Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung I7500 Galaxy

Test telefonu Samsung I7500 Galaxy

sirmark 5 Lutego 2010 19:08

0 0
samsung i7500W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung I7500 Galaxy.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2010-02-05 19:42:25

    Venro , jestes pewny? Udalo Ci sie skorzystac z niego jako modemu?

  • 0

    4.  2010-02-05 19:55:26

    * 3 - Tak, dzisiaj korzystalem. Trzeba wlaczyc opcje "debugowanie usb" z menu telefonu. Screen z polaczenia: 2t.no-ip.com/venro/galaxy.png

  • 0

    5.  2010-02-05 19:59:16

    Ostatnia aktualizacja HTC Magic tez dodala bezproblemowe dzialanie telefonu jako modem. Telefon pieknie laczyl przez. kabelek usb i do tego sie ładował.

  • 0

    6.  2010-02-05 20:03:20

    Venro , to swietnie jesli modem dziala. Ja probowalem we wrzesniu , instalowal mi sie Samsung Modem , robilem "polaczenie wdzwaniane" i nie dzialalo. Duzy plus , szczegolnie w tej klasy sprzecie.

  • 0

    7.  2010-02-05 20:11:05

    issa, bym zapomnial. We wlasciwosciach modemu trzeba dodac AT+CGDCONT=1,"IP","internet". Tez na poczatku zdziwilem sie, czemu nie dziala.

  • 0

    8.  2010-02-05 20:26:21

    Nieźle go Samsung przecenil w swoim sklepie z 1699pln na 939pln ,czyżby robił miejsce w magazynach dla Galaxy 2?

  • 0

    9.  2010-02-05 20:27:36

    A , widzisz Venro , polecenie inicjujace , w zyciu bym sie nie domyslil. Tym bardziej , ze szukalem wtedy na forach i nie bylo o tym zadnej informacji. Czasem sie mozna sporo dowiedziec na forach przy okazji takich dyskusji.

  • 0

    10. ~  2010-02-05 22:21:18  host: cag121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem ostro pojechali po I7500. Telefon nie jest taki zły jak podają, ma oczywiście swoje wady, ale zauważmy, ze telefon w tej cenie nie może być jakiś super - na tle innych w tej cenie wyróżnia się dobrą jakością wykonania i fajnym wyświetlaczem, na tle Magica jest lżejszy, cieńszy i ładniejszy moim zdaniem przy nieznacznie wyższej cenie. Osiągami jest prawie identyczny jak Magic

  • 0

    11. ~N  2010-02-05 22:35:20  host: chello089079164207.chello.pl

    Miałem Samsunga I7500 Galaxy przez 2 dni i go szybciutko sprzedałem Tak cholernie mulił na tym androidzie że nawet nie jestem w stanie porównać nawet z innym modelem, marką bo nie przypominam sobie tak fatalnie działającego. Ściągnąłem z strony androida jakąś gierkę na próbę, to była tragedia gra chodziła tak jak bym przeglądał slajdy. Moim zdaniem Samsung I7500 Galaxy nie nadaje się pod androida bo jest za słaby. Pod androida musiał by mieć zdecydowanie więcej ramu i mocniejszego procka. Podsumowując dla mnie Samsung I7500 Galaxy z taką specyfikacją to porażka, to są pieniądze wyrzucone w błoto dlatego szybciutko go sprzedałem. Zdecydowanie nie polecam.

  • 0

    12.  2010-02-05 23:19:11

    Ja sobie wgralem rom GalaxHero i dziala mi Wireless Tether - telefon robi jako modem po WiFi, to jest bardzo wygodne.

  • 0

    13. ~pablos  2010-02-06 00:16:22  host: 87-205-157-187.adsl.inetia.pl

    a mi sie ten telefon podoba i sobie go kupie i nik nie nie naowi ze to zły fon bo tak niejest.

