Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia N80

Test telefonu Nokia N80

WitekT 25 Czerwca 2006 23:08

0 0
nokia n80W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia N80.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2006-06-25 23:15:09

    no to czas rzucić okiem i zastanowić się nad zakupem :]

  • 0

    2.  2006-06-25 23:26:00

    a tak na marginesie to można się spodziewać w najbliższym czasie testu E60 ?????

  • 0

    3.  2006-06-25 23:28:52

    Bartosz - E70 będzie niedługo.

  • 0

    4.  2006-06-25 23:32:39

    E70 - mnie nie interesuje ze względu na tą rozkładaną klawiature - myślę ,że powinno się przetestować E60 gdyż chyba ten telefon zastąpi 6310i :]

  • 0

    5. ~  2006-06-25 23:42:14  host: gw1.eranet.pl

    Bartosz: masz racje. To jest to. E60 to nie brandzlofon, tylko telefon ;-)

  • 0

    6.  2006-06-26 01:38:17

    E70 to super sprawa. Też jeden z telefonów moich marzeń ;)

  • 0

    7. ~andkra1  2006-06-27 11:28:21  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    Mam maly problem moj kolega ostatnio wzial w erze nokie 6230i w ramach przedluzenia umowy.
    Na jej koncu zauwazyl ze jest napisane ze wczesniejsze usuniecie blokady simlock spowoduje naliczenie kary 600zl. Problem polega na tym ze on chce go sprzedac... I teraz nie wie czy technicznie jest to mozliwe by era sprawdzila czy usunal blokade ze swojego telefonu i automatycznie naliczyla kare.... Witek moze Ty cos o tym wiesz???

  • 0

    8.  2006-06-27 11:30:02

    andkra1: to jest kwota, jaką Era życzy sobie, jeżeli to za jej pośrednictwem zostanie ściągnięta blokada. Jak sam ściągnąłeś, to co najwyżej straciłeś gwaranancję. ;)

  • 0

    9. ~  2006-06-27 11:48:08  host: p01-13.opera-mini.net

    Test Opery Mini-plaza w Krynicy Morskiej:)

  • 0

    10. ~Ritter  2006-06-27 14:10:54  host: aqk74.internetdsl.tpnet.pl

    Czy ktoś z branży orientuje się kiedy N80 pojawi się u operatorów?

  • 0

    11. ~Karolina  2006-06-27 14:30:57  host: acri139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś wie ile kosztóje ta nokia N80 na karte?

  • 0

    12. ~hettman  2006-06-27 14:39:12  host: host86-142-58-163.range86-142.btcentralplus.com

    jeden z niewielu telefonow ktory mialem nieodparta chec wywalic za okno-za latwosc obslugi,(moj trzeci tel z symbianem od nokii,najmilej wspominam 6600)

  • 0

    13. ~hettman  2006-06-27 14:45:50  host: host86-142-58-163.range86-142.btcentralplus.com

    aha... system slider z d 600 nie dziala "nieco "sprawniej niz w n 80,.... on dziala o wieeeeeeele sprawniej niz w n80 ja bym nawet powiedzial ze to tak jak by postawic wigry 3 i jakiegos gorala niby oba sa rowerami ale jednak sa odmienne :-)

  • 0

    14. ~Jin81  2006-09-26 14:47:19  host: egs26.internetdsl.tpnet.pl

    kiedy kończy się umowa z np. erą możesz zrobić z telefonem wszystko, po zakończonej umowie ściągaj simlocka i co tam jeszcze mozna telefon należy do ciebie i nie mają prawa się czepiać po skończonej umowie z nimi

Dodaj swoją opinię