Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung i8910 Omnia HD

Test telefonu Samsung i8910 Omnia HD

sirmark 18 Listopada 2009 01:57

0 0
samsung i8910 omnia hd W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung i8910 Omnia HD.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~SE fan  2009-11-18 06:18:19  host: 89.108.200.162

    sagem myX-1twin to jeden z najtrwalszych telefonów :)

  • 0

    3.  2009-11-18 11:44:25

    ja to jestem ciekawy jak bardzo Omnia HD różni się od tej zwykłej Omnii II która jest w orange?

  • 0

    4.  2009-11-18 11:58:30

    Ad 3. Podstawowa różnica to zupełni inny system operacyjny zastosowany w tych modelach. Są też inne rożnice: inny procesor, rozdzielczosc ekranu, waga i wymiary. Jeszcze by się coś znalazło.

  • 0

    5.  2009-11-18 16:11:14

    Nareszcie :D Czekałem na ten test :D

  • 0

    6. ~e  2009-11-18 16:14:00  host: host114.opteris.pl

    Znajomy ma to cacko.... Mnie urzekla jakosc obrazu - po prostu sie zakochalem. Kolorki takie zywe, ze az raza w oczy. Pod kazdym katem widac, co jest wyswietlane na ekranie. Waga, jak i rozmiary tez idealnie pasuja w dloni... Wg. mnie naprawde swietny sprzet :)

  • 0

    7. ~paranoia  2009-11-18 16:18:37  host: v02-08.opera-mini.net

    jako wady nie zaliczyl bym slabej jakosci dzwieku w nagrywaniu wideo. juz wiele miesiecy temu(czerwiec) udostepniono latki ktore zmieniaja format amr na acc. latke mozna znalesc na http://www.samsungi8910omnia.com w dziale firmware. instalacja nie jest problemem no chyba ze ktos kupil ten zaawansowany telefon dla szpanu i nawet nie wie ze dziala on na symbianie... ale mniejsza z tym. jesli cos juz jest naprawione przez producenta i jest juz od dawna dostepne za darmo nie powino sie tego liczyc jako blad. jak by to powiedzieli politycy: -waszym zasranym obowiazkiem jest instalowanie latek byscie nie marudzili :D :D :D

  • 0

    8.  2009-11-18 18:48:18

    paranoia - czy chodzi Ci o oprogramowanie w wersji I8910XXII1, to najnowsze opisane na w/w stronie? Tak się składa, że właśnie przy jego pomocy były robione testy i dźwięk dalej jest do niczego (podobnie jak w przypadku 2 innych telefonów, z którymi miałem do czynienia podczas testów). Nie chcę nawet myśleć jakie było audio w poprzedniej wersji softu, skoro teraz jest dalej do niczego.

  • 0

    9. ~paranoia  2009-11-18 20:40:03  host: v03-09.opera-mini.net

    wiele ludzi mowi ze po zainstalowaniu tej latki jakosc dzwieku poprawila sie... ale teraz tak z nudow przegladam zagraniczne fora i pisza ze zainstalowali ostatniego fixa ale nie pisza jakiego. cos mi mowi ze moze oni maja jakas nie oficjalna wersje.jak cos znajde to dam znac. cholera jak kazdy paranoik najpierw pisze a potem szukam potwierdzenia. :-P

  • 0

    10. ~antyPOKEMON  2009-11-18 21:41:52  host: dsr43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy walka Gigantów- SE XperiaX10 vs. Omnia HD ?

  • 0

    11. ~  2009-11-18 22:23:58  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    #10 chyba nie , poczekaj na OmnieHD2 :) Przy niej X10 wymięknie .

  • 0

    12. ~  2009-11-18 23:07:08  host: v05-14.opera-mini.net

    ps

  • 0

    13.  2009-11-18 23:10:58

    Omnia HD to dowód na to, ze Samsung robi lepsze telefony niz sama Nokia i to na jej symbianie (N900 jeszcze oficjalnie nie ma wiec porównuje do N97, ktora poza qwerty w niczym lepsza nie jest).

  • 0

    14. ~fresh  2009-11-19 10:41:54  host: public-gprs106201.centertel.pl

    jak mieć na starterze za 10 zł 224 minuty do wszystkich czyli (0,04 zł za minutę) ? kupić starter za 5 zł - przenieść do play fresh + doładować za 5 zł. masz 10 zł(wydane) od play dostajesz 20 przez 3 mieś = 60 zł + 5 zł (by przedłużyć ważność karty) czyli za 10 zł masz 65 zł a to 224 min :)

  • 0

    15. ~  2009-11-19 10:54:05  host: chello089074214173.chello.pl

    Witam od miesiąca mam Omnie HD z Play , wgrałem od razu najnowszego modyfikowanego softa ULTIMATE MK3 i musze przyznać że Omnia jest strasznie szybka a dotyk to sama przyjemność. Mój szef na iphone 3gs i też się nad nim zastanawiałem ale po zabawie 3GS i Omnią HD musze przyznać że dobrze zrobiłem nie kupując 3GS , poelcak każdemu ten telefon kto tylko ma ok. 1700 zł , jest to najlepszy telefon dotykowy a w nowych softach będzie wszystko czym tylko iphone mógł się pochwalić do tego Garmin czy NDrive działa po prostu idealnie , ten telefon spełnia moje oczekiwania pod każdym względem . Przed Omnią HD miałem N96 i INNOV8. [ciach] Pozdrawiam