  • 0

    14. ~  2010-02-06 01:29:54  host: v02-02.opera-mini.net

    @10 "Osiagami jest prawie identyczny jak Magic"? Czy ty sie dobrze czujesz? Wez do reki pierwszego z brzegu Magica lub Hero (to samo co Magic) i porownaj jego wydajnosc z Galaxy. Przekonasz sie moze wtedy, co daje ponad dwukrotnie wiecej RAM-u.

  • 0

    15. ~  2010-02-06 02:16:39  host: v03-12.opera-mini.net

    14. Bez przesady. Magic tylko wersja Orange ma więcej ramu zwykła ma tyle samo co ten Samsung. HTC dream czyli G1 ma tyle samo ramu i jakoś nikt nie narzeka. Każdy czy to Magic czy galaxy mają te same procesory. Ja miałem go dość długo myślę że o wiele lepiej pracuje od Magica czy G1. Hero nie ma co porównywać bo to inna cenowo oferta. Ja tam polecam ten telefon dobry wyświetlacz, bateria, daje radę do internetu zdjęcia też dobre.

  • 0

    16. ~kuba  2010-02-06 09:29:43  host: 77-253-43-117.adsl.inetia.pl

    issa: zastanawiałem się nad odwrotną zmianą niż Ty czyli z G1 na Galaxy, ale po Twojej wypowiedzi musze to jeszcze raz przemyśleć

  • 0

    17. ~Xavi  2010-02-06 10:51:04  host: lu-77-223-207-232.hypnet.pl

    W Plusie na dniach wchodzi Samsung i5700 Spica, wreszcie coś z androidem w +.

  • 0

    18. ~  2010-02-06 13:06:18  host: 109.243.64.6

    Nawiązując do poprzedniego mojego komentarza zapomniałem dodać moją opinię na temat Android OS, v1.5 zamontowanego na Samsung I7500 Galaxy. Był to mój pierwszy kontakt z Android OS, v1.5 i moje pierwsze wrażenie jest negatywne, nie ma w nim wielu funkcji które w innych OS-ch są w standardzie. Najbardziej zaskoczył mnie brak wykasowania całej książki telefonicznej musiałem wykasować każdy numer z osobno przy 178-u numerach w książce to prawdziwa katorga. Przeglądając poszczególne funkcje bardziej musiałem się się domyślać co, gdzie i jak niż by to miało wynikać w sposób oczywisty z danej funkcji. Podsumowując mój pierwszy kontakt z Android OS, v1.5 oceniam negatywnie.

  • 0

    19.  2010-02-06 21:56:28

    @rcicho o jakiej aktualizacji Magica piszesz? bo ja mam Magica z orange(cupcake) i jeszcze żadnej do niego nie ma:(

  • 0

    20. ~piyoter  2010-02-06 21:58:28  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @11: taa, jasne... dziwne że ja instaluje gry 3D, majace po kilka MB ( Toon warz 8,43MB) i śmigają bardzo płynnie. po prostu - telefon cie przerósł. Wracaj do symbiana...tam wszystko działa szybciej niż użytkownik pomyśli.

  • 0

    21.  2010-02-06 23:34:14

    Ad 19. Jest oficjalna aktualizacja od HTC, która wyciekła jakies 2 tygodnie temu. Orange też ją pewnie niedługo da ale to nie jest pewne. Są z grubsza dwa sposoby jej zainstlowania. Jeden poprzez RUU... (nie będziesz mógł później zROOTować telefonu) oraz drugi z podmieniem SPL i Radia i wgraniem odpowiednio zmodyfikowanego oficjalnego ROMu (wtedy masz ROOTa). Nowy update daje naprawdę dużo zmian np. mamy multitouch, Sense UL, lepiej działajacy dotyk, lepsza praca baterii, więcej pulpitów, nieco szybsza praca telefon. Wiecej o tym dowiesz się w tym wątku: http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=5882

  • 0