Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia N76

Test telefonu Nokia N76

sirmark 24 Sierpnia 2007 22:07

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia N76.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~imprezes  2007-08-25 10:14:40  host: at50.internetdsl.tpnet.pl

    3 września w playu pojawi się samsung L760 a jakiś czas później Play wprowadzi przynajmniej jeden model Sagema :/ , z samsungiem info potwierdzone a z Sagemami to narazie pogłoska.

  • 0

    13.  2007-08-25 10:33:46

    Tak, Nokia jest "be" a cała reszta jest "cacy"... Mówicie, że kupując Nokie człowiek jest ślepy, ale wad u innych producentów już nie widać??? Szkoda w ogóle czytać niektóre wypowiedzi...

  • 0

    14.  2007-08-25 10:47:59

    LuiN: naprawde CZEKAM z NIECIERPLIWOSCIA (dostrzegasz delikatne napiecie po tej stronie ? ;) DaNTe: KAZDY telefon jest awaryjny - mniej lub bardziej - sporo modeli Nokii jest awaryjnych, ale dokladnie to samo mozna powiedziec o modelach konkurencji. Troche obiektywnosci :> Poza tymn, jesli nie umiesz obslugiwac Symbiana (niech zgadne: Windows Mobile i Linuxa tez ?) to naprawde gratuluje, ale to nie jest zbyt trudne. Radze sie wziac do nauki, myslenie nie boli... eti: łał, co za wniosle i trafne porownanie. Szkoda, ze wiekszosc modeli z serii N, E i sporo middle-classow i high-endow maja BARDZO udanych. Ale coz, jak masz klapki na oczach, to ciezko cokolwiek zobaczyc, nie ? :>

  • 0

    15.  2007-08-25 11:05:36

    Dante nr10.Mialem juz motke i te slynne SE ktore podniecają sie nimi malolaty a teraz mam nokie i nic niema lepszego od telefonow Nokia.Mozesz mowic co chcesz ale zapewne jest tysiące ludzi ktorzy zgodza sie z moją opinią.

  • 0

    16.  2007-08-25 13:06:20

    Test ten to pean na cześć N76-niesłusznie. Moim zdaniem nie jest aż tak dobrze.Należy zaznaczyć,że aparat ten kosztuje prawie 2 tys.zł,czyli raczej sporo,więc można oczekiwać od niego troczę więcej.Obudowa telefonu dobrze wygląda tylko na początku, jak się go nie dotyka (ślady paluchów ciężko schodzą).Otwiera się go bardzo ciężko (za ciężko).Od początku rażą odpustowe "srebrne" wstawki.Po otwarciu telefonu klapka z wyświetlaczem lekko się kiwa - może przez ten prześwit między klapkami.Slot na kartę pamięci jest tragiczny - jak już ściągnie się zaślepkę to już po włożeniu karty zaślepka nie wróci już na poprzednie miejsce i lekko wystaje.Nie da się jej (przynajmniej w moim modelu) już wcisnąć. Poza tym potwierdziło się wrażenie trwałości sreberka na obudowie zewnątrz i wewnątrz - po niecałym miesiącu użytkowania, chuchajac i dmuchając na obudowę, "sreberko" zaczęło schodzić jak na chińskich zabawkach (a tlefon kosztuje k... 2 tys.).Aparat fotograficzny jest naprawdę kiepski, tak samo z resztą jak w nokii 6300, którą aktualnie mam.Lepszy był w Motoroli V3i,którą też miałem.Klawiatura może i z wyglądu ciekawa i przez rowki na klawiszach spocone paluchy się nie ślizgją,ale za to szybko zbiera się na nich brud,który ciężko usunąć. Problem z tapetą na główny wyświetlacz.Mimo,iż telefon jest tzw. "biznesowy" to jednak na tak duży i ładny wyświetlacz tapeta aż sama sie wpycha :) Ale niestety,tapeta o rozdzielczości 240x320 jest "zgniatana" i rozciągana - u góry wyswietlacza i na dole pozostaje niezagaospodarowany pasek.O dziwo istnieje możliwość rozciągnięcia tapety na zewnętrzny wyświetlacz, ale po co to komu.Być może jest do ściągnięcia programik umożliwiający rozciągnięcie tapety na cały wew. wyświetlacz. Podobnie jest z ogromną większością motywów na ten telefon. Nie da się ich zainstalować ze względu na wygaśnięcie jakichś certyfikatów.A jak już wspomniałem - tzw. "biznesmen" też człowiek. Potwierdzam całkiem przyzwoi

  • 0

    17.  2007-08-25 13:07:38

    przyzwoitą pracę baterii. Podsumowując : wielkie rozczarowanie.

  • 0

    18.  2007-08-25 14:31:51

    a tak informacyjnie kiedy test E61i ??

  • 0

    19. ~jojo  2007-08-25 16:54:40  host: edp183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LuiN planujesz w niedalekiej przyszłości przetestować coś innego niż Nokię... Może jakiegoś Samsunga? ;-)

  • 0

    20. ~Dina  2007-08-25 18:27:09  host: p04-10.opera-mini.net

    Zgadzam się z Jacunem-Nokie to świetne telefony. Ja bardzo długo broniłam się przed Nokią,gdyż uważałam,że inne marki oferują tańsze telefony o podobnych parametrach co Nokia. Miałam różne modele różnych marek,ale w każdym znalazło się coś,co mi przeszkadzało,irytowało. W końcu zamarzył mi się symbian i kupiłam moją pierwszą Nokię (6680-grudzień '05). To było to! Po raz pierwszy nie miałam do czego się przyczepić-dla mnie był to telefon idealny. Dziś mam N70 (wystarcza mi) i wszyscy w moim domu korzystają z Nokii (6080 6030 6021 6510) i są zadowoleni. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia i szanuję opinie innych.

