Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia N91

Test telefonu Nokia N91

sirmark 19 Lipca 2007 01:49

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia N91.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33. ~Jeszcze bardziej mroczny pantg  2007-07-20 13:11:29  host: p04-04.opera-mini.net

    I co, wszystkich przeleciał strach i każdy podkulił pod siebie ogon, bo gdzie te sławne cudowne nokie do testów? Nikt nie podjął rzuconego przeze mnie wyzwania i nikt mi nie przyniósł żadnej noki- nawet tych z najwyższych półek- aby udowodnić, że te fony są naj naj najlepsze, bo jest oczywiste, że wtedy by wyszła cała nicość noki. Ale jednak dalej czekam, aby ktoś podjął me wyzwanie i przyniósł mi do testowania jakieś pseudo cudo z noki

  • 0

    34.  2007-07-20 13:22:00

    Jeszcze bardziej mroczny pantg: stawiasz dość ciekawy warunek - a sam sobie załatwić nie możesz i napisać testów? Opublikujemy, zapłacimy...

  • 0

    35.  2007-07-20 14:15:42

    Witek: nie odpisuj trollowi, bo tylko go z zagrody wyprowadzasz... "Do not feed the troll" - zlota zasada... choc sam czesto robie ten sam blad. To chyba kolega templariusza aka temp'aqa ;), bo maja podobny styl pisania, choc pantg sie nieco dluzej produkuje :> Zauwaz tez, ze w #31 nie napisal nic o sponsoringu, liczyl chyba na wzniecenie emocjonalnej reakcji. #22: a jednak czegos sie nauczyles od takiego 'trolla' jak ja! ;)

  • 0

    36. ~  2007-07-20 14:19:00  host: proxy2.anon-online.org

    Zobaczcie to Samsung SCH-B750 lub to Samsung SGH-G600 bo tu w serwisie nie widze zobaczcie na wage wymiary i porownajcie ze swoimi nokiami i se :) A do muzyki to filmik na Youtube samsung F300 w serwisie tutaj ten model jest do obejrzenia 9 mm grubosc

  • 0

    37.  2007-07-20 19:00:28

    @ 36 Nie jestem fanatyczntym fanem telefonow z finlandii, ale panie anonimie moze porozmawiamy o wydajnosci pradowej tych twoich 9mm szajsu...

  • 0

    38. ~  2007-07-20 20:07:33  host: proxy1.anon-online.org

    No to jest jedna wada, ale to oczywiste ze jak jest bateria mniejsza to i pojemnosc jest mniejsza na to nie ma rady :(

  • 0

    39. ~  2007-07-20 21:59:49  host: staticline23090.toya.net.pl

    #35 W końcu przyznałeś się do swojej prawdziwej postaci :D

  • 0

    40.  2007-07-20 22:08:01

    Fakt faktem samsung nawet w telefonach ze średniej półki ma dobre wykończenie oraz spasńwanie obudow, no i oczywiście dobre wyświetlacze, ale poza tymi plusami jakoś nic więcej w nich nie zachwyca ( przynajmniej mnie) xD

  • 0

    41. ~  2007-07-20 22:17:10  host: p10-15.opera-mini.net

    A czy ktoś używa już Nokii E90.Jakie wrażenia?

  • 0

    42. ~Pantg, bardzo głodny troll  2007-07-21 03:59:38  host: p04-04.opera-mini.net

    Proszę nie krzyczeć tu na naszego Witka, bo choć niektórzy tu twierdzą, że jest twardy i nie ma sumienia, to napewno ma on bardzo dobre serduszko, dlatego często on ogrzje i nakarmi głodnego i zbidulonego trola. A najgorsi są tacy fanatyczni tempiciele troli, fu, jacy oni są bez serca!

  • 0

    43.  2007-07-21 09:00:39

    Ghost_Dog: Samsung przynajmniej idzie ostro do przodu i to widać. Co chwilkę jakaś nowość. Za pół roku wszyscy będą mieć u siebie dwustronny telefon (no Nokia za rok).

  • 0

    44. ~  2007-07-21 09:17:13  host: t222.medien.kunstlabor.at

    Ghost_Dogu wymieniłeś prawie same zalety samsungów, napisz jakie telefony Ciebie zachwycają ;)

  • 0

    45.  2007-07-21 14:24:04

    #39: chyba nie zauwazyles przenosni i zartu z tego, ale jak chcesz to tak rozumiec, to sobie rozum :)

  • 0

    46.  2007-07-21 14:27:29

    @ 43 -> Jak mawiał pan Lepper zgadzam się z tobą na 1000% {jeśli to w ogóle możliwe xD } Samsung ostro wyrwał do przodu, i ma bardzo duże szanse na wykrojenie dużego kawałka tortu należącego obecnie do fińskiej firmy. Koreańczycy są bardzo ambitni i mogą dopiąć swego, choć jeszcze duża droga przed nimi. @ 44 -> szczerze to nie mam jakiejś ulubionej marki za którą stał bym murem. Myślę, że dobre telefony powstały by z połączenia i wspólnego projektu SE oraz Nokii. Funkcjonalność i SE, solidność wykończenia oraz jakość materiałów Nokii. Obecnie gdybym miał wybierać z tel. kom. to jeden z tych: p990i,e61i,p1i,e90,w990i,w960i,e70 ;D

  • 0

    47. ~Templariusz  2007-07-21 15:21:01  host: staticline23090.toya.net.pl

    #45 Żyj dalej w błędzie :P

  • 0

    48.  2007-07-21 23:14:24

    Wole zyc w swoim "bledzie", niz w twojej 'prawdzie', ktora przeklamuje rzeczywistosc :)

  • 0

    49. ~Templariusz  2007-07-22 09:59:27  host: staticline23090.toya.net.pl

    Upiększam rzeczywistość, aby była bardziej kolorowa :P A ty żyj dalej w cieniu :P

  • 0

    50. ~  2007-07-22 20:58:24  host: proxy1.anon-online.org

    #46 Z tych fonow co ci sie podobaja wybral bym tylko nokie comunicatora reszta nie moj gust.

  • 0

    51. ~aikon  2007-07-27 20:35:52  host: 82.160.38.196

    Moze ktoś wie jak zwiększyć pojemność srzynki odbiorczej w nokii 6030? Obecnie mieści się tylko 30 wiadomości!!!

  • 0

    52. ~  2007-07-29 08:04:58  host: p05-11.opera-mini.net

    heja, nokia robi mase telefonów tak wielka mase że już się pogubiła :-) koreański samsung dalej zostaje niedopracowany jak to koreańczycy, sony też ma błędy nie ma idealnego telka :-)

Dodaj swoją opinię