Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung SGH-i900 Omnia

Test telefonu Samsung SGH-i900 Omnia

sirmark 15 Października 2008 04:06

0 0
samsung sgh i900 omniaW dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung SGH-i900 Omnia.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~dj_dlugi  2008-10-15 10:11:36  host: gate-dialog-ekosystem.zgora.dialog.net.pl

    @6 No widzisz jak to jest... Nawet nie zauważyli, że to Ty newsa dodałeś ;] Dziękujemy Redakcji Telepolis Za Wspaniały Test ;] dobra koniec pisania głupot biorę się do czytania ;]

  • 0

    9.  2008-10-15 10:15:31

    gappa - w tej wersji oprogramowania, która znalazła się w testowanym egzemplarzu nie było funkcji rozpoznawania pisma. Ale jeśli ten brak został już uzupełniony, to podaj proszę w jakiej wersji oprogramowania funkcja jest już dostępna - dodam taką informację do treści. hainasz - u mnie zgonów było kilka, kilka nocy nieprzespanych - na ale nikt nie mówił, że praca w redakcji będzie łatwa :)

  • 0

    10. ~gappa  2008-10-15 10:23:21  host: hng171.internetdsl.tpnet.pl

    Pisania ręcznego nie ustawia się w opcji wiadomości tylko z poziomu Ustawienia>osobiste>Wprowadzanie danych>Metoda wprowadzania danych>transcriber, to chyba nie zaleta nowszej wersji oprogramowania ;) pozdo

  • 0

    11. ~  2008-10-15 10:27:46  host: aebm204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i mamy oczekiwany test :) lektora na dzisiejszy wieczor. Po niej trzeba bedzie podjac decyzje czy brac czy tez nie. :) Pozdrawiam

  • 0

    12. ~gappa  2008-10-15 10:32:12  host: hng171.internetdsl.tpnet.pl

    a zapomnialem o wersji: 20270.1.3.1 ;)

  • 0

    13.  2008-10-15 10:59:41

    gappa - no więc właśnie u mnie w tym miejscy jest tylko Klwaiatura, Samsung Keyboard, Samsung Keypad i Samsung Phonepad - z resztą, w jednym z filmów (o przeglądarkach internetowych) widać moją listę metod wprowadzania tekstu, która jest też dostępna z poziomu dolnej belki. Prosiłbym Cię o odczytanie wersji systemu w innym miejsu - jest taka odrębna ikonka w ustawieniach pt. Wersja i tam jest wersja PDA w formie: i900SAHG5/CXHG2 - literowo-cyferkowa. Z góry dziękuję!

  • 0

    14. ~gappa  2008-10-15 11:07:45  host: hng171.internetdsl.tpnet.pl

    Ok juz podaje i900SAHI2/SAHI3. A propo gdzie moge sprawdzic czy to najnowsza wersja? pozdro elo

  • 0

    15.  2008-10-15 11:10:48

    Naprawdę świetny test i wszystkie wątpliwości odnośnie tego telefonu mam rozwiane. Dzięki.

  • 0

    16.  2008-10-15 11:14:50

    gappa - na forach internetowych, lub poprzez infolinię producenta. W ostatni weekend wszyscy rozpływali się nad wersją i900SAHJ1/SAHJ1. Dołożyłem notatkę o funkcji rozpoznawania pisma - dziękuję za czujność!

  • 0

    17. ~  2008-10-15 11:59:44  host: f143-062.opera-mini.net

    11 a co to jest lektóra? Chodzi ci o lekturę?

  • 0

    18. ~asder  2008-10-15 14:08:22  host: apn-77-114-222-13.gprs.plus.pl

    17.nie mieszaj mu w glowie -powiedzieli mu (11) kiedyś że który sie pisze przez ''ó'' i sie chłop tego 3ma

  • 0

    19. ~kenia  2008-10-15 15:39:51  host: ip-89.171.19.118.static.crowley.pl

    omnia - złomnia - zapomnia :D

  • 0

    20. ~Marjo  2008-10-15 15:56:19  host: 212.160.210.213

    Mimo wszystko ale biorac pod uwage taki telefon ktos na niego patrzy mam tu na mysli test pod katem gier to jest mi go zal. Ludzie to jest PDA to ma pomagac w zyciu codziennym ludziom ktorzy wiedza do czego sluzy PDA a nie dzieciom nastawionym na gry java. Oceniam ten test na bardzo negatywny, wielkie zachwyty jesli chodzi o iPhona a on nawet video rozmow nie ma. Co do samego internetu zgodze sie ze moze rozdzielczosc nie pomaga ale da sie z tym zyc. Nic nowego ten test nie wnosi do tych ktore o WIELE WCZESNIEJ byly dostepne w internecie.

  • 0

    21.  2008-10-15 16:10:32

    Ja tylko dodam że w mojej wersji softu (i900SAHH6/CXHH6) po naciśnięciu przycisku zasilania telefon się wyłącza i nie da sie go wybudzić naciskaniem przednich klawiszy i myszki. Jak to ustawić w opcjach napisałem kiedyś na forum, bo już ktoś właśnie też się tym pieklił (zresztą sam się też tym piekliłem kiedyś, jak nie wiedziałem jak to zablokować) ;-)

  • 0

    22. ~bag  2008-10-15 22:39:39  host: 73-104.unused.derbynet.waw.pl

    Zerknijcie na ten filmik, a będziecie wiedzieć dlaczego Plus wprowadził Omnię w Syberyjskich taryfach... http://www.youtube.com/watch?v=3r4N4ilUZBk

  • 0

    23.  2008-10-16 08:46:07

    Witam Jak wgrywac najnowsze oprogramowanie,czy dac do serwisu samsung?

  • 0

    24.  2008-10-16 13:19:52

    polecam stronke pdaclub.pl tam masz wszystko opisane jak wgrac soft i jeszcze duzo innych rzeczy na temat samych pda

  • 0

    25. ~weberzd  2008-10-16 15:45:36  host: hlr202.internetdsl.tpnet.pl

    Wszystko ładnie i pięknie ale dlaczego nigdzie nie można go dostać. Byłem w Plusie - "Jest w ofercie ale nie ma w magazynach". Taką samą odpowiedź dostałem w Orange i w Erze. Chcę przejść do Play a u nich nikt nawet nie wie czy ten telefon bedzie w ofercie mimo, iż wcześniej były informacje o wprowadzeniu tego modelu z końcem września. Generalnie szybciej kupię go na allegro niż znajdę w jakimś salonie.

  • 0

    26.  2008-10-16 17:31:32

    Jeszcze we wtorek był jeden w Czeladzi w M1 w salonie Plusa.

  • 0

    27. ~Cinek  2010-01-07 15:00:52  host: csknet-91-145-145-226.csk.pl

    Mam ten telefon od kilku miesięcy. Z czystym sumieniem polecam. +duży wyświetlacz +system windows mobile (nie ograniczone możliwości) +rozbudowane funkcje w tym wbudowany gps (nie mam z nim żadnych problemów), wifi, aparat 5mpx + telefon świetnie nadaje się do nawigacji +po wgraniu nowego (orginalnego-czystego) romu (nie plusa) znacznie dłużej trzyma bateria, również zasięg jest lepszy, telefon nie zawiesza się! +dość szybki procek jedyny minus ktorego sie dopatrzylem to brak wbudowanego (chowanego) rysika. Czasem trochę jest trudniej napisać smsa jesli przy sobie nie mamy rysika (szczególnie jeśli spieszymy się) lecz po wgraniu nowej ciekawej klawiatury nie jest zle- idzie się przyzwyczaić. Telefon ma praktycznie wszystko a do tego podoba mi się wizualnie (solidna obudowa), co prawa ma kilka małych rysek ale nie jest zle. Polecam

Dodaj swoją opinię