Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia N79

Test telefonu Nokia N79

sirmark 2 Maja 2009 00:36

0 0
nokia n79W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia N79.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~  2009-05-02 12:45:38  host: abft179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W teście autor napisał, że można ładować telefon poprzez USB jakoś moja N79 nie ładuje się w ten sposób a mam V11.049, a menu animowane można wyłączyć wiec nie wiem czy to akurat jest wada telefonu .

  • 0

    13. ~Budzik  2009-05-02 13:52:43  host: 212-102-17-4.adsl.inetia.pl

    Która godzina ?

  • 0

    14. ~  2009-05-02 20:20:13  host: heyah20909nc-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    20:22 czas wstawać

  • 0

    15. ~esox  2009-05-03 11:31:47  host: aahr153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12 - dokładnie telefon nie ładuje baterii via USB

  • 0

    16. ~~tho  2009-05-03 12:47:39  host: f96-048.opera-mini.net

    Wydano kilka wersji tego telefonu m.in. wersje N79 eco, ktora to chyba mozna ladowac przez port usb, bo nie ma ona w zestawie ladowarki.

  • 0

    17. ~mkmn  2009-05-03 14:42:18  host: hf91.internetdsl.tpnet.pl

    do kwistas : nie zgodze się , że są identyczne ... zdjęcia wykonane apratem n79 są gorsze niż n82

  • 0

    18. ~  2009-05-03 15:42:56  host: public57902.cdma.centertel.pl

    16- eco znaczy eco-nomiczna (uboższa) wersja wyposażeniowa :)

  • 0

    19. ~  2009-05-03 18:04:38  host: 195.136.49.162

    ja mam n78 polecam super fon troche dziwne przyciski ale idzie sie przyzwyczajic :) Pozdro :)

  • 0

    20. ~demon  2009-05-03 18:27:02  host: doj37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przepychanki miedzy fanami Nokii i Se sa śmieszne. i te i te telefony maja swoje wady i zalety co kto lubi a dla nie zdecydowanych polecam iphone.ja po 4 miesiącach użytkowania wysylam więcej maili niż SMSów.

  • 0

    21.  2009-05-03 19:55:16

    zdjęcia fatalnej jakości, ale czego się spodziewać po nokji ;/ przepaść fotek robionych SE a nokją jest ogromna :|

  • 0

    22. ~SHIBBY  2009-05-03 22:02:11  host: host-62-141-237-129.tomaszow.mm.pl

    @21 Człowieku zastanów się co Ty za herezje głosisz! Na jakiej podstawie porównujesz zdjęcia z Nokii i SE? Liczbie Mpix? Jeśli tak to gratuluję. Z resztą japońce już dawno przebili w tej kwestii Twojego ukochanego SE wsadzając do telefonu 12 Mpix (jak nie więcej). Nie liczy się tak bardzo liczba Mpix, bo to bardziej od matrycy, obiektywu, często też oprogramowania zależy jakość zdjęcia. Nokie, szczególnie modele serii "N" robią świetne zdjęcia o czym świadczyć może fakt, że przez ostatnich kilka lat zgarniała nagrody od TIPA, właśnie za aparat. Poza tym... ile jest warty aparat w telefonie? Dorównuje on co najwyżej kompaktom z dolnej półki (Nokia n82 i SE c905 wypadają dość słabo w porównaniu z moim 4 letnim Canonem a530 z 5mpix). Ale... po co się wysilam... Pewnie i tak nadal będziesz bronił tego swojego SE paszmir...

  • 0

    23. ~  2009-05-03 23:22:40  host: f96-028.opera-mini.net

    Ogladalem tel wiele razy i powiem szczerze, ze gdyby nie tandetna obudowa,ktora od nowosci skrzypi...to moze bym go sobie sprawil...a tak zegnaj fonie

  • 0

    24.  2009-05-04 10:00:12

    22.~SHIBBY masz rację bo wiele osób (jak nie większość w Polsce) ocenia aparat w telefonie po megapixelach ;/

  • 0

    25. ~  2009-05-04 11:12:15  host: f96-052.opera-mini.net

    shiby a czy papszmir powiedzial, ze aparat SE 3,2 robi lepsze od fotki od noki 2? Nie wiec o co co chodzi? Ja tez uwazam ze aparaty SE robia lepsze foty od noki amen

  • 0

    26.  2009-05-04 11:58:11

    #25 dokładnie!!! kto ci powiedział, że na podstawie Mpix porównuję jakość zdjęć?

  • 0

    27. ~Boj  2009-05-04 14:09:05  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Desing do kitu jest brzydka.

  • 0

    28. ~ziomek13  2009-05-04 16:47:02  host: afij175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wymagam od telefonu zeby robił super zdjecia bo od tego sa specjalne urzadzenia; nie mam zapalenia strun głosowych ale na pewno nie leczył bym ich u internisty

  • 0

    29. ~  2009-05-04 17:29:41  host: f96-052.opera-mini.net

    he?

  • 0

    30. ~SHIBBY  2009-05-05 00:50:58  host: host-62-141-237-129.tomaszow.mm.pl

    @26 Baaardzo dużo ludzi w Polsce przelicza ilość na jakość. No i jeszcze jest pewna grupa ludzi, która porównuje te naprawdę beznadziejne aparaty ze "zwykłych" modeli Nokii z telefonami innych producentów. Jak porównywać to multimedialne kombajny serii "N" lub z fotograficzną N93i. Poza tym co rozumiecie przez słowo "lepsze"? To tylko i wyłącznie wasza subiektywna ocena. Każdy ma prawo ją posiadać. Po prostu obiektywnie, wg. ustalonych przez mądrych ludzi norm Nokia wypada ostatnimi laty lepiej, bo inaczej nie dostawałaby nagród. Podczas jakichś testów, przyznawania nagród lustrzankom czy aparatom cyfrowym często jest tak, że w testach wypada lepiej i zgarnia nagrody np. Nikon, ale mi bardziej podobają się zdjęcia z Pentaxa. Po prostu... paszmir, wydałeś mi się kolejnym zaślepionym fanem SE wrzucając na Nokie i tyle. Napisz, że bardziej Ci się podobają zdjęcia z SE, zamiast wychwalać go pod niebiosa a Nokie mieszać z błotem...

  • 0

    31. ~zeus1d  2009-06-28 00:27:40  host: inet20909nh-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    plastik slabej jakosci ale do tej cholernej klawiatury sie przyzwyczilem i teraz pisanie tekstu na tym telefonie to przyjemnosc :D zdjecia sa wg bardzo dobrej jakosci jak na moje wymagania- (fotografowanie tekstu z ksiazek lub robienie portretów) i jeszcze te 65MB wolne z 128MB RAM :((

Dodaj swoją opinię