Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia N73

Test telefonu Nokia N73

sirmark 27 Maja 2007 03:18

0 0
nokia n73W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia N73.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 70
  • 0

    51. ~eti  2007-05-29 17:49:00  host: enj50.internetdsl.tpnet.pl

    Kazdy moze miec swoje zdanie nie narzucajcie innym ze telefon jest cool albo do dupy, prawda jest taka ze kazdemu sie co innego podoba. Wedlug mnie telefon jest swietny, ma bajeczny (jak na telefon) aparat glosniczki stereo i dobrej jakosci dzwiek. Klawiaturka za mala ale idzie sie przyzwyczaic. Nie porownywalbym tej nokii do zadnej motoroli k3 lub v6 bo to zupelnie inna polka inny klient docelowy. Wedlug mnie jest pod wieloma wzgledami jednym z najlepszych telefonow, ale jak kazdy ma swoje minusy. Co do baterii, przy ciaglym dzwonieniu zabawie internecie itp 3 dni trzyma bezproblemowo. Dziwia mnie wiec te opinie o 1 dniu.. chyba ze na gps ja trzymacie wtedy to i owszem. Pozdro.

  • 0

    52. ~yooo  2007-05-29 23:16:00  host: h82-143-133-202-static.e-wro.net.pl

    Mam go od 6 mies. i jest bardzo dobry.

  • 0

    53. ~snowman_  2007-06-04 10:21:19  host: bvr218.internetdsl.tpnet.pl

    Telefon mam od paru dni i jestem bardzo zadowolony,ma dużo funkcji,na początku trudno się połapac,ale jak ktoś nie wie niech bierze instukcje,czy da sie do tego telefonu wgrać jakoś nawigację czy coś?

  • 0

    54. ~t-bag  2007-06-06 23:36:57  host: nat-mo2.aster.pl

    podobal mi sie ten telefon ale chyba juz pół wawki ma ten model a ja nielubie miec tego co wiekszosc i trzeba cos wykombinowac nowego:)he he

  • 0

    55. ~endriu003  2007-06-09 09:11:21  host: ns2.citysat.com.pl

    Kup sobie betoniarkę

  • 0

    56.  2007-07-06 11:18:02

    Wysłałem niedawno do obsługi klienta w firmie Nokia e-mail z zapytaniem czy telefon komórkowy Nokia N73 jest kompatybilny z subwooferem MD-1 też firmy Nokia i dostałem w odpowiedzi że jednak nie jest. Nie rozumiem dlaczego przecież oba urządzenia mają połączenie przewodowe złącze Pop-Port TM, doszedłem do tych konkluzji, gdy dokładnie analizowałem budowę iterfejsu w Nokii N73. Mam obecnie telefon komórkowy Nokia 6230i i on także ma taki sam iterfejs i jest w spisie pasujących do tego głośnika telefonów.

  • 0

    57.  2007-07-06 11:33:12

    Ciekaw jestem czy w końcu telefonik wróci do oferty w orange, bo mam na niego chętke :>>

  • 0

    58. ~piotrfle  2007-07-21 12:47:34  host: acte42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wes młotek walnij motorole i nokie która przezyje ?

  • 0

    59. ~piotrfle  2007-07-21 12:51:29  host: acte42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam nokije n73 i nie narzekam dobry tel i wart tych pieniędzy rozumiem jak jakis półgłuwek wezmie taki tel w rece nie wie co z nim zrobic pewne technologie nie sa osiagalne dla ich mózguw

  • 0

    60. ~dingo  2007-07-23 22:12:45  host: chello089078183164.chello.pl

    Jak ktoś tylko dzwoni i sms-uje to niech sobie kupi Nokie 1100 i po problemie z muleniem softu (jest tam jakiś? ;)) itd, a nie tutaj wiesza psy na znakomitym smartfonie za ~1200!!

  • 0

    61. ~;)  2007-07-27 23:46:15  host: aln66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ech..zeby tylko za 1200:/

  • 0

    62. ~swz  2007-08-28 18:16:37  host: cjv152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam ten telefon od dwoch tygodni i smialo moge stwierdzic ze to bedzie "dluzsza znajomosc"..aparat - jak na telefon bezkonkurencyjny , mp3 - jakoscia przebija wiekszosc odtwarzaczy ze sredniej polki (oczywiscie nie na standardowych sluchawkach bo te sa marne), co do ilosci funkcji jedno slowo - symbian.Nie jest to z pewnoscia urzadzenie dla kogos kto wymaga od telefonu tylko dzwonienia , pisania sms'ow czy dostepu do netu - to w pelnym tego slowa znaczeniu komputer mulitimedialny (jako taki tez figuruje w katalogach nokii).To "zabawka" dla kogos kto wymaga od telefonu maksymalnej funkcjonalnosci mozliwosci dostosowania do wlasnych potrzeb.Co do stwierdzenia ze slabe materialy , trzeszczaca obudowa - nie mam pojecia o czym mowicie :

