Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung SGH-E620

Test telefonu Samsung SGH-E620

WitekT 9 Sierpnia 2006 09:36

0 0
samsung sgh e620W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung SGH-E620.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~D  2006-08-09 10:14:06  host: 80.51.255.150

    Nie zrobił by ktoś testu Samsunga Z400? :)

  • 0

    2. ~WOLEK  2006-08-09 11:06:50  host: acfn45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    DOKLADNIE OPISZ TEN TEST SAMSUNGA

  • 0

    3. ~Eliza  2006-08-09 11:11:28  host: acfn45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panie Witku a może Pan bedzie tak miły i podpowie mi jaki mam kupic sobie tel.bo jestem w kropce mam samsuga i nie odpowiaa mi chce zmienic na inny tl.

  • 0

    4.  2006-08-09 11:22:26

    eliza: dla porad dotyczacych wyboru telefonow jest specjalne kategoria na forum. D: test zawsze moze byc o ile producentom bedzie zalezec aby udostepnic telefon na testy, a tu nie bywa u niektorych zbyt dobrze

  • 0

    5. ~  2006-08-09 11:50:50  host: inet20907-1.eranet.pl

    Gdzie ten samsung jest dostepny?

  • 0

    6.  2006-08-09 13:25:21

    *Eliza/: poczytaj sobie testy i sama zdecyduj. Przecież każdemu może odpowiadać co innego. Potem jak źle wybierzesz to będziesz winić sama siebie a nie np. Bogu ducha winnego Witka

  • 0

    7.  2006-08-09 13:28:36

    a swoją drogą to jestem ciekaw czy Witek ma jakiś telefon którego dłużej używa do celów prywatnych? Może by zdradził nasz szanowny Witek? ;) Bo ja mam K700i. Nie jest to już może mocny sprzęt ale mi wystarcza. Choć za chwilkę trzeba będzie myślećo podmiance

  • 0

    8.  2006-08-09 13:50:35

    remik: Nokie 6230i i N-Gage QD, Motorola T250, E/// t39m i S868... Te są moje. ;) W najbliższym czasie planuję zanadbyć coś w stylu N70 / 6680 (do wideopołączeń) i SPV C600 albo SE/// P910i. ;)

  • 0

    9. ~kris  2006-08-09 14:15:39  host: luxgw.thiel-logistik.com

    a ja czekam z niecierpliwością na test SE K800i :))) mam nadzieję, że się doczekam....

  • 0

    10.  2006-08-09 14:28:15

    Ja kiedys mialem t39m, kiedys to bylo cos... haha

  • 0

    11.  2006-08-09 14:54:17

    Dziękuję bardzo :) Na Witka to zawsze można liczyć ;) Widzę że Witek ma też kilka oldskulowych telefonów. Mój znajomy miał kiedyś S868. To był fajny sprzęt. Ja mam jeszcze SEt68i i N3510i więc też oldskulowe mam hihi. Co prawda troszkę mnie już męczy noszenie 3 sztuk i bym chciał coś zakupić w miarę solidnego i cienkiego żeby odciążyć kieszenie ;). Myślałem o L7 ale gdzieś czytałem że ma słabą czułość. Ciekawe czy L6 też? Oki. Jeszcze raz dziękuję Witkowi i pozdrawiam :)

  • 0

    12.  2006-08-09 14:57:47

    Ciekawi mnie czy "nasz" Witek ten cały ekwipunek nosi stale ze sobą? To jakiś mały neseserek chyba jest potrzebny, hihi.

  • 0

    13.  2006-08-09 15:27:47

    remik: gdzie tam - noszę przy sobie max 2. ;)

  • 0

    14.  2006-08-09 15:35:04

    Aha :) To wszystko jasne. Ja noszę 3 i mnie to już męczy. Muszę zredukować liczbę do max dwóch telefonów i zmienić je na jakieś chudsze bo nie wyrabiam już ;)

  • 0

    15. ~Edziu  2006-08-09 20:22:30  host: dud137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kup taki pas na naboje na mamuta jaki nosił Rambo i będziesz mieć gdzie wygodnie nosić telefony :)

  • 0

    16.  2006-08-09 22:41:19

    #15: Dobry pomysł. Dzięki :-)

  • 0

    17. ~Natalia  2006-08-09 23:09:54  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Oj chłopcy chłopcy ;) Ja mam tylko N7260 i zawsze się gdzieś zmieści...

  • 0

    18. ~  2006-08-10 01:46:52  host: dud137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bo dziewczynom łatwiej zmieścić ;)

Dodaj swoją opinię