Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung S5230 Avila

Test telefonu Samsung S5230 Avila

sirmark 27 Sierpnia 2009 00:24

0 0
samsung s5230W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung S5230 Avila.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~Templariusz  2009-08-27 10:22:47  host: staticline23090.toya.net.pl

    Łee... Nic ciekawego...

  • 0

    8. ~  2009-08-27 11:18:17  host: ip-94-42-10-197.multimo.pl

    7 zartujesz chyba? Swietny telefon

  • 0

    9. ~radko93  2009-08-27 11:42:46  host: v01-13.opera-mini.net

    Czemu zablokowano komentarze pod testem ? Co do samego opisu telefonu, zdecydowanie brakuje informacji o przeglądarce internetowej. Szybkość transmisji danych czy zoom to zdecydowanie za mało, w przypadku gdy nie da się zmienić domyślnej przeglądarki. Można było też napisać coś o instalacji najpopularniejszych aplikacji java (gmail czy opera mini).

  • 0

    10.  2009-08-27 11:44:02

    radko93: jak to - zablokowane?

  • 0

    11. ~radko93  2009-08-27 11:49:52  host: v01-13.opera-mini.net

    Wchodzę przez mobilną wersję i na dole powinno być na czerwono "Dodaj swoją opinię", czego nie widzę. Być może trzeba mieć konto żeby komentować artykuły, nie wiem.

  • 0

    12.  2009-08-27 11:51:01

    radko93: być może trwają jakieś zmiany - może SirmarK coś grzebie.

  • 0

    13.  2009-08-27 12:37:11

    radko93: cos przedobrzylem. thx, bede poprawial.

  • 0

    14.  2009-08-27 13:08:10

    To chyba wina tej mobilnej wersji, bo na normalnej wszystko można.

  • 0

    15. ~Pawel  2009-08-27 14:33:54  host: 131.207.242.5

    Telefonik jest calkiem fajny, robi niezle zdjecia. Do internetu sie jednak nie nadaje. Wbudowana prazegladarka jest kiepska. Mocno przycina sie przy przegladaniu stron.

  • 0

    16. ~  2009-08-27 16:47:10  host: adlz119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przydalby sie test goracego towaru jakim teraz jest niwatpliwie HTC HERO i jakim niebawem bedzie SAMSUNG GALAXY.

  • 0

    17.  2009-08-27 19:35:55

    http://www.mobile-review.com/pda/review/htc-hero-en.shtml

  • 0

    18. ~  2009-08-27 19:39:40  host: v02-13.opera-mini.net

    Dzisiaj pojawilo sie info 5230 jest najszybciej sprzedajacym sie samsungiem i przekroczyla sprzedaz 5mln. Jak widac nokia przespala i do dzis nie ma telefonu z dotykiem w cenie 600zl

  • 0

    19.  2009-08-27 20:53:08

    18.: Z jakiej racji 5230 jest samsungiem i do tego najlepiej sprzedającym się ? ;)

  • 0

    20.  2009-08-27 20:54:58

    o cholera myślałem że o nokie chodzi, wpadłem :D mój błąd zwracam honor ;)

  • 0

    21. ~filip  2009-08-27 22:07:34  host: 88-199-29-10.tktelekom.pl

    potwierdzam :P bardzo dobry telefon! za 550 nowy na allegro chodzi a w abonamentach kosztuje zlotowki ! szybkie menu i wygodny interfejs! no i design! przypada wielu osoba do gustu! polecam kobieta szczegolnie!

  • 0

    22. ~T~ Mobile  2009-08-29 14:22:42  host: proxy2a.interkam.pl

    filip to jest telefon typu dotyk i nic więcej.

  • 0

    23. ~kusmier  2009-09-21 07:34:53  host: 77-253-147-78.adsl.inetia.pl

    uzywa ktos ten telefon na codzien bo chcialbym sie cos dowiedziec?

  • 0

    24. ~driver  2009-09-23 23:01:43  host: cpc3-nott6-0-0-cust901.nott.cable.ntl.com

    Ten telefon w UK nazywa sie Tocco Lite i kosztuje 79 funtow - jest wiec dosc tani. Moim zdaniem bardzo udany, ma wszystko czego przecietny uzytkownik potrzebuje; fajny wyglad, dobra bateria, dobry aparat. Obawialem sie ekranu dotykowego ale to super sprawa, sms-y naprawde szybko sie pisze. Polecam.

  • 0

    25. ~rokal  2009-11-18 09:31:53  host: warpx-proxy.bphleasing.pl

    używam Avili od lipca tego roku, telefon jest całkiem fajny, niestety bateria jest nieporozumieniem, podawane wartości przez producenta są absolutnie NIEPRAWDZIWE. Fakt ten potwierdził mi już 3 krotnie autoryzowany serwis, przyjmując i uwzględniając reklamację z powodu krótkiego trzymania baterii, za każdym razem wydając opinię/oświadczenie, że bateria jest sprawna i telefon działa prawidłowo. Czyli prawidłowo naładowany wytrzymuje ok. 48 godzin w stanie praktycznie czuwania, tym telefonem w takim okresie zdarza mi się wykonać 5-10 połączeń b. krótkich (1-3 min). Telefon ustawiony jest na automatyczne przechodzenie w stan uśpienia, nie włączam bleutooth'a, nie robię zdjęć, nie wysyłam SMS'ów, nie słucham muzyki, dzwonek ustawiony bez wibracji. MOIM ZDANIEM BATERIA DYSKWALIFIKUJE TEN TELEFON.

  • 0

    26. ~IKA  2010-01-16 13:07:59  host: hpk254.internetdsl.tpnet.pl

    widocznie jednak cos nie tak z nim, bo siedze w nim na gg wysylam po 30 sms dziennie do tego rozmawiam jakies 15 min i robie zdjecia, nie mowiac juz ze przegladam strony w operze mini slucham radia to TRZYMA MI SPOKOJNIE 3-4 DNI!!!!

Dodaj swoją opinię