  • 0

    63. ~  2007-08-28 18:22:30  host: cjv152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co do ceny 1200 -faktycznie w salonie .Ale kto szuka to znajdzie, ja kupilem nowy z kompletem dokumentow i akcesoriow za 850zl (sprowadzany z anglii)co prawda gwarancje mam w polsce tylko na 9mies - ale to przeciez Nokia =) Moje 3 poprzednie telefony to takze Nokie i nigdy nie mialem z nimi zadnych problemow wiec i teraz jestem dobrej mysli. Polecam wszystkim N73

  • 0

    64. ~Zygmus  2007-10-30 10:06:57  host: bkd9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    MIalem Nokie 3650 => 4MB + 6MB MMC i co? Programiki smigaly na symbianie, nie jeden tel siadal, teraz zas wracam z przejazdzki SE D750i na N73. Wiem ze wykorzystam ja praktycznie w 100% Jesli na SE mialem IRC GG SSH .... Zamierzam miec to samo i wiecej na N73.

  • 0

    65. ~PISAK  2007-11-02 12:53:13  host: host86-134-175-140.range86-134.btcentralplus.com

    MAM TELEFON NOKIA N73, Z SALONU O2 I JESTEM ZADOWOLONY Z NIEGO , MAM GO JUZ PONAD ROK I TELEFON SPRAWUJE SIE DOSKONALE NIE MAM DO NIEGO ZADNYCH ZASTRZEZEN... POLECAM WSZYSTKIM TEN TELEFON NAPRAWDE WARTO...

  • 0

    66. ~???  2007-11-11 16:48:17  host: 81-186-232-90.citynet.pl

    mam ten tel od wczoraj,jak narazie bardzo mi sie podoba tylko ze nie mam pojecia co mam zrobic zeby dzialal mi zestaw sluchawkowy bluetooth.jesli ktos wie co trzeba zrobic bardzo prosze o zkontaktowanie sie ze mna.moje gg4633362

  • 0

    67. ~  2007-12-04 21:58:37  host: dag40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest tv?

  • 0

    68. ~Jari  2007-12-28 18:31:55  host: eps1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Który lepszy K800i czy N73 ????????

  • 0

    69. ~Ania9-453  2007-12-28 18:34:40  host: eps1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ten telefonik przy aparacie do wideo-rozmow ma lampe ?

  • 0

    70. ~theone1406  2008-01-03 14:50:16  host: eeh74.internetdsl.tpnet.pl

    matko jak tak czlowiek sobie poczyta te bzdury co tu pisza to normalnie rence opadaja:( zawsze tylko wojna miedzy se a nokia !! ludzie troche odiektywizmu ! "mialem n73 przez poltora dnia" no bo ze smiechu pekne!! i co ? 2 smsy napisales i do mamy zadzwoniles tak ;) i pewnie w dziedzinie smartphonow nokii jestes ekspertem;)Nie ma fona co by sie wszystkim podobal! ale jak slysze ze nokia to syf (wtf!)to widze ze co niektorzy sa ograniczeni umyslowo!? Ja tez mam n73 przyznaje ze nie jest najlepszym fonem jaki znam ale poza malymi klawiszami to nie ma sie do czego przyczepic! batreia trzyma w miare dobrze zdjecia tez calkiem niezle ale w smartach to chyba nie oto chodzi co by jak cyfrowka zdjecia robily albo graly jak male radyjko!! a no i jeszcze jedno :)pozdrawiam tych co sie troche znaja a nie wymyslaja pierdoly:) V!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-227-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

frasag | 2017-12-14 19:53:25

@1: a co to jest "narut"- kołderka jakaś???


~nick | 2017-12-14 19:50:11

nic dziwnego . w tej firmie co chwilę kogoś zmieniają taki mają system pracy.


~litwin | 2017-12-14 19:47:25

Polacy to zgłąbaciały narut.


~litwin | 2017-12-14 19:44:36

ja lubię aplikacje łowić pokemony.


~litwin | 2017-12-14 19:42:47

całe te temobile to 4 metry mułu, d... i kamieni kupa

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 800 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 800 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet