Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung SGH-G600

Test telefonu Samsung SGH-G600

sirmark 3 Sierpnia 2008 14:22

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung SGH-G600.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2008-08-03 19:24:24  host: 80.51.91.252

    fanatycy pleja, do dzieła! jakież to plusy u swego operatora znów zauważyliście? :D

  • 0

    2. ~twoja mama  2008-08-03 19:27:33  host: dmc211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    goń się

  • 0

    3. ~Pomocy  2008-08-03 19:34:31  host: apn-77-115-143-143.gprs.plus.pl

    Co robic kupilem samsumga g810 i nie dziala gps wogole i nie mam w nim aplikacji do nawigacj wcale - pisze brak aplikacji navigo na karcie-tylko ze ja telefon bez karty dostalem . Telefon z mmarkt co robic ?help

  • 0

    4. ~Kaos  2008-08-03 20:03:46  host: f142-226.opera-mini.net

    Popatrz w dokumentację telefonu, a tak trzeba było sobie kupić prosty telefon jak Se a nie lądować się w symbiana :)

  • 0

    5. ~w  2008-08-03 20:24:03  host: pion.internet.radom.pl

    wypadaloby testowac jakies nowosci a nie modele wykopane przez ekipe Archeo. Proponuje samsunga i560 albo F480 moze nokie 6220 classic?

  • 0

    6.  2008-08-04 07:35:33

    Ja bym chciał zobaczyć test U900

  • 0

    7.  2008-08-04 08:50:40

    zainstaluj sobie garmina i bedzie smigac :)

  • 0

    8.  2008-08-04 10:21:31

    pingnomore: sie wlasnie robi ;)

  • 0

    9.  2008-08-04 11:34:35

    SimarK - to morowo. Się przymierzam do zakupu tego telefonu i z chęcią przeczytam test.

  • 0

    10. ~LECH  2008-08-04 17:33:40  host: pion.internet.radom.pl

    szkoda ze nie napisali jak pieknie sciera sie to sreberko z tego pieknego telefonu. Ludzie czemu samsung znowu to sreberko pakuje?

  • 0

    11.  2008-08-04 19:17:43

    LECH: napisali, napisali..

  • 0

    12.  2008-08-04 22:26:33

    A w OrangePOP jest nowa usługa POPzone Usługa obniżająca stawki połączeń, SMSów i MMSów do wszystkich numerów w Orange POP na okres 1 miesiąca. Tylko nie wiem czy to obejmuje całe Orange czy tylko OrangePOP.

Dodaj swoją opinię