Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia N8

Test telefonu Nokia N8

sirmark 6 Listopada 2010 12:10

0 0
nokia n8W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia N8.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    17. ~Bol0  2010-11-07 12:30:18  host: 088156220010.bialystok.vectranet.pl

    Kaz: Wave w Euro RTV Agd 1300 jak jest promocja, N8 1900. Gdzie ty widzisz 2 x taniej? Chyba ze liczysz po ile na aledrogo chodza, tylko nie porownuj mi tu ceny z aukcji od operatora z logiem i brandowaniem Orange z cena sklepową bo jesteś śmieszny

  • 0

    18. ~Ossy  2010-11-07 13:34:42  host: pm1227.pam.szczecin.pl

    Ja kupiłem Galaxy S za 1569 i nie żałuję. Mam dokładać 400zł za lepszy aparat i kamerę? Nie ma sensu.

  • 0

    19. ~pat  2010-11-07 13:43:28  host: ckv229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kaz: Jeśli chcesz to porównuj. Samsung to jednak nie jest równorzędna marka z Nokią czy Motorolą. Tak samo jak Hyundai czy Kia to nie jest Toyota..

  • 0

    21. ~Amnesty  2010-11-07 16:07:09  host: 178.56.57.14

    za 1900 zł to ja mam iPhona 4 nówkę brandowanego.

  • 0

    22. ~Adam  2010-11-07 16:39:23  host: chello089079003146.chello.pl

    stac: a widzisz mylisz się nie zawsze tak jest.

  • 0

    23. ~pisul  2010-11-07 16:45:33  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Za ta cene co podales to moze i masz ale Iphenian 4 from china i chyba bredzlowanego

  • 0

    24. ~Logiczne Myślenie  2010-11-07 16:47:46  host: public-gprs83660.centertel.pl

    @20: Jak stać ciebie wyrzucać pieniądze w błoto bo byle zabawka wyjdzie na rynek to twoja broszka. Zaraz mnie pojedziesz że nie mam kasy, otóż mam jeżdżę Lexusem chat niczego sobie, ale jeszcze potrafię myśleć na co wydaję moje ciężko zarobione pieniądze, patrząć na ciebie płacisz za wszystko jak żyd za ***

  • 0

    25. ~  2010-11-07 19:25:31  host: 93-186-23-240.rdns.blackberry.net

    Pisul: moze nie za 1900, ale za 2k to iPhone 4G na Allegro bez problemow sie kupi.

  • 0

    27.  2010-11-07 20:39:41

    Cena tej nokii spadnie do poziomu właściwego, i każdy będzie mógł za nią dać tyle ile naprawdę jest warta. Może to będzie za miesiąc a może za dwa ale będzie.

  • 0

    28. ~Szajs  2010-11-07 20:43:15  host: public-gprs100575.centertel.pl

    Nokia jest liderem i będzie przez lata. Za jakość się płaci nie ma się co dziwić tak jak za iPhone.

  • 0

    29. ~Beretti  2010-11-07 20:57:59  host: user-188-33-44-1.play-internet.pl

    11.pino inowroclaw-bedo,bedo,już so tylko pedawane w Azjii jak by sie ktuś pytał

  • 0

    30. ~raf  2010-11-07 21:05:25  host: 81.219.45.219

    niestety z Symbianem nokia daleko nie zajdzie. generalnie współczuje każdemu kto wywali taką kase na N8;) miałem okazje używać jej przez kilka dni i... wolałbym nawet Samsunga i5700.

  • 0

    33. ~do24  2010-11-07 21:57:48  host: 77-253-162-215.adsl.inetia.pl

    albo nie czytales reszty dyskusji - bo mam podobne podejscie jak Ty. Echh ale spamuje...

  • 0

    35. ~  2010-11-07 23:57:09  host: p20-11.opera-mini.net

    Ciekawe kogo na telepolis interesuje w ogóle że nie ma zasiegu w jakiejś dziurze! Pół roku co najmniej czytam to samo! Jak tak dalej będzie się rozwijał ten kabaret to w wikicytatach będzie specjalny artykuł z PLAYcytatami typu "i tak nie mam zasiegu" albo "zaprze proszeniem "

  • 0

    36. ~pc  2010-11-08 09:36:31  host: 192.100.112.211

    W testach sprawdzane jest wszystko oprócz rzeczy najważniejszej czyli czułości telefonu, stabilności pracy podczas pobierania danych. Nawet najbardziej wypasiony telefon przy wysokiej cenie nic nie jest warty gdy zawiesza się podczas pobierania danych lub ma kiepską czułość.

  • 0

    41.  2010-11-08 12:17:13

    Witku w końcu, bo wszyscy już byli zirytowani wynurzeniami na temat Ossy, gdziekolwiek to jest. Bylebyś faktycznie kasował...;) Pozdrawiam

  • -1

    42. ~teleman25  2010-11-08 15:14:26  host: apn-77-114-198-219.dynamic.gprs.plus.pl

    Nokia skończyła się 2 lata temu. Nic ciekawego nie są w stanie pokazać. Po prostu gonia konkurencję, ale nie wychodzi. W tej chwili używam Motoroli Milestone (służbowo) i Samsunga Galaxy S (prywatnie). Nokii daleko daleko do obu telefonów. Bardzo daleko.

  • 0

    43. ~tomek.p  2010-11-14 14:10:55  host: cpc2-uddi14-0-0-cust439.uddi.cable.virginmedia.com

    Wracając do tematu nokii. Wykonanie ładne, solidna obudowa, nic nie trzeszczy. Bateria trzyma 1 dzien ( troche rozmów, smsów, internet, gps) Symbian nadal ciezko chodzi, czasami wolniej reaguje. zdjecia jak na 12 mln. pikseli to srednie, filmy to samo. Na dotyk reaguje srednio, daleko jej do iphona. Gps w miare dobrze chodzi choc czasami gubi sie.

  • 0

    44. ~kris  2010-11-16 11:07:49  host: aeso102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    echh ja kupilem iPhone 4 za 1700 zł i co? Kupiłem początkiem września czyli nie długo po premierze i wątpie czy ktoś normalny kupi to COŚ ... jedyni fani noki (znam taką dziewczynę-chodź mówi ze iphone super) ... Także kto tam woli jednak polityka apple mnie nie przeraża i wszystko to co chce od fona jest w iPhone 4 ;)

  • 0

    45. ~BeZceNNANOKIA  2010-11-22 21:38:03  host: abgo16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znalezione w sieci: "..Znacznie taniej można ją kupić w USA, gdzie Finowie mocno rywalizują o rynek z iPhone'em - kosztuje tam ok. 300-350 dol. za sztukę"

Dodaj swoją opinię