Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung S5620 Monte

Test telefonu Samsung S5620 Monte

sirmark 21 Sierpnia 2010 14:44

0 0

samsung s5620W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung S5620 Monte.



Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30. ~  2010-08-21 19:14:25  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    xTRA - nie dobijaj mnie. CO ZROBI iP4, CZEGO NIE ZROBI MONTE. Czyli: iP4 wyświetli obraz na TV.

  • 0

    31.  2010-08-21 20:37:37

    O iPhonie to idzcie na forum podyskutować bo tu po prostu tematem jest zupełnie innej klasy telefon czyli Samsung Monte.

  • 0

    32. ~PatrykOS  2010-08-21 20:50:09  host: 14.179.wmc.com.pl

    Nie pamiętam,żebym cie obrażał. Poza tym, po twoim komentarzach nie widać, gdzie ty tam pracujesz, a mogę jedynie po tym oceniać. Gadasz głupoty nt. iPhone i takie jest moje zdanie. Zresztą, znalazłbym nie jednego który by się ze mną zgodził. Wszyscy także potwierdzą, że Monte jak i iP są telefonami z innych klas jak i dla innych odbiorców.. Komercja? Omg...

  • 0

    33. ~mati  2010-08-21 22:28:12  host: 178-36-19-7.adsl.inetia.pl

    monte a nie iphone 4 zdecydowanie:)

  • 0

    34. ~mati  2010-08-21 22:29:20  host: 178-36-19-7.adsl.inetia.pl

    iphone 4 fajna zabawka nie przecze ale droga wiadomo lepszy iphon 4 ale do 3 mozna monte smialo porownac to tylko moje zaznaczam dywagacje

  • 0

    35. ~  2010-08-22 00:45:28  host: gateway-cb.cb-net.pl

    Błągam, niech wejdzie jakiś admin i wywali tą chołotę fanbojów ;) Za dużo bezsensownych komentów tu jest.

  • 0

    37. ~  2010-08-22 10:15:27  host: afad249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bełkot osób, któych nie stać na sprzęt apple'a i żółć im uszami wychodzi. Prawda jest taka że iPhone to świetny telefon, nie mówiąc już o iMacach. Sam posiadam maca i jest to sprzęt nieporównywalny z żadnym pecetem, od designu przez OS aż po podzespoły.

  • 0

    38. ~  2010-08-22 10:19:03  host: afad249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ty michalus trochę przesadziłeś:P Apple to komercja ale tak jak wszystko włącznie z tym twoim Samsungiem rotfl

  • 0

    39. ~  2010-08-22 12:25:03  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @37 - rotfl.. przecież nowe iMaki sprzętowo to grzyby :D Intele i3/4/7, Radki lub GF. Nie wiem tylko jak z pamiątkami, czy dalej wrzucają własne rozwiązanie. BTW W1984 roku, Apple wypuścił reklamę (z wielkim złym bratem), teraz MS może taką reklamę puścić.

  • 1

    40.  2010-08-22 22:19:27

    @37 Tak właśnie kończy się dyskusja z ludźmi zapatrzonymi w Ajfona. Czyli przy braku argumentów jest atak, że jak mnie nie stać, to krytykuje. Rzeczywiście, nie stać mnie na zabawkę, a jak niektórzy mówią telefon, za 3500zł, z którego nie mogę zadzwonić, bo mu ręką zasięg zabieram.

  • 0

    42. ~fism  2010-08-23 00:39:52  host: 77-254-21-131.adsl.inetia.pl

    @PLAY: może byś najpierw dowiedział się jak się pisze "fanboy", bo troszkę zbyt 'angielski' się zrobiłeś w wypowiedzi, która zresztą nie ma sensu. Tak samo jak porównywanie iP4 do Monte, które jak słusznie zostało zauważone - mają zupełnie inny target i inne możliwości. Oczywiście - możesz Monte nakręcić film, ale nie w HD. Możesz Monte zrobić zdjęcie, ale w takiej rozdzielczości i jakości. Możesz Monte przeglądać internet, ale nie na ekranie o wysokiej rozdzielczości i przeglądarce opartej o WebKit. I tak można wymieniać w nieskończoność. Gorsi od fanbojów są haterzy, którzy za wszelką cenę chcą udowodnić, że ktokolwiek powie o iP cokolwiek dobrego jest głupkiem, owcą podążającą za tłumem, rozpieszczonym dzieckiem, lanserem, pustakiem, który wyrywa laski (?!) na telefon. Wyskakiwanie z takimi tekstami jest naprawdę prymitywne, a Ty nie podałeś ŻADNEGO argumentu, który przekonałby mnie, że iPhone jest naprawdę zły. Powtarzanie BZDUR o tym ,że z iP NIE DA SIĘ DZWONIĆ też jest dość płytkie, bo da się dzwonić - rozmowy nie są zrywane, tylko spada ilość kresek... Ale powtarzaj co zasłyszałeś, pluj i obrażaj każdego kto powie, że Apple jest dobre i że jest zadowolony z wydanych (dużych bo dużych) pieniędzy i zostanie przy iP, bo po prostu mu odpowiada. Tylko kiedyś nie pęknij na ulicy, jak ktoś przejedzie koło Ciebie wypasionym (i jak to bywa w przypadku wypasionych - przepłaconym) autem...

