Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Samsung I5510 Galaxy 551

Test telefonu Samsung I5510 Galaxy 551

WitekT 20 Sierpnia 2011 18:02

0 0
samsung i5510 galaxy 551W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Samsung I5510 Galaxy 551.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 8
  • 1

    1. ~  2011-08-20 18:31:36  host: z46-08.opera-mini.net

    Mój kuzyn go niedawno kupił, prześlę mu linka do tego testu, sam też przeczytam.

  • 2

    2. ~  2011-08-20 18:33:31  host: z46-08.opera-mini.net

    A tak w ogóle ten test jest dla mnie zbawieniem, bo już nie było co czytać ;/

  • 0

    3.  2011-08-20 21:00:25

    W chwili obecnej korzystam z tego telefonu i musze powiedziec, ze bardzo wygodnie pisze sie na nim smsy. Wada jest jego zamulanie sie, slaba bateria i brak mozliwosci robienia zdjec bez karty pamieci. Jednoczesnie jest bardzo prosty w obsludze, tak wiec opanowanie tego telefonu dla osoby, ktora posiadala jakikolwiek telefon (niekoniecznie na Andku) to kwestia chwili. A i podoba mi sie klawiatura wirtualna. :) Takze wygodnie sie na niej pisze wiadomosci. Niestety moj telefon ma juz "wyjechana" baterie tak wiec maxymalnie 24h dziala (przy wylaczonej transmisji, danych w tle, autosynchronizacji i innych akcjach w tle).

  • 0

    4.  2011-08-21 08:37:50

    @1-po co kuzynowi test skoro juz ma telefon? chyba nie jest osoba ktora w czaie deszcze sprawdza pogode aby miec pewnosc ze u niego pada???;)

  • 0

    5. ~  2011-08-21 08:56:11  host: z12-03.opera-mini.net

    4: Okazało się że ma podobnego ale bez klawiatury QWERTY, więc ten test mu niepotrzebny...

  • -1

    6.  2011-08-21 11:21:25

    @2: a próbowałeś w bibliotece lub księgarni?

  • 1

    7. ~  2011-08-21 12:07:29  host: acvo243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6: Chodziło mi o to, że już nie było co czytać na TELEPOLIS...

  • 0

    8. ~  2011-08-21 13:20:24  host: z44-16.opera-mini.net

    Test świetny, a kiedy możemy liczyć na test Androida jako systemu?

Dodaj swoją opinię