Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung M8910 Pixon12

Test telefonu Samsung M8910 Pixon12

LuiN 21 Grudnia 2009 16:03

0 0

samsung m8910 pixon12W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung M8910 Pixon12.



Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2009-12-21 22:17:17

    @14 Wystarczy zajrzec na allegro czym sie handluje. Zero nowosci. Ale np Nokia 6700 byla ? LG GT500/505 byl ? Corba byla szczegolnie zestawiona w porownaniu z Avila i Delphi B-3410. SE W595, Nokia 6303 ?

  • 0

    16.  2009-12-21 22:39:48

    100zł? 0_o myslalem o kwocie 300zł... telefon dla osob dla ktorych liczy sie to zeby telefon tylko dzwonil i wysylal sms'y... bez bajerów w stylu GPS czy 12mpx aparat... takich testów tutaj brakuje... patrzac po ostatnich testach na telepolis dochodze do wniosku ze Polskie spoleczenstwo w 99% przypadkow wybierajac telefon kieduje sie tym zeby byl jak najdrozszy i koniecznie dotykowy.... moze fajnie sie test robi ale nikomu sie to nie przydaje... jak ktos chcial dotykowca to sobie juz kupi... zrobiliscie testy kilku bdb dotykowcow... teraz czas pomyslec o innej grupie klientow...

  • 0

    17.  2009-12-21 22:46:50

    Ten telefon a jakze... za grubo ponad 1500zł... ciekaw jestem ile osob po TYM tescie go kupi... 10? 20? zapewne będa to osoby ktore poprostu nie beda mialy co zrobic z kasa... a mniej wymagajacy dalej musza czekac i czekac... no coz za niskie wymagania trzeba sie wyczekać... ale gdyby ktos mial wymagania aparat 12mpx to znajdzie z 10 testow...

  • 0

    18.  2009-12-21 22:48:18

    robbo2k - do 6700 mam komplet materiałów, ale z tego przesuwania terminów poproszę chyba Nokię o ponowne przesłanie telefonu na kilka dni. Co do 6303, to mam już jeden artykuł na oku, prace trwają;) Delphi - o tak, ten telefon i do mnie przemawia. Gorliwy - tak jak pisałem wyżej, telefony tanieją i taki test Samsunga Pixon12 ma dłuższy "termin ważności" niż 2-3 miesiące:) Będą testy prostszych telefonów - kompletujemy do tego personel. Generalnie chcemy testować wszystko co jest zarówno topowe pod względem funkcji, jak i popularne na rynku.

  • 0

    19. ~Marek  2009-12-21 22:51:39  host: arc212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie myślałem , że to powiem : ) zgadzam się z gorliwym 17 ( odnośnie testów )

  • 0

    20.  2009-12-21 22:52:31

    LiuN no offence ale wy robicie testy telefonow ktore sie poprostu fajnie obsluguje(czyt. maja mase opcji) lepiej zrobic test telefonu 12mpx dotykowca z gps'em niz jakiegoś prostrzego... a szkoda bo moim zdaniem w analogicznym okresie czasowym moglibyście zrobic wiecej telefonow prostych niz wybajerowanych... bo co tu testowac by bylo... bateria,obudowa jakośc rozmow i finito

  • 0

    21.  2009-12-21 22:58:41

    Marek: moja wypowiedź o tych testach była ironiczna, nie spodziewałem się jednak tak prostego i prymitywnego języka w odpowiedzi. Nie, gorliwy17 nigdzie nie pisał, że robił testy - to była bardziej aluzja do tego, że on podważa badania UKE swoim jednostkowym doświadczeniem i mówi, że wypowiada się w imieniu wszystkich.

  • 0

    22.  2009-12-21 22:59:13

    gorliwy17 - po to by nie pojawili się podobni do Ciebie, którzy jednak na odwrót zaczynają pisać, że testujemy same "trupy"... Nie chcemy rezygnować z topów na rzecz prostych telefonów ani odwrotnie. Niebawem będzie nie trzech, tylko 5-6 testerów - więc pogodzimy jedno z drugim. Będzie lepiej;]

  • 0

    23.  2009-12-21 23:04:00

    Witek chyba pomyliles tematy... idz obrazać gdzie indziej :) A od prymitywów to mozesz nazywać... Poziom merytoryczny serwisu wysoki, poziom kultury redaktora bardzo niski

  • 0

    24.  2009-12-21 23:06:14

    Rzeczywiście, pomyliłem tematy. Widzisz - Ty ciągle stosujesz argumenty ad personam - ja nie mówię, że Ty jesteś prymitywny, tylko Twoja odpowiedź była prymitywna, co potwierdziło kilku czytelników. Ochłoń trochę i zacznij czytać ze zrozumieniem.

