Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Sony Ericsson C510

Test telefonu Sony Ericsson C510

sirmark 13 Sierpnia 2009 19:31

0 0
sonyericsson c510W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Sony Ericsson C510.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18.  2009-08-14 14:57:03

    Aha, to co powinien mieć dodatkowo- lampa ksenonowa i gniazdo na 2 sim karty.

  • 0

    19. ~Boj  2009-08-14 16:31:07  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Tylko SAMSUNG.

  • 0

    20. ~bambo  2009-08-14 17:08:20  host: 94.254.164.199

    tomala: a czego używasz? Może E51 1,40w/kg ??

  • 0

    21.  2009-08-14 18:10:17

    telefon moze nic nie wnosi nowego ale jest fajny. jest to nastepca bardzo popularnego modelu k550i. lubie ta marke i uwazam ze jest dobra. mialem juz 4 samsungi i kazdy mial jakies niedociagniecie.... moze i samsung sie rozwija i ma duza sprzdaz i udzial w rynku ale telefony sa wybrakowane, np taka JAVA- te glupie blokady ;/

  • 0

    22. ~user  2009-08-15 11:39:04  host: chello084010196239.chello.pl

    Co do niskiej jakości materiałów to absolutnie nie zgadzam. Mojemu c510 z pewnością nie można zarzucić, że jest kipsko wykonany. Wszystko jest perfekcyjnie dopasowane i z pewnością nic nie skrzypi. Takie opinie tylko wprowadzają potencjalnych kupców w błąd.

  • 0

    23. ~get  2009-08-15 13:39:21  host: host-81-190-84-109.gdynia.mm.pl

    ale badziew.... tak jak prawie każdy SE zresztą... co tu testować ?

  • 0

    24. ~get  2009-08-15 13:41:19  host: host-81-190-84-109.gdynia.mm.pl

    @user - buhahah jakich potencjalnych kupców, te telefony kupują rodzice swoim małym dzieciom do pre-paidów, bo to najtańsze badziewie... jak ktoś ma taki telefon w wieku powyżej 12 lat, to chyba znaczy że pochodzi z biednej rodziny, albo jakieś inne patologie go dotknęły ;D

  • 0

    25.  2009-08-15 13:44:37

    24. Na to wygląda, że mówisz o sobie ja jakoś nie potkałem się z takim przypadkiem, marny prowokator z ciebie. ;)

  • 0

    26. ~get  2009-08-15 13:58:59  host: host-81-190-84-109.gdynia.mm.pl

    @25 - no ty jesteś IDEALNYM przykładem użytkownika SE, nie dla tego że masz 12 lat, tylko dla tego że jesteś na poziomie 12-latka i to ze wsi po-PGR-owskiej :D i to nie jest żadna prowokacja, dzieci moich znajomych mają te zabawki i to nawet wśród dzieci jest uważane za przypał, ale przynajmniej tanie - więc rodzice zadowoleni... a z NORMALNYMI ludźmi którzy mają SE, to ja się jeszcze nie spotkałem, jak ktoś ma tą tanią chińską tandetę (bo dał się namówić np. biorąc abonament, zresztą chyba 100% sprzedaży tego chińskiego g... jest u operatorów którzy wciskają to każdemu - bo najtańsze - chyba takich czubów którzy kupią SE na wolnym rynku to nie ma) to bardzo, ale to bardzo narzeka - czyli nie jest zadowolonym użytkownikiem SE, także powtarzam jeszcze nie spotkałem się z NORMALNĄ osobą która by miała więcej niż 12 lat i była zadowolonym posiadaczem SE... zazwyczaj są to "forumowi fanboye SE" tacy jak ty i kilku powyższych, tudzież płatnych propagandystów SE, tudzież po prostu prymitywnych ludzi, którzy wyzywają użytkowników wszystkich innych marek od najgorszych i są "wyznawcami kultu SE" ;DDD to nie jest żadna prowokacja, po prostu wyrażam swoje zdanie, jeśli uważasz ze to jakaś prowokacja, to tylko świadczy o twoim fanatyzmie...

