Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung S8300

Test telefonu Samsung S8300

sirmark 19 Czerwca 2009 10:58

0 0
samsung s8300W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung S8300.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2009-06-19 12:09:35

    Pu94 - wskaż zatem inny dostępny telefon z aparatem 8 Mpix, dotykowym ekranem i wysuwaną klawiatura w portfolio Samsunga.

  • 0

    3.  2009-06-19 13:07:44

    Luin - proszę nie zadawaj trudnych pytań :)

  • 0

    4. ~xavi  2009-06-19 14:22:56  host: 212-102-31-4.adsl.inetia.pl

    Fajnie, ale na I8510 innov8 chyba sie nie doczekam!

  • 0

    5.  2009-06-19 15:59:47

    xavi - doczekasz, doczekasz i jest na co czekać dodam:)

  • 0

    6. ~papszmir  2009-06-19 18:14:12  host: h142.radzionkow.net

    całkiem ładne fotki robi :)

  • 0

    7. ~papszmir  2009-06-19 18:14:24  host: h142.radzionkow.net

    prawie jak SE :P

  • 0

    8. ~ziomek13  2009-06-19 18:31:39  host: aed247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    współczuje ludziom dla których najwazniejszy w telefonie jest aparat

  • 0

    9.  2009-06-19 20:54:00

    @8 - a my współczujemy tobie ;P Aparat jest bardzo ważny w telefonie dla niektórych i ja to doskonale rozumiem ;) Jesli ty nie, no to masz problem...

  • 0

    10.  2009-06-19 23:03:52

    Należę do osób dla których aparat w telefonie to sprawa drugo a może i trzeciorzędna. Wystarczy ze zrobi fotkę ktorą można (raz w miesiącu) wysłać znajomemu. Od porzadnych fotek to mam cyfrówkę i jako taką wiedzę o fotografii.

  • 0

    11.  2009-06-19 23:53:19

    Oczywiście dobry aparat w telefonie też się może przydać bo wiadomo, że nie zawsze cyfrówkę można zabrać ze sobą. Niestety bardzo niewiele jest telefonów, które robią naprawdę dobre fotki. Na pewno do nich nie należy S8300. Są lepsze od niego.

  • 0

    12.  2009-06-20 08:26:59

    *** rcicho - zgadza się. Fotki z S8300 nie są jakieś wyjątkowe, ale zdecydowanie są lepsze niż dobre - wszystko na nich ładnie widać, kolory są w porządku i jakiś większych wad trudno się w nich doszukać. A lepsze zdjęcia robi kilka telefonów, np. LG Renoir.

  • 0

    13.  2009-06-20 11:06:26

    Q - tak jak na uniwersalny telefon jest ok. Ze zwykłą tanią (400zł) cyfrówką równać się nie może, no ale robienie fotek to nie jest główna funkcja telefonów :)

  • 0

    14.  2009-06-20 11:11:09

    Generalnie test bardzo ciekawy. Telefon bardzo efektowny ale w sumie taki sobie Na pewno jest stanowczo za drogi jak na możliwości jakie prezentuje. Góra 1000zł i na Allegro w takiej cenie spokojnie się go dostanie.

  • 0

    15.  2009-06-20 11:34:59

    *** rcicho - dzięki za miłe słowa. :-) Też uważam, że cena tego telefonu jest, delikatnie mówiąc, trochę za wysoka. Osobiście to bardzo mocno bym się zastanowił gdybym miał dać za niego wspomniane przez Ciebie 1000 zł..

  • 0

    16. ~ziomek13  2009-06-20 13:48:00  host: brm117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9 piszesz MY czyli kto? ty z papszmirem? myslisz ze nie mam aparatu w telefonie i nie robie zdjec? musze cie rozczarowac ale nie bede wdawał sie w dyskusje na trzeciorzedny temat

  • 0

    17.  2009-06-20 18:16:30

    16 - no może i robisz, a skoro robisz, to chyba powinieneś zwracać uwagę na to jaki aparat kupujesz... Może nie jest to sprawa najwazniejsza, ale dla wielu ludzi (w tym ja) bardzo ważna. Bo korzystam z aparatu kilkanascie razy dziennie.

  • 0

    18.  2009-06-20 22:52:10

    Ad 15. Ja rownież nie dałbym większych pieniędzy za ten telefon. Mam zupełnie inne preferencje. Podstawa to: dobra przegladarka www, mocna bateria i system operacyjny. Lubie telefony dość szerokie, które dobrze też leżą w ręce. iPhone trochę za duży i ciężki. Nokia 5800 za gruba i za wąska. Czekam na testy HTC Magic oraz Samsunga Galaxy (i7500). Czekam na ergonomiczne telefony z ekranem pojemnościowym od Nokii.

  • 0

    19.  2009-06-21 07:13:23

    #16 to się nie wdawaj, sam zacząłeś :D

  • 0

    20. ~jojo  2009-06-21 22:53:08  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    Witku, a kiedy test myPhone 1050 simply...? Konkurencja już go wzięła w obroty. ;-D

  • 0