Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Ericsson Live with Walkman

Test telefonu Sony Ericsson Live with Walkman

sirmark 21 Stycznia 2012 19:37

0 0
sonyericsson live with walkmanW dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson Live with Walkman.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 2

    1. ~  2012-01-21 19:58:02  host: z50-04.opera-mini.net

    Nazwa "Walkman" kojarzy mi się ze starymi Sony Ericssonami

  • 1

    2. ~  2012-01-21 20:17:50  host: z24-16.opera-mini.net

    2). A mnie z odtwarzaczem kaset General Electric. Na cztery baterie, tzw. paluszki :-)

  • 1

    4. ~  2012-01-21 20:24:40  host: z50-04.opera-mini.net

    No właśnie, jak u niego z zasięgiem? Ktoś go ma, testował? Jak łapie zasięg? Nie ma tzw. uścisku śmierci?

  • 0

    5. ~baxito  2012-01-21 21:11:38  host: aeg195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @4 no to chyba masz test telefonu nie? na pewno została uwzględniona tam ta kwestia.

  • 1

    6. ~  2012-01-21 21:42:13  host: ip-78-30-111-95.free.aero2.net.pl

    4, to prawda z tym zasięgiem to ciężko w SE w Nokii dobry zasięg to podstawa jest.

  • 1

    10. ~riki  2012-01-21 23:46:50  host: z41-12.opera-mini.net

    @8 Kup se nokię, będzie działać !

  • -1

    11. ~sorcerer  2012-01-22 00:45:44  host: host-63-158.igloonet.pl

    Ciekawe są szczególnie te ostatnie zdjęcia ;) Tylko co mają wspólnego buty i stoisko z fajerwerkami z tym telefonem???

  • -2

    21.  2012-01-22 11:16:50

    Ładny jest.

  • -2

    23. ~  2012-01-22 14:00:30  host: t19-15.opera-mini.net

    I tak najlepiej gra SE W810,żaden android(a miałem kilka fonów z tym systemem)nie ma takiego brzmienia i basów.

  • 1

    25. ~  2012-01-22 15:08:29  host: z51-09.opera-mini.net

    @24 - takich telefonów nikt nie kupuje. No co najwyżej dzieci posłów, inne dzieci mają niskie kieszonkowe.

  • 1

    27. ~riki  2012-01-22 16:34:57  host: z46-10.opera-mini.net

    @iskra. Czy pisząc w pl da się normalnie żyć, nasz na myśli normalnych obywateli, czy złodzieji i pasożytów?

  • -1

    29.  2012-01-22 18:46:34

    Kiedy Androidy w uśrednieniu naprawdę kiepsko grają na tle innych telefonów (featurephone, Symbian, Bada, Windows). Mało jest też okazów wybitnych, a każdy z wymienionych pozostałych systemó takowe ma.

  • -1

    30.  2012-01-22 18:46:43

    *systemów

  • 0

    32. ~  2012-01-22 19:51:09  host: t18-14.opera-mini.net

    Na portalu radiopolska.pl SE W200i jest b.wysoko oceniany pod względem czułości,selektywności,odbioru i dźwięku radioodbiornika.żaden smartfon nie ma tak dobrego radia

  • 0

    33. ~Serio  2012-01-22 20:43:48  host: public-gprs242659.centertel.pl

    A gdzie to mogę znaleźć? Wpisałem w wyszukiwarce na stronie i zero wyników. Pytam serio, bo mimo kilku telefonów jakie mam, chętnie bym dorzucił coś z naprawdę dobrym radiem, które jest jak dla mnie bardzo ważne. A teraz takie czasy, że radio jest, bo jest - ale do słuchania w gorszym sygnale niebardzo się nadaje.

  • 0

    34. ~  2012-01-22 22:49:30  host: ip-78-30-111-127.free.aero2.net.pl

    Mam Nokie 101 i radio wymiata, słuchawki służą jako antena, ale dobrze łapią sygnał, mieszkam na wsi a złapało mi 30 stacji.

  • 0

    35. ~  2012-01-22 23:34:05  host: 65.255.37.175

    33 ale konkretnie czego szukasz?jakie hasło wrzucałeś w wyszukiwarkę?

  • 0

    36.  2012-05-11 09:05:52

    Mam ten telefon od 3 dni nie narzekam na niego, nie gubi zasięgu i dosyć głośno gra. Jak bedzie cie chcieli wiec szczegołow na jego temat to pytajcie.

Dodaj swoją opinię