  • 0

    21.  2007-08-25 20:40:44

    A ja mam DINA Nokie 6300 telefon mi sie podoba wyswietlacz jak w laptopie niestety powoduje to ze bateria dlugo nie trzymie.Ale fona polecam!!!

  • 0

    22. ~Kaziu  2007-08-25 22:22:48  host: edd30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sorry ale jak na tą cenę to robi fatalne zdjęcia nta Nokia. Mój K750i robi 100razy lepsze, domyślam się że jego następca czyli K770i będzie jeszcze lepszy i właśnie na niego czekam. Nokia cóż jak to Nokia, od modelu 6310i nie ma nic ciekawego. Jeśli zrobią model 6410i to może kupię ale tak te wszystkie ich zabaweczki 6230i, 6233/6234, 6300, E50, N70 robią zdjęcia do bani. Ale jak ktoś chce płacić za napis NOKIA to proszę bardzo... o beteriach już nie wspominam nawet...

  • 0

    23. ~zbok  2007-08-26 10:23:35  host: acng115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #14 myślenie nie boli... ale czytając twoją wypowiedź widać że jednak tobie przyspoża to DUZO cierpienia :) więc zanim będziesz komuś cokolwiek radził co ma robić (#14 "Radze sie wziac do nauki, myslenie nie boli... ") popracuj najpierw nad sobą a dopiero później świeć przykładem innym, bo przecież DaNTe (#10) nie napisał nic na temat obsługi Symbiana czy jakiegos innego systemu! Napisał tylko: "....a symbian jest przodownikiem awarii" więc raczej chodziło mu o to że Nokia ma poprostu nie dopracowane softy które mają dużo błędów i sie krzaczą i tyle! Co do samej testowanej Noki...nie wypowiadam się bo nie miałem styczności z tym telefonem wiec mimo że nie przepadam za tą marką nie będe tu wypisywał farmazonów :p

  • 0

    24. ~niktoś  2007-08-26 10:25:12  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Mnóstwo zachwytów, zero konkretów, pominięte istotne wady. T|elefon jest ciekawy, ale... -> klapka się nie otwiera jedną ręką (żenada!) , -> soft działa tragicznie wolno, -> właczenie telefonu trwa prawie minutę (!!!!!), -> kłopoty z polskimi znakami -> wykonanie na poziomie plastikowej zabawki -> mała trwałość mechaniczna, -> jakość zdjęć tragiczna. Nestety Nokia może jeszcze dużo uczyć od Motoroli, bo to właśnie Motka robi najlepsze klapki na rynku.

  • 0

    25. ~zbok  2007-08-26 10:28:03  host: acng115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #5 Kolejna w testach będzie E90? ile jeszcze tych Noki będzie w testach?! naprawde to już jest nudne ciagle tylko testy jednego producenta :/ LuiN...no zlituj się! ZROBCIE CHOCBY TEST BUDKI TELEFONICZNEJ a napewno będzie to o wiele ciekawsze :)

  • 0

    26.  2007-08-26 12:29:17

    Staramy się obecnie o jakiś telefonik do testów od SE, jak będzie zobaczymy...

  • 0

    27.  2007-08-26 12:45:19

    czepiają się tej nokii jakby reszta była cacy kurde przewinęło mi się przez ręce ponad 40 modeli tego producenta w ciągu trzech i pół roku i na razie jeden sprawił mi zawód tzn nokia 3220 dziś mam 2 nokie 6300 jedną z softem 4.71 drugą z 5.00 obydwie sprawują się bez zarzutu mam tylko 2 zastrzeżenia pierwsze to jakość zdjęć drugie słaba bateria a tak poza tym wszystko o.k a eksploatowane są przeze mnie bardzo mocno

  • 0

    28. ~mx2  2007-08-26 14:46:41  host: nat-pr2.aster.pl

    No ale fakt, N76 się nie da otworzyć jedną ręką :-) Dobre. I to ma być klapka :D ROTFL

  • 0

    29. ~romik  2007-08-26 21:48:58  host: bxo243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam. Ja z innej beczki. Pytanie nr 1. Czy ktoś wie, ile "żyje potrójne doładowanie" w Orange ? Bo mijają mi 3 miesiące jutro, a mam jeszcze około 50 zł na koncie promocyjnym. Pytanie nr 2. Czy po przejściu na nowy Orange Go konto promocyjne zostaje albo sie zeruje ??? Pozdrawiam

  • 0

    30. ~Nick  2007-08-26 22:21:00  host: staticline679.toya.net.pl

    Używałem jednocześnie N76 i K3. Po tygodniu K3 została a nokia (choć do tej pory zawsze miałem nokie poszła na allegro). Te srebrne wstawki to jakaś pomyłka. Generalnie obudowa, a właściwie materiały są do d...Ale test ok :) Nie ma co.

  • 0

    31.  2007-08-27 13:56:54

    Wczoraj sie bawilem ta nokia i powiem tylko ze ona jest ogromna! Klapkowce mialy ten urok ze byly w miare male, a przy tej nokii czar prysl...

Dodaj swoją opinię