Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia N82

Test telefonu Nokia N82

sirmark 28 Lutego 2008 20:10

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia N82.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2008-02-28 20:23:39

    O rany, przychodze z kanjpy a tu taki PREZENT :D Senkju! :D

  • 0

    2.  2008-02-28 20:24:28

    Tylko jak ja to przeczytam w takim stanie... Wiem, powiększę sobię czcionkę ;))

  • 0

    3.  2008-02-28 20:43:07

    A ja mam pytanie z innej beczki. Czy telepolis nie odsprzedaje ostatnio wejść na stronę? Bo jak klikam czasem na jakiegoś newsa to mnie przerzuca na jakąś badziewiowatą stronę? Też tak macie? Czy to tylko u mnie? :-)

  • 0

    4.  2008-02-28 21:34:46

    #3. dementuje jakoby. moze to to jakas kwestia z reklama, blokowaniem flesza czy cos?

  • 0

    5.  2008-02-28 21:36:08

    Późno ten test, daleko za konkurencją...

  • 0

    6.  2008-02-28 22:52:30

    Idealnie, na to czekałem. Nareszcie test N82. Mam nadzieję że dokładny. I dużo porównań (to co tygrysy lubią najbardziej).

  • 0

    7.  2008-02-28 23:46:40

    3: potwierdzam, na kłamliwą koszerną stronę mnie przenosi; przyznaje się też do używania adblocka, bo tych nachalnych reklam jest za dużo

  • 0

    8.  2008-02-28 23:50:16

    #7. no to masz juz odpowiedz, co jest powodem. A co do blokowania reklam, no coz. My sie z tego utrzymujemy.

  • 0

    9.  2008-02-29 00:10:06

    #7,8: no przyznam się jak na spowiedzi, że też mam adblocka i też mnie znosi na koszerną ;-) Nie starałem się specjalnie blokować na Telepolis, ale na innych stronach to i owszem :-) Dobra, odhaczę blokowanie i zobaczymy czy się poprawi ;)

  • 0

    10. ~fobos  2008-02-29 08:29:50  host: host-81-190-183-180.gorzow.mm.pl

    No, LuiN, nareszcie! Dzięki!

  • 0

    11. ~eh  2008-02-29 08:48:49  host: 87-205-186-185.adsl.inetia.pl

    #9, też mam adblocka i mnie nie przenosi.

  • 0

    12. ~Tomek  2008-02-29 09:37:25  host: mikrotik.lazurowa.waw.pl

    Mnie też regularnie przenosi na tą stronę.

  • 0

    13. ~fan  2008-02-29 15:48:21  host: nat-200.ghnet.pl

    dlaczego przenosi na strone Gazety wyborczej, to juz sie robi denerwujace grrr, naprawcie ten blad

  • 0

    14.  2008-02-29 16:28:21

    A ja proszę o testy jakiegoś low-endu lub middle-endu, ciągle tylko te kombajny i zachwyty nad ich "wszystkomaciem", to sie robi nudne.

  • 0

    15. ~getITright  2008-04-25 18:10:10  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    mvt - to dlatego że ludzie są zainteresowani takimi telefonami, a nie jakimiś zabawkami do pre-paidu, które się kupuje dzieciakowi do szkoły, żeby miał kontakt z rodzicami :D raczej dwunastolatkowie nie są czytelnikami telepolis więc może dlatego nie ma testów telefonów dla nich, ale poszukaj - może na naszej klasie znajdziesz to co ciebie interesuje ;DDD

  • 0

    16. ~getITright  2008-04-25 18:17:11  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    fan - heheh może wyborcza używa już hakerskich metod żeby sobie podnieść ilość odwiedzin, bo już chyba nikt normalny tego g... nie czyta po tych kompromitacjach jakich się dopuszcza właściwie w trybie ciągłym... pozostał tylko największy ciemnogród tego kraju, który sam siebie określa mianem wykształciuchów, nie zdając sobie sprawy z tego że to inwektywa i równie dobrze mogli by się określać mianem niedouczonych gamoni :DDD więc jak została już im tylko udawana yntelygencja, to innych przenoszą na siłe ;DDD

Dodaj swoją opinię