Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia N97 mini

Test telefonu Nokia N97 mini

sirmark 12 Marca 2010 02:33

0 0
nokia n97 miniW dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia N97 mini.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2010-03-12 11:14:50

    No coz , widze , ze zero reakcji ze strony Redakcji na moje postulaty, reakcja jest wtedy kiedy Get zaczal wyzywa Witka. Przykre.

  • 0

    8. ~  2010-03-12 14:17:46  host: p09-09.opera-mini.net

    Miałem na myśli tych którzy z zapałem pisali donosy do UB.A wulgarne komentarze są i będą,szkółki parafialnej tu nie zrobisz.

  • 0

    9.  2010-03-12 15:41:30

    Wybacz , ale co za nonsens. Chetnie uzylbym bardziej dosadnego okreslenia. Czym okreslasz 'donosami na UB'? Potencjalna mozliwosc klikniecia przez kazdego uzytkownika w kosz , ktora udostepnia serwis? Moze samo zgloszenie jej do moderacj? Jaka szkolka niedzielna? Mam rozumiec , ze jesli mieszkam w spokojnej okolicy to mam niezareagowac kiedy ktos tlucze sasiadowi witryne i nie zadzwonic na Policje (nie zglaszac komentarza do olewanej przez administratorow moderacji) , bo to sie zdarza rzadko i jak chuligani wybijali szyby , tak beda wybijac , wiec zostawmy ich w spokoju?

  • 0

    10.  2010-03-12 15:45:20

    Ogolnie czesc osob dostala dzis jasne przeslanie. Mozecie obrazac swobodnie innych uzytkownikow w dowolny sposob. Moze nawet jak bedziecie odpowiednio wulgarni to dostaniecie dedykowanego newsa. Powodzenia.

  • 0

    11.  2010-03-12 16:05:07

    Co wy chcecie od administracji? Nie zawsze jest czas przeglądać setki komentarzy (zdarzają się), pewnie więcej czasu spędzają na wyszukiwaniu wiadomości i publikowaniu ich, aby tacy jak "wy" mieli gdzie pisać.

  • 1

    13.  2010-03-12 16:49:41

    issa - przecież doskonale wiesz jak można się skontaktować z redakcją. Jeśli dzieje się coś wymagającego pilnej interwencji - w prawym górnym rogu witryny jest link do formularza kontaktowego; można równie dobrze wysłać maila na adres mailowy press@telepolis.pl, w zakładce "O nas" są też podane bezpośrednie adresy mailowe. "News dnia" nie służy do zajmowania się wskazanymi przez Ciebie sytuacjami. I nie wiem co Ty tak z tymi "przesłaniami" atakujesz pod 10-tką? Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy - nie ma takiej opcji by teraz się tu pałętała jakaś obca osoba "moderując".

  • 0

    14. ~PerkoV  2010-03-12 17:39:18  host: chello089077090053.chello.pl

    FAcet chce dobrze i jeszcze mu sie po *** dostaje.Co za kraj.Zawsze sie znajdzie jeden czy drugi,co zbojkotuja kazdy nawet dobry pomysl.To ze sa formularze to nie oznacza ze problemu nie ma.Jezeli beda chcieli pomocy to poszukaja jej -Issa, w innym wypadku nie ma sensu sie wpraszac , niech sobie radza skoro im to odpowiada.

  • 0

    15. ~  2010-03-12 18:06:42  host: t12-05.opera-mini.net

    Wyjściem byłoby ograniczenie dodawania komentarzy tyllo dla zarejestrowanych użytkowników.

  • 0

    16.  2010-03-12 18:42:17

    Luin , nie na takie tematy schodzily komentarze pod newsami. Poza tym jesli nie tu , to gdzie? Moze zrobicie ankiete , albo news z komentarzami w formie debaty? To jest problem , dla mnie przynajmniej to jest problem - chamskie wpisy wisza a moderacja jest czysta fikcja. Kiedy atakuja Witka , czy kogokolwiek innego i moje poczucie sprawiedliwosci mowi mi , ze jest to wlasciwe , bez wahania staje po stronie tego co podpowiada mi sumienie , mimo iz wiem , ze Witek , Ty czy wiele innych osob doskonale da sobie rade bez mojej pomocy w tego typu sytuacjach. Po prostu to jest ludzkie. Nie interesuje mnie stale pisanie Ci prosb na GG czy wysylanie maili do Sirmarka , wiesz doskonale , ze robie to absolutnie wyjatkowo , bo nie jestem osoba ktora lubi zawracac komus gitary i naduzywac prywatnych kontaktow do tego typu celow. Przeslanie? Jesli wlasciciel serwisu piszac w komentarzach newsa ponizej , zupelnie lekcewazy wpisy tu to co innego mam myslec?