  • 0

    43. ~  2010-08-23 06:16:43  host: t18-16.opera-mini.net

    @PLAY, kiedy przestaniesz pisac te idiotyzmy? Piszesz pod kazdym newsem kompromitujac sie coraz bardziej. Nie wspominam, ze potrafisz 4razy zmienic zdanie w jednej dyskusji. Nie ma to tak naprawde znaczenia bo jestes totalnym laikiem, co bije z kazdej twojej wypowiedzi. Nikt tutaj nie traktuje cie powaznie. Jestes tu posmiewiskiem i nie zmienisz tego. Stawiaj sobie te plusiki bo nikt inny tego nie zrobi :D ksiazki masz juz kupione do szkoly?

  • -1

    44.  2010-08-23 07:46:30

    @42: Ale nie zmieni to faktu, że nie ma co porównywać iPhone'a do tych High-Endowych telefonów np: Monte. Skoro uważasz że Apple jest faworytem. @43: Do każdego tak wyjeżdżasz z książkami? Śmieszny jesteś. Licz się z tym że są ludzie po szkole, pracujący czasem bezrobotni w tym przypadku Ja.

  • 0

    45. ~fism  2010-08-23 08:36:57  host: 77-253-39-208.adsl.inetia.pl

    @44: nie mam pojęcia co chciałeś mi przekazać swoją wypowiedzią, przykro mi. Faworytem jest ten kto jest lepszy, a Samsung Monte nie jest pod żadnym względem high-endem ;)

  • 0

    46. ~Leoś  2010-08-23 10:19:19  host: 193.243.147.201

    W sprawie: CO ZROBI iP4, CZEGO NIE ZROBI MONTE. IP4 po prostu działa i nie rozlatuje się po roku. Trzyma bateria. Nie zdziera się obudowa i nie skrzypi. Przyjemnie się trzyma w dłoni. No i dźwięk... od tego powinienem zacząć

  • 0

    47.  2010-08-23 11:15:31

    @44 Monte to góra middle-end, bez przesady. @46 Fakt, opinia na temat telefonu, który jest na rynku z 2-3 miesiące, że nie rozleci się po roku naprawdę mnie przekonuje. A co do dźwięku, to wcale nie jest najlepszy. Na tym polega problem użytkowników Ajfona, ze wg nich jest to najlepszy telefon po każdym względem i nic go nie przebije. A prawda jest taka, że w wielu aspektach produkty innych producentów spisują się lepiej, raz więcej raz mniej ale jednak.

  • 1

    48.  2010-08-23 11:29:05

    Monte telefonem z górnej półki? Chyba coś się komuś pomyliło... Poza tym, jak ktoś wcześniej napisał, miała być tutaj dyskusja o nowym Samsungu, a nie niedorzeczne porównywanie z IP4. Niestety nie miałem jeszcze Monte w ręce (zapewne podobnie jak większa część przedmówców) więc bazuję na opinii Mateusza Pakulskiego i Samsung wydaje się być faktycznie liderem w stosunku jakość/cena. Brak klawiatury ekranowej jest pewnym utrudnieniem dla piszących sms ale da się bez tego żyć, prawda? :) Gorzej już z jakością zdjęć - niektórzy twierdzą, że telefon do robienia zdjęć nie służy ale nie zawsze ma się cyfrówkę ze sobą i gdy przyjdzie coś utrwalić cieszę się, że mój Wave radzi sobie bez problemu. Na zakończenie wrócę jednak pośrednio do IP4 - zgadzam się, że ceny telefonów w Polsce są koszmarne w porównaniu ze średnimi płacami. Np wymieniony produkt firmy Apple, w różnych taryfach sieci np Vodafone w Hiszpanii można mieć już za 0 eurasków. https://tienda.vodafone.es/do/catalogo/comprar/conportabilidad?p =7c25375900f9474ca806efe4bdeec70c Co prawda przy przenoszeniu numeru ale jednak... Poza tym nawet wydanie 300 euro nie obciąży budżetu w znaczący sposób. Niestety nasi operatorzy przyzwyczaili się do tego, że w myśl idei "zastaw się, a postaw się" kupimy wszystko...

  • 0

    49. ~  2010-08-24 13:59:26  host: 213-238-92-98.adsl.inetia.pl

    @46 - bzdury wać pan piszesz. : oba działają; iP4 nie ma roku, więc nie wiadomo czy się rozleci, chyba żes pan jasnowidz. Monte się nie rozlatują, mimo że to kłamco imputujesz. Nie wiem jak w iP4 trzyma bateria, ale w Monte jak na to co ma, to 3-4 dni to rozsądny czas pracy. Monte chyba się lepiej trzyma, ze względu na jego wyprofilowaną obudowę, zaś iP4 dla kogoś z drobnymi rękami moze być problemem. Dźwięk... nie wiem - nie słuchałem iP4. PS I następny który nie rozumie: CO ZROBI.... a nie Z CZEGO JEST...

  • 0

    50. ~olek  2010-08-24 19:06:36  host: 87-205-202-13.adsl.inetia.pl

    ktoś może się orientuje, czy jest on kompatybilny z nawigacją w Orange?

  • 0

    51. ~Piotrek  2011-08-01 14:06:25  host: afnl202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest do du** telefon ! Nie mogę do nikogo dzwonic .. zasięg jest a sms ani dzwonic nie mogę ani dosawać nie mogę ! Mineły 7 m i tak sie stało inni też tak mają.

Dodaj swoją opinię