Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia X1-01

Test telefonu Nokia X1-01

sirmark 2 Lutego 2012 13:52

0 0
nokia x1 01W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia X1-01.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 2

    1.  2012-02-02 14:10:26

    Super ... Że testujecie telefony "normalne" tylko do dzwonienia i esemesowania.

  • 2

    2. ~ala  2012-02-02 14:52:00  host: public-gprs235783.centertel.pl

    fajnie, TELEFON, a nie przedłużenie ego :)

  • 0

    3. ~  2012-02-02 15:20:22  host: ip-78-30-110-19.free.aero2.net.pl

    Następny mój telefon to będzie Samsung zdecydowanie.

  • 0

    4. ~  2012-02-02 21:50:42  host: ip-78-30-120-45.free.aero2.net.pl

    Tak patrzę sobie telefony na Allegro i zastanawia mnie jeden fakt, dlaczego ludzie nagminnie chcą sprzedać takiego Galaxy S II lub i5800 czyżby były to trafne modele? dziwne..

  • 0

    5.  2012-02-02 21:56:28

    @4 Dziwny, to Wy ludzie macie tok rozumowania. Większość z tych modeli jest wzięta za grosze z abonamentu i sprzedawane są od ręki, albo po zabawie, bo każdy chciałby się pobawić tego typu zabawką. Ale Polak zawsze stwierdzi, że sprzedają, to pewnie kradzione, albo uszkodzone.

  • 0

    6. ~aero2forum  2012-02-02 22:04:05  host: ip-78-30-102-100.free.aero2.net.pl

    @5. Nie oszukujmy się, wiele modeli telefonów na tym serwisie sprzedają kradzionych czy choćby z ukrytymi wadami. Nawet 100% pozytywów nie gwarantuje już że transakcja będzie udana ze strony sprzedawcy.

  • 0

    7. ~...  2012-02-02 22:13:04  host: 176.0.187.61

    @6 No, na pewno. Jak ktoś chce kupić tel za połowę ceny, której żądają inni sprzedający, to niech się potem nie dziwi, że kupił trupa lub kradzionego albo jedno i drugie. Osobiście jeszcze nigdy na żaden trefny egzemplarz się nie naciąłem. Tylko tyle, że osobiście nie interesuję się ofertami tupu S2 nowy za 1000zł lub 900zł.

  • 0

    8. ~  2012-02-02 22:21:57  host: ip-78-30-102-100.free.aero2.net.pl

    7, to na co mam patrzeć? dać za SGS II drugie tyle i mieć pewność? czy kupić najtaniej ale może być uwalony? nie stać mnie sądzić się z sprzedawcą.

  • 0

    9. ~...  2012-02-02 22:27:18  host: 176.0.187.61

    @8 To nie kupuj na wiadomym serwisie aukcyjnym. Ktoś Cię zmusza? Tylko nie wymyślaj dziwnych teorii. No chyba, że to wiedza i powiesz ile jest tych tel "kradzionych i z ukrytymi wadami"?

  • 0

    10. ~  2012-02-02 22:30:47  host: ip-78-30-102-100.free.aero2.net.pl

    @9, mogę kupić od ręki, ale nie jestem jeszcze głupi by za byle N6021 płacić 150 zł taki komis mam tylko.

  • 0

    11. ~  2012-02-03 04:37:23  host: z06-14.opera-mini.net

    Ta Nokia przy normalnym użytkowaniu trzyma 2 tygodnie na jednej karcie sim.

  • 1

    12. ~Xavi  2012-02-03 10:53:43  host: 91.123.163.204

    Cudownie bóg wam zapłać za ten test! Mam zamiar go kupić bo za 159 w MM to dla mnie dobra oferta. Szkoda tylko że nie ma BT. Wreszcie coś co nie ma miliona Mhz, Mpx, rdzeni, fullhd, hspa itd!

  • 0

    13. ~R  2012-02-03 16:27:01  host: z37-09.opera-mini.net

    @12: po co ci ta padaczka? Do niczego tego nie użyjesz. Nawet rozmowy są marnej jakości. Chyba że jako brzydki przycisk do papieru.

  • -1

    14. ~  2012-02-03 18:50:10  host: ip-78-30-122-225.free.aero2.net.pl

    13, nie miałeś w ręku to się nie wypowiadaj! nie wszystkie testy redaktorów znaczą jednoznacznie że tak jest.

  • 1

    15. ~r  2012-02-03 19:42:30  host: 89-77-84-212.dynamic.chello.pl

    #14: weź nie pitol, wzięcie w rękę nie umożliwi sprawdzenie jakości rozmów. Miałbym wg ciebie kupić tego bubla żeby się przekonać o jakości rozmów? Niedoczekanie. W takim razie po co w ogóle czytać testy? lepiej się sam nie wypowiadaj, bo ostro bredzisz.

  • 0

    16. ~  2012-02-03 20:03:15  host: ip-78-30-111-212.free.aero2.net.pl

    15, wiele testów ma charakter napędzania marketingu i rzeczywistości.

  • 0

    17. ~kudłaty  2012-02-07 10:41:41  host: gbo234.internetdsl.tpnet.pl

    Może ktoś coś bardziej merytorycznie na temat telefonu??

Dodaj swoją opinię