  • 0

    17.  2010-03-12 19:25:03

    issa - tak jak pisałem wyżej, na tę chwilę system komentarzy jest wciąż przebudowywany i wątpię by była opcja nadania komuś dodatkowych praw (opcji moderacji) w tym newralgicznym momencie. System zgłaszania postów do moderacji działa. Ale nie śledzimy go na bieżąco, tylko co jakiś czas zaglądamy i w razie potrzeby działamy. Nie wiem czemu rano nikt się tym nie zajął, widać było coś ważniejszego. Za posty Marcina czy Witka trudno mi odpowiadać - Oni jednak często klikają mobilnie, z telefonu i wtedy nie sposób jest przejrzeć wszystkie tematy.

  • 0

    18. ~  2010-03-12 19:26:22  host: t13-09.opera-mini.net

    Ależ Issa przeżywasz...net ma swoją specyficzne prawa i komentarze mniej czy bardziej udane będą się pojawiały...na pewno jest to problem,jednym z rozwiązań byłoby zablokowanie dodawania opinii poprzez niezarejestrowanych użytkowników...

  • 0

    19. ~  2010-03-12 19:32:35  host: t20-12.opera-mini.net

    @Issa kombinujesz moim zdaniem troszke zbyt wprost. Atak wielbicieli OM przy okazji tego artykulu nie jest przeciez na moj nos dzielem ludzi "z ulicy" a co za tym idzie nie nalezy go rozpatrywac w kategoriach kultury osobistej lecz intencji. Np jedna z nich moze byc ta wyrazona przez @15. Obrazanie sie, podchodzenie w kategoriach osobistych nie ma zastosowania do toczonych czesto w necie wojenek informacyjnych. Mozna to olewac albo rozerwac sie czasem analizujac kto i po co miesza. Wiecej luzu :-)

  • 0

    20.  2010-03-12 19:53:41

    19 , jestem wyluzowany , ale wyluzowanie nie myli mi się z pobłażaniem. Poza tym w ogóle nie rozumiem sztucznego luzu na siłę i całej reszty którą napisałeś. Słyszałem , że po akcji pod kantorem w Opolu , duża część sędziów oraz profesorów prawa zamierza zorganizować marsz milczenia w proteście przeciw strzelaniu (w obronie własnej) do bandytów. 18 , ależ Ty nic nie rozumiesz... Naprawdę komentarze mniej lub bardziej udane będą się pojawiały? A ja myślałem , że nie... Ja o krowie , Ty o rowie. Myślałem , że piszę jasno o problemach z moderacją i braku reakcji. Luin , dzięki za szczerość , na pewno już nie będę zgłaszał komentarzy do pozorowanej moderacji. "Nie zaglądamy tam na bieżąco" , dobre.

  • 0

    21.  2010-03-12 20:13:19

    issa - mi tylko chodziło o to, że nie sposób jest co chwila odświeżać listę. Te zgłoszenia nie przychodzą do nas jak maile czy rssy - nie wpadają w czasie rzeczywistym, tylko musimy się zalogować poklikać i dopiero je widać.

  • 0

    22.  2010-03-12 21:42:58

    Zaliczenie do wad brak odtwarzacza Dvix, w telefonie z systemem operacyjnym ? Przecież bez problemu można zainstalować

  • 0

    23. ~impassive  2010-03-13 15:06:29  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    2. Pawlik Morozow?

  • 0

    24. ~:))  2010-03-13 17:04:36  host: 109.243.86.77

    a może Telepolis zainteresuje się konkursem PARP i 6 zwycięzcami na HSPA+, którzy wygląda na to są jedną firmą? Piszą o podejrzeniu oszustwa w różnych mediach.

  • 0

    25.  2010-03-13 19:00:03

    23. Psychosis delusionalis persistens?

  • 0

    26.  2010-03-15 09:15:43

    issa: po pierwsze to nie jest tak my nie reagujemy.. Akurat tak sie zdarzylo, ze ja musialem wyjechac i ogolnie obsada nasza byla bardzo zmniejszona. Stad tez jakies tam opoznienia, czy to w naszych odpowiedziach, czy tez w sprawdzaniu komentarzy. Co do dania uprawnien komus z zewnatrz... to ja mam obawy co do zachowania kontroli nad tym, co ta osoba zrobi, i czy np. nie bedzie kasowac za duzo.

  • 0

    27. ~SMOG  2010-03-16 16:24:29  host: fel242.internetdsl.tpnet.pl

    debile!

Dodaj swoją opinię