Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia N9

Test telefonu Nokia N9

LuiN 19 Października 2011 07:45

0 0
nokia n9W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia N9.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 3

    1.  2011-10-19 09:43:15

    O jak szybko test nowiutkiej Nokii. Telepolis wreszcie stanął na wysokości zadania i oczekiwaniom licznych fanów.

  • -2

    2. ~  2011-10-19 09:48:46  host: z35-09.opera-mini.net

    Słaby Aparat 8,1 Mpx minimum na te czasy to 12 Mpx. Brak LTE. Bateria mało pojemna, minimum to 2000 mAh. Brak zoomu optycznego.

  • 1

    3.  2011-10-19 09:50:39

    Ad 2. Jesli jakość aparatu foto oceniasz na podstawie ilości pixeli to "pogratulować".

  • 0

    4. ~...  2011-10-19 10:21:06  host: 178.181.69.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @3 2 to podpucha imo.

  • 1

    5.  2011-10-19 11:53:15

    Brawa za szybki test. Zabieram się do czytania.

  • 2

    6. ~  2011-10-19 12:39:06  host: 91.123.163.204

    jak chcecie to potraficie mieć szybko nowości czy współpraca z nokią jest lepsza jak z innymi firmami. Bravo!

  • 1

    10. ~fjfjf  2011-10-19 17:01:32  host: apn-95-40-117-39.dynamic.gprs.plus.pl

    oprocz wad wymienionych na str. 10 oraz w kometarzach dodam jeszcze brak pokrywy obiektywu oraz wbudowana bateria na stale choc to ostatnie w takiej zwartej bryle jest nieodzowne ale swiatka przestepczego ten smartfon nie zawojuje. Nokio nie idzcie ta droga parafrazujac "klasyka".

  • 1

    11. ~Organista  2011-10-19 19:00:25  host: addr166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2.~2011-10-19 09:48:46 . skąd tacy ludzie się biorą ??? może wymień który aparat-smartfon ma te parametry które napisałeś ???

  • 1

    12. ~  2011-10-19 19:12:19  host: host-89-229-135-61.chelm.mm.pl

    @11, nie widzisz, że to operowy marzyciel i fantasta? Człowiek szczęśliwy to taki co zaakceptował to co mu dane. Nieważne czy to kupa czy stokrotki...

  • 0

    13. ~z Krakowa  2011-10-19 23:35:41  host: 87-207-66-125.dynamic.chello.pl

    @Organista: Pewnie ten którym handluje w swoim sklepie. Więcej jak 5Mpx w telefonicznym aparacie to zbędny bajer nie do wykorzystania.

  • 0

    14. ~vicio  2011-10-20 02:23:34  host: z09-12.opera-mini.net

    Super telefon ale gdyby ktoś mi zaproponował by moją N8 na niego wymienić to nawet bez dopłaty bym nie skorzystał.

  • 0

    16. ~lipa  2011-10-20 07:10:07  host: public-gprs139482.centertel.pl

    wole jednak swoja n8 a 27 ma wyjsc bella

  • 0

    17. ~Wiktor Czarnecki I  2011-10-20 14:14:29  host: bxb36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do znawcow: mam N8, oplaca sie zmieniac? ja widzialem ten artykul to chyba sie rozni tym ze jest nowy sysetem i lepsza bateria,a w N8 chyba lepszy aparat jest. Moze ktos napisac czy oplaca sie zmieniac czy raczej niczym szczegolnym sie nie roznia te telefony? bo jak dla mnie chyba roznicy nie ma. No a ten nowy system faktycznie jest lepszy niz ANNA? Sa pod niego jakies programy? pewnie sporo czasu minie jak cos pod niego bedzie. Dzieki za odpowiedz

  • 0

    18. ~Gordon  2011-10-20 19:41:39  host: zeus.tvtom.pl

    @Wiktor: Na Twoim miejscu poczekałbym na aktualizację Belle do N8, a jeśli już zmieniać to na coś dwurdzeniowego. Jak na razie N9 imponuje tylko designem i ceną ;)

  • 0

    20. ~  2011-10-21 07:35:55  host: z44-11.opera-mini.net

    19). A ciekawe kiedy kupisz telefon satelitarny do tej swojej Łossa :-p

  • 1

    21. ~  2011-10-21 09:15:44  host: acig100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oj chłopaki chłopaki. Ciągle rządzi e66 i tyle.

  • 0

    23. ~  2011-10-22 20:18:38  host: host-89-229-141-126.chelm.mm.pl

    Dobrze zapomnieć, że Nokia istnieje, bo w świecie smartfonów to raczej robi podróby.

Dodaj swoją opinię