  • 0

    16. ~Homo Erectus  2009-11-19 14:59:04  host: host-89-228-241-255.kalisz.mm.pl

    Do 15. Nie wiem czy dobrze zrobiłeś kupując HD zamiast 3GS. Jedyne co masz ekstra to aparat+video, odtwarzanie DiVx, ekran 16mln, videorozmowa. Praktycznie nie masz aplikacji na symbiana te co są wyglądają jak trochę lepsze od Javy, poz tym zobaczysz jakie cuda będziesz miał przy wgrywaniu tych aplikacji. Okaże się tak naprawdę, że oprócz nawigacji, paru śmiesznych programów nie będziesz tam miał nic oprócz śmiesznego symbiana. Zobaczysz twoje codzienne używanie HD zweryfikuje jej parametry, tzn. raz na rok nagrasz filmik, raz na rok wykonasz wideorozmowę, raz na rok obejrzysz film w telefonie. Włącz sobie na YT parę filmików i zobacz jak wyglądają aplikacje na iP i tyle w temacie. Zaznaczam, że byłem posiadaczem Omnii (zwykłej) przez rok i też na początku naśmiewałem się z mega listy niedoróbek w iP, które tak wogóle przy najnowszych firmware'ach zostały dodane. Dziękuję symbianowi, dziękuję WM, nie wiem jak tam addroid ale to jest na razie niszowy wynalazek. Już bym wolał kupić sobie LG bl40 bez systemu, miałbym to samo co w HD a przynajmniej fon designerski. Wspomnisz moje słowa.

  • 0

    17. ~paranoia  2009-11-19 18:43:44  host: v07-05.opera-mini.net

    lol sory ale nie kazdy uzywa telefonu jak ty: raz na rok film czy zdjecie itp. ja nawet na starym se w890i potrafie dziennie robic ze 40 zdjec( paranoia-series.blogspot.com zapraszam) a filmy na n73 codziennie ogladam. jak ktos wie jak wydusic z symbiana 120% mocy ma co robic bo gier i programow jest duuzo tylko trzeba je znalesc bo jak ktos zaglada jedynie na jakies oficjalne strony to tam nic nie znajdzie. a poza tym wysli komus iphonem plik ofice przez bt lub mailem :D albo podlacz go do kompa kolegi ktory niema programu apple albo zapisz jakis plik ktory twoj kolega zapisal na karcie lub zainstaluj przegladarke ktora ci pasuje i obsluguje flash no i moding- powodzenia w zmianie wygladu iphona symbiana mozna przerobic tak jak ci to pasuje

  • 0

    18. ~Homo erectus  2009-11-19 19:15:49  host: host-89-228-241-255.kalisz.mm.pl

    paranoia - jeżeli lubisz fotografować kup sobie lustrzankę, jeżeli oglądasz na 2 calowym ekraniku codziennie to podziwiam twóją fascynację kinem i współczuję mizernych doznań, aż szkoda filmu... Oprogramowanie: jakość gier na symbianie = jakość gierek JAVA. Reszta opisana jest w poscie nr16. Jeżeli już to kategorycznie można zaakceptować tylko WM zamiast symbiana. Poza tym powodem użycia symbiana przez projektantów HD był fakt obsługi 16mln kolorów w przeciwieństwie do 65k w WM.

  • 0

    19. ~pisul  2009-11-19 19:52:08  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Co do gier na symbianie.Ip ma emulator gier c64 i psx-a.A symbian amigi 500 :)Stronka z okolo 3 tys gier http://www.planetemu.net/index.php?section=roms&dat=754 Emulator wpelni obsluguje obraz z 30 klatkami na sekunde i dzwiek!Dobry program bo polski!Dokupujesz zemote(joistick blutootch)podlaczasz kablem do tv i masz sprzet bijacy na glowe ip.Bo moze i lepsza grafika na ip ale czesc zaslaniasz sobie paluchami.A co do javy.Gry Sola rola i np.Soul of darknes gameloftu sa nieziemskie.Pracuje w dziwnych porach i nieraz ogladam fakty czy teleexpres na ekranie 2,4 cala.I taksamo jak w 3,5 calowym slysze ze rudy ma juz 120 procent poparcia.

  • 0

    20. ~pisul  2009-11-19 20:13:36  host: kwiatkowskiego.res.pl

    ...i zawstydzil Turbodynamena(wkoncu to forum teleinformacyjne)

  • 0

    21. ~Klient  2010-01-01 15:16:16  host: anubis.lot.pl

    Zastanawiam się nad kupnem tego fona. Czy moglibyście mi powiedzieć jak wygląda jakość rozmów tzn. czy druga strona słyszy głośno, czysto, wyraźnie itp.?

Dodaj swoją opinię