliby informację co i jak. Ech!

  • 0

    28. ~andy  2008-05-04 18:58:49  host: 98-41.echostar.pl

    #26 prosta rada zmień dziewczynę :)

  • 0

    29. ~Inter  2008-05-04 19:07:43  host: public-gprs6679.centertel.pl

    @25 - u nas we wsi ;) to nie takie łatwe, ;) Bochnia do zwiedzania TAK do mieszkania NIE WARTO,

  • 0

    30. ~  2008-05-04 19:14:15  host: p11-04.opera-mini.net

    U mnie około 17:20 siadło wszystko na 3g oraz transmisja danych na 2g. Około północy nadal bez zmian. Rano działało ale np mobilna tv czyli streaming nadal nie. Miejsce Poznań. Generalnie w tym kraju wystarczy przewrócić jeden słup by na wiele dni czy godzin poważnie zakłócić normalność. Wszystkie nakłady idą w reklamy a nie w infrastrukturę. Dużo tanio i byle jak to polskie motto. I niestety ale to działa. Jako taką niezawodność gwarantują tylko dwie skrajnie różne rzeczy i to na każdej płaszczyźnie. Orange ostatnio ma farta. Najpierw strona www wraz z multiboxem po której dzisiaj jeszcze dla co poniektórych numerów online nie działa a teraz następna historia. Za to reklam w tv po trzy w każdym bloku.

  • 0

    31.  2008-05-05 16:12:21

    Czy byl juz news o nowych taryfach w PLAY ? Bo chyba przegapilem albo i nie bylo ...

  • 0

    32.  2008-05-05 17:01:31

    www.fazafm.com - czekamy na potwierdzenie informacji i niebawem coś będzie ;)

  • 0

    33.  2008-05-05 17:12:53

    na blogplay.eu wszystko jest :P Ale nie wiem, czy warto czytać bo sobie można humor nieźle popsuć :P

Dodaj swoją opinię