Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Ericsson C901

Test telefonu Sony Ericsson C901

sirmark 29 Stycznia 2010 01:56

0 0
sonyericsson c901W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson C901.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2010-01-29 11:41:45  host: v13-03.opera-mini.net

    Fajny telefon godny następca k800i.

  • 0

    11. ~Merlin  2010-01-29 13:20:28  host: korp14.avistamedia.pl

    Samsung wyprzedza technologicznie i SE i Nokię, plusem SE byłaby szybkość wdrażania swoich tel po premierze. Niestety, to bardzo kuleje..

  • 0

    12.  2010-01-29 15:05:06

    11. zależy dla kogo, jak dla mnie Software Samsunga nie jest ładne i funkcjonalne, według mnie oprogramowanie SE jest jedno z najlepszych standardowych oprogramowań w telefonach, a co Nokia dodaje np. w Noki 6700 jest dla mnie porażką na całego, oczywiście Symbian to inna sytuacja.

  • 0

    13.  2010-01-29 15:06:29

    Osobiście sam pozbyłem się tego telefonu, po prostu ten telefon nie jest wart tej ceny, jeśli będzie kosztował na poziomie 300-400zł to owszem, ale nie więcej, za 500-600zł można kupić o wiele lepszy telefon.

  • 0

    14.  2010-01-29 16:06:50

    kwistas (13) - I tu w zasadzie się z Tobą zgodzę. Jeżeli ktoś potrzebuje "telefonu w telefonie", to oprogramowanie SE jest chyba najlepsze.

  • 0

    15. ~  2010-01-29 16:50:42  host: public17961.cdma.centertel.pl

    13,14- macie racje, po nokii 6280 kupiłem se k770 prawdę mówiąc tylko ze względu na atrakcyjną cenę i jestem zadowolony z łatwości obsługi, kilka rzecze w nokii było lepszych ale ogólnie jestem bardzo zadowolony

  • 0

    16.  2010-01-29 17:26:08

    czyli co, nie opłaca się kupować ?? lepszy będzie yari ??

  • 0

    17.  2010-01-29 21:06:47

    Ja mam ten telefon i bardzo sobie chwalę :-) Polecam!

  • 0

    18. ~SZCZĘŚLIWY  2010-01-30 12:14:38  host: nat216.and-net.pl

    Ja także posiadam ten telefonik- bardzooo sobie chwalę- stosunek jakości do ceny naprawdę rewelacyjny:)

  • 0

    19. ~pisul  2010-01-30 12:50:42  host: kwiatkowskiego.res.pl

    ma wi-fi,gps i tv-out?

  • 0

    20.  2010-01-30 13:30:19

    @19: Baza telefonów Telepolis albo Google gryzą?

  • -1

    21. ~pisul  2010-01-30 16:55:20  host: kwiatkowskiego.res.pl

    yagi to bylo pytanie retoryczno/sarkastyczne.Mam pytanie czy pytasz sie matki kto jest twoim ojcem czy sprawdzasz w google earth? :) :) :)

  • 0

    22. ~pisul  2010-01-30 16:57:04  host: kwiatkowskiego.res.pl

    a drugie pytanie czy wynik z google earth porownujesz z alternatywnymi przegladarkami?

  • 0

    23.  2010-01-30 18:09:06

    ~pisul jaki cel ma ta prowokacja, dowartościowania się? Jeśli tak to zapraszam na onet.

  • 0

    24.  2010-01-30 20:43:57

    Może chodziło "pisul" o zwrócenie uwagi, że autor testu nie napisał czego telefon nie posiada i nie może (tylko nie popadajmy w skrajność). Takie spojrzenie od "drugiej" strony.

  • 0

    25. ~a_lex  2010-01-30 21:10:20  host: 188.33.172.9

    # 13,14,15 ja też się zgadzam. Dodałbym jeszcze obsługę Javy - pod tym względem SE wyróżniają się wielozadaniowością.

  • 0

    26.  2010-01-30 21:14:30

    Polan (24) - Też mi się wydaje, że o to właśnie mu chodziło. Może tylko zbyt jasno (dla niektórych) się nie wyraził. ;-)

  • 0

    27. ~vasc  2010-02-02 20:00:10  host: 207.211.82.34

    Najwiekszym problemem jest rozproszenie uwagi. Moze to byc odpalanie papierosa, szukanie napoju na tylniej kanapie, fajna *** na chodniku czy klotnia w samochodzie. Z faktu, ze rozmowa przez telefon jest zwykle bardziej absorbujaca niz rozmowa z pasazerem, powinno sie w ogole zabronic rozmow telefonicznych w pojezdzie w trakcie przemieszczanis sie. No ale to ni przejdzie.

  • 0

    28. ~vasc  2010-02-02 20:18:53  host: 088156123175.stk.vectranet.pl

    Post wpisany w innym watku. Wykasowac.

  • 0

    29. ~mgggg  2011-07-24 05:31:10  host: 082139005225.radom.vectranet.pl

    dobry trwały rewelacyjny aparat

Dodaj swoją opinię