  • 0

    27. ~  2009-08-15 16:05:24  host: 80.51.91.245

    @26 podpisuje się pod Twoją opinią - SE to tandeta.

  • 0

    28. ~NaX  2009-08-15 16:52:02  host: bed226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja spotkałem się z normalnymi ludźmi po wyżej 18 lat którzy mają SE i są zadowoleni. Ja sam też jestem zadowolony.

  • 0

    29. ~bambo  2009-08-15 19:01:23  host: 188.33.38.53

    Ciekawe czego używa snob get? Pewnie Vertu. No chyba że veptu a jedną literkę sobie flamastrem przeprawił, haha. Ale mam polewkę z takich ciemnych ludzi :-D

  • 0

    30. ~  2009-08-15 21:16:27  host: ip-94-42-5-174.multimo.pl

    dobrze ze dajecie testy masówek sa potzrebne bo nie kazdy chce lub stac go na smartfony

  • 0

    31.  2009-08-15 21:45:19

    #30. to wlasnie dlatego beda sie pojawiac takie tansze pozycje, bo o to ludzie przewaznie kupuja.

  • 0

    32.  2009-08-15 22:13:46

    26. Jednak głupota jest nieuleczalna, a ty jesteś tego dobrym przykładem. Cóż twoje opinie prowokują, praktycznie ty i tan gość z IP 80.51.91.245 trollujecie na temat SE, że nawet nie ma sensu tego czytać. Zero argumentów, ale za to twoje pyskówki są wysokich lotów, cóż pozostaje pogratulować jeszcze raz głupoty. Najlepsze jest to, że wasze opinie nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, nie wiem, albo skończyliście używać SE na poziomie T610, albo po prostu ubzdurało się wam, że ta firma jest be, bo akurat nie macie telefonu tej firmy. Tak czy inaczej, takie opinie tych pieniaczy, można sobie wsadzić wiadomo gdzie, zwykła prowokacja do dalszych bezsensownych dyskusji.

  • 0

    33.  2009-08-15 22:24:36

    30 - zgadza się, popieram!

  • 0

    34. ~yota  2009-08-15 22:27:05  host: aqk66.internetdsl.tpnet.pl

    26, get - wieś jest stanem umysłu nie miejsca zamieszkania

  • 0

    35. ~  2009-08-16 00:44:35  host: 80.51.91.245

    @32 bla bla bla... ale żeś musiał się zastanwoić, by to napisać :)

  • 0

    36. ~kwistas  2009-08-16 01:10:04  host: w3cache-5.wignet.pl

    35. No wiesz ja nie pisze jakiś głupot, zastanawiam się 10 razy zanim coś napisze w przeciwieństwie do ciebie, ty to piszesz co ci do tej makówki pustej przyjdzie w większości to jakieś głupoty dla których nie warto poświęcać czasu :D

  • 0

    37. ~  2010-02-23 02:03:44  host: 94-240-34-162.lukman.pl

    Witam, ja mam 26 lat i mam za sobą sporo lat w telefonii komórkowej bo od roku 1999r kiedy to dostałem swoja I komórke (m.in. Alcatel,Nokia... później juz tylko SE a zaczęło sie od T68i, znawcy wiedzą ze to był wyjątkowy telefon z doczepianym aparatem- normalnie Szał! ;) ostatnio przesiadłem sie z D750(którego używałem prawie 6 lat!) na Nokie XpressM [fuuuj, dobrze ze tylko pożyczona] :P ale właśnie mam okazje kupić C510 lub C702/902 i nie wiem na co sie zdecydować :) Na pewno będzie to SE, moze to przyzwyczajenie, sentyment itp ale wiem ze jesli zdecyduje sie to byc może znowu będzie mi służył min 5 lat! ;) najchętniej to wybrałbym C901 lub C905 ale sieci słabo dofinansowują te modele. Pomóżcie!

Dodaj swoją opinię