  • 0

    25.  2009-12-21 23:07:37

    LuiN ja nie mówie zebyście nie testowali super pro telefonów dla biznesmenow... chodzi o to zebyście zabrali sie za telefony ktore ty nazwales trupami 0_o a ja nazywam telefonami dla mniej wymagajacych uzytkownikow... osoatnio zwrocilem uweage na nokie 5510... genialny telefon ma Qwerty i kilkanaście MB pamieci :) idealny dla osob ktore nie chca bajerow w telefonie i duzo pisza... w twoim nazewnictwie to Trup ale dla wielu osob jest świetny

  • 0

    26.  2009-12-21 23:10:05

    Swoja droga masz świetne podejscie... telefon ktory nie ma masy bajerów to Trup... n/c

  • 0

    27.  2009-12-21 23:34:32

    gorliwy - toż ja piszę jakie opinie będą... Już z resztą bywały gdy zbyt stary telefon opisywaliśmy... Właśnie dotarł do mnie do wglądu/korekty test Samsunga Corby napisany przez Q! - my serio pamiętamy o tych prostszych modelach, tylko rąk do pracy brak:(

  • 0

    28. ~Marek  2009-12-21 23:46:59  host: arc212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek T : zgadzam się z gorliwym 17 odnośnie testów . . . telefonów ( powinniście testować modele ogólnodostępne , w sensie tańsze ) i nie ma to nic wspólnego z z Waszą polemiką na temat testów U K E , stąd moje stwierdzenie - " nie myślałem , że to powiem " na początku

  • 0

    29.  2009-12-21 23:49:28

    Marek: czasem niełatwo jest je wydostać od producenta czy też agencji go obsługującej... A przecież nie będziemy ich kupować... Inna sprawa to moce przerobowe. Ja bym chciał publikować test co weekend - albo nawet co pół tygodnia. Ale z wielu przyczyn jest to niemożliwe. testujemy więc to, co jest na stanie i jak ktoś jest wolny...

  • 0

    30. ~  2009-12-22 05:16:45  host: v09-10.opera-mini.net

    Witek a ja kupuje wszystkie ktore mecze na youtubie. Oczywiscie wiele zalezy od biznes case'a ale sa redakcje ktore same kupuja ttelefony mam nadzieje ze kiedys i wy bedziecie bogaci na takie fanaberie. Ja wiem skad sie bierze ta niechec do lowendu. Trudno znalesc dziennikarza ktory przesiadzie sie na trupa bez bajerow by go testowac, a o pixona pewnie w redakcji sie bili, kto ma brac. Takie zycie. Druga sprawa nikogo nie kreci LG KP100. To jak z samochodami jak naczelny auto swiat mowi jest Panda po lifcie do testow to pusty pokoj a jak Golf gti to sie zabijaja.

  • 0

    31.  2009-12-22 08:58:10

    nie da się tych komentarzy połączyć z tymi? http://telepolis.pl/artykuly.php?id=312 po co 2 osobne tematy :D

  • 0

    32. ~Noob'ek  2010-06-08 19:59:07  host: dynamic-78-9-1-125.ssp.dialog.net.pl

    Polecam ten telefon!! Pod względem aparatu nie ma sobie równych. Zdjęcia są takie jak te wykonane tańszymi cyfrówkami!!

  • 0

    33. ~zadowolona  2010-07-27 11:52:52  host: w3cache-2.wignet.pl

    Polecam ten telefon!! Mam go ponad 3 miesiące i potrafię się nim już posługiwać prawie z zamkniętymi oczami:) Nie znam się na tych wszystkich bajerach, ale muszę przyznać, że aparat jest wprost niesamowity!!!! oprócz tego nie mam problemu z przeglądaniem tak dobrych zdjęć, słuchaniem muzyki, oglądaniem filmików, itp. Jego wadą, którą od razu zauważyłam, jest mała pamięć, ale na szczęście bez problemu można użyć karty pamięci która jest w pudełku z telefonem. Trzeba przyznać że połączenie między kartą, a pamięcią telefonu jest bardzo dobre, a nie tak jak w moim poprzednim samsungu, gdzie musiałam wszystkie zdjęcia przerzucać ręcznie. Jeżeli chodzi o gry to musiałam je sobie ściągnąć, ale to było łatwe i nawet nie wiem czy dużo kosztowało. Pisanie sms-ów jest bardzo proste, ponieważ klawiatura jest naprawdę przejrzysta, widoczna i dobrze podświetlona. Ja nie jestem wielkim fanem bajerów, ale jak już wiecie, ten telefon bardzo mi podpasował, więc myślę że jest dobry dla każdego, kto chce uzyskać perfekcyjne zdjęcia :) Jednym słowem telefon jest świetny, ale ma wady tak jak każdy telefon :) Polecam

  • 0

    34. ~zadowolona  2010-07-27 11:56:45  host: w3cache-2.wignet.pl

    Jeszcze tylko dodam, że bateria jest bardzo wytrzymała i naprawdę długo trzyma. Poważną wadą tego telefonu jest jego cena :0 ale myślę że warto zaoszczędzić i mieć takie cudo :)

Dodaj swoją opinię