Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Ericsson C905

Test telefonu Sony Ericsson C905

sirmark 22 Marca 2009 01:46

0 0
sonyericsson c905W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson C905.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~  2009-03-22 23:04:58  host: 80.51.91.252

    @25 zdecydowanie droższego od tych twoich plastikowych SE :D

  • 0

    28. ~  2009-03-22 23:05:11  host: 80.51.91.252

    tfu, miało być @26 :D

  • 0

    29. ~  2009-03-23 00:22:14  host: t03-03.opera-mini.net

    @24: chyba "jakichś", a nie "jakiś"? Poza tym tu nie chodzi o lakier - ten telefon nic nie ma, jak za taką kasę to nie warto na pewno.

  • 0

    30.  2009-03-23 09:26:29

    Czemu klienci tele2 to idioci nie majacy pojecia o telefonach ?

  • 0

    31. ~radi  2009-03-23 09:46:54  host: eui113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widzę, że wszyscy plują na SE. Tymczasem w teście C905 wypadł całkiem nieźle. Moim zdaniem, po przeczytaniu testu, jest to jeden z najlepszych telefonów bez dotykowego ekranu. I żeby nie było, że jestem fanem SE - używam Omni.

  • 0

    32. ~czapla  2009-03-23 10:04:52  host: mail82.anonymouse.org

    a w ktorym pkt wypadl nie zle bo jak juz ktos porownuje nowy telefon do n95 to znaczy ze to shit ... a w tym tescie wszystko jest lepsze od tej cegly,brak symbiana waga 139g od czego wys 2.4"?? pewnie obudowa z olowiu.zreszta jak widze 2.4 cala w dotyku to smiechem zabijam takich jak ty twierdzacych ze to "super fon"

  • 0

    33.  2009-03-23 11:22:38

    27. jasne ty wiesz lepiej, żal mi ciebie. 29 zwykła pomyłka, a ty już się podniecasz.

  • 0

    34.  2009-03-23 11:23:53

    27 odpowiedz na pytanie

  • 0

    35.  2009-03-23 13:23:08

    Telefonik miodzio. Komfort użytkowania i wygoda pisania smsów. Polecam gorąco :)

  • 0

    36. ~pisul  2009-03-23 14:16:18  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Moj ranking najlepszych telefonow/foto 1.miejsce motorola zn5 2.nokia n82 3.samsung INNOV8 i850

  • 0

    37.  2009-03-23 14:47:40

    pisul, a ja bym nieco pomieszał kolejność: INNOV8, LG Renoir, Samsung U900 Soul, Nokia N82, ZN5, C905 Pixon.

  • 0

    38. ~znafca  2009-03-23 15:16:54  host: 80.51.91.252

    @33 mnie też Ciebie żal - wybaczam.

  • 0

    39. ~jls  2009-03-23 15:21:17  host: jsl-catv-user-244-75.streamnet.pl

    Blisko 3 lata uzytkowalem T630, testowany model SE C905 to pierwszy telefon od SonyEricssona, ktory z czystym sumieniem moglbym kupic po wspomnianym T630. No moze jeszcze K850i.

  • 0

    40.  2009-03-23 16:10:23

    38. zero argumentów, ale za to szczekasz jak byś miał najwięcej do powiedzenia.

  • 0

    41. ~  2009-03-23 22:26:13  host: 80.51.91.252

    nie zamierzam zejśc do Twojego poziom - adieu!

  • 0

    42.  2009-03-23 22:36:42

    41. znalazł się ten co ma "poziom"... LOL

  • 0

    43.  2009-03-24 11:08:37

    Przestańcie pisać bzdury, zajmijcie się tematem.

  • 0

    44. ~  2009-06-20 15:59:27  host: 83-168-109-1.pz1-nat.espol.com.pl

    przesiadlem sie na niego z n95-8GB a wczesniej mialem Omnie i musze powiedziec ze ten telefon jest z nich najlepszy

  • 0

    45. ~you  2010-04-27 23:01:10  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    ehh... piszac ze ten tel. jest badziewny nie ma o nim pojecia... owszem nie jest idealny. zamula, zwiesza bateria srednia... ale jak ktos jest na tyle sprytny i potrafi wgrac nowe sterowniki itp. to moze z niego duuuzoooo wyciagnac. ktos tam wypowiedzial sie ogolniej na temat SE. hmm... firma jak firma. plastik bo plastik, przeciera sie itp. ale nic lepszego w zadnym telefonie nie dostaniemy... ze niby nokia ma lepszse obudowy.. ok. ale telefon to nie tylko obudowa a po za tym niczym sie nokia nie moze popisac...

  • 0

    46. ~khk  2010-06-12 00:53:30  host: user-109-243-172-198.play-internet.pl

    cowy wogóle piszecię ten tele jest swietny mój egzemplarz jest swietny chociaz pochodzi z poczontku produkci czyli ma już ponad 1,5 roku chodzi szybko nie tnię się zdj robi ładne ekran duży czytelny bardzo dobry blucconet slide bardzo gladko chodzi i nie rozsuwa sie sam tylko o telefon trzeba dbac a nie i jakieś etui czy coś kupić szczerze polecam osobom kture umnią obchodzić z telefonem , nie bawio sie sliderem i nie urzywajo jako telefonu służbowego i używajo na budowach i potem piszą takie bzdóry o swojich telefonach ze so pozdzieranie że slider cieżko chodzi ale ogulnie polecam do pracy w biurze, w domu i dla kobiet

Dodaj swoją opinię