Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Ericsson C702

Test telefonu Sony Ericsson C702

LuiN 22 Sierpnia 2008 23:01

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson C702.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2008-08-23 01:33:03

    3, spokojna głowa - niebawem różnorodność odczuwalnie wzrośnie:)

  • 0

    5. ~  2008-08-23 11:56:48  host: 77-254-133-36.adsl.inetia.pl

    #2: a czy zdjęcie Drakuli jest???

  • 0

    6. ~kwistas  2008-08-23 15:08:47  host: w3cache.wignet.pl

    Prawdziwi fani SE czekają na wejście SE C905 tym nie warto sobie głowy zawracać.

  • 0

    7. ~czesiu  2008-08-23 17:53:04  host: kwiatkowskiego.res.pl

    prawdziwi fani niech SE sprawdza na stronce produceta ze to "cudo"kreci wideo w jakosci 240x320 haha ha hi hi hi

  • 0

    8. ~czesiu  2008-08-23 17:53:34  host: kwiatkowskiego.res.pl

    mowa oczywiscie o c905

  • 0

    9. ~czesiu  2008-08-23 17:56:26  host: kwiatkowskiego.res.pl

    prawda jest taka ze se robi genialne tanie telefony ktore funkcjonalnoscia sa the best ale co do bardziej skomplikowanych juz niebardzo (k850)nawet xperie niepotrafi sony z ericssonem zrobic bez pomocy HTC :)

  • 0

    10.  2008-08-23 18:10:12

    Telefonik może stać się naprawdę popularnym modelem ze stajni SE.

  • 0

    11. ~  2008-08-23 18:33:37  host: cbn195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zdjecia fatalne ;/ W 1:1 brakuje im szczegolow i sa jakies takie zamazane.

  • 0

    12. ~  2008-08-23 19:27:10  host: f143-061.opera-mini.net

    nie sa takie zle

  • 0

    13. ~kwistas  2008-08-23 19:52:54  host: w3cache.wignet.pl

    ~czesiu co ty z tym video?! np. iSajs nie kreci filmów i co?

  • 0

    14. ~Jo  2008-08-23 21:49:14  host: 77-253-28-169.adsl.inetia.pl

    Bo czesiu nie wie, że jest coś takiego jak kamery do kręcenia filmów. Myśli, że najważniejszą funkcją telefonu jest kręcenie filmów.

  • 0

    15.  2008-08-23 21:58:42

    Czesiu dobrze gada. Pewnie, ze są kamery. Nierzadko nagrywają obraz w rozdzielczości HD. Co nie zmienia faktu, że tak nędzna rozdzielczość w wysokim modelu SE jest żenująca. Jakoś inni producenci sobie z tym radzą i te filmy w rozdzielczości VGA dają. A jeśli dla kogoś ta funkcja jest ważna po prostu SE nie kupi.

  • 0

    16. ~  2008-08-24 09:06:19  host: static132.debica197.tnp.pl

    z telefonow poki co prooboja zrobi aparaty cyfrowe a nie kamery... pomyslcie co piszecie. jak mozna sie czepiac o to, ze w telefonie nie ma wysokiej rozdzielczosci nagrywania filmów? dzieci...

  • 0

    17.  2008-08-24 10:06:34

    #16: chłopcze, wiemy, że używasz komórki jedynie do rozmów i zaspokaja Twoje potrzeby N1600 ale na szczęście nie jesteś pępkiem świata ;-)

  • 0

    18. ~  2008-08-24 11:04:52  host: nat-mo4.aster.pl

    Sorry, że tutaj ale chyba forum się wysypało...

  • 0

    19. ~  2008-08-24 11:39:35  host: cas79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Akurat sie mylisz, bo dobre video VGA to swietna sprawa. Od tej rozdzielszosci mozna mowic o niezlej jakosci nagraniach. LG Vievty kreci filmy lepsze od mojej bylej kamery Phillipsa.

  • 0

    20. ~  2008-08-24 15:45:43  host: f96-035.opera-mini.net

    Glupoty opowiadasz

  • 0

    21. ~get  2008-08-25 03:39:14  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    jo - jest BARDZO ważną funkcją telefonów, ale SE to jest tak niska półka że tutaj w ogóle nie ma tematu... to telefony dla dzieciaków do pre-paida...

  • 0

    22. ~Globtroter  2008-08-25 07:06:17  host: 193.111.174.150

    Rzeknę tak. Telefon spoko ale czy po odpaleniu modułu GPS będzie on "gadał" po ludzku w trybie głośnomówiącym jak jechać czy ino na wyświeltaczu zaznaczy kursorem aktualną pozycję jadącej bryki. Hę. Wie ktuś?

  • 0

    23. ~d  2008-10-04 12:31:42  host: cwc178.internetdsl.tpnet.pl

    Tel. spoko a jak ktoś ma większe wymagania to niech sobie kupi wiecie co ? !!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię