Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia Lumia 710

Test telefonu Nokia Lumia 710

sirmark 18 Lutego 2012 16:59

0 0
nokia lumia 710W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia Lumia 710.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~  2012-02-18 21:55:23  host: z40-04.opera-mini.net

    5. Zapewneś szczęśliwy, ale i tak płacisz ;-p

  • 0

    8. ~mwdg  2012-02-19 09:29:39  host: z52-15.opera-mini.net

    @3 po pierwsze podatkuski naszego liska chytruska, po secundo chciwe marze naszych posredniczkow wiecznie nienasyconych.....

  • 1

    9. ~stokrotka  2012-02-19 11:39:04  host: gti123.internetdsl.tpnet.pl

    bardzo mi się podoba ta nokia

  • 0

    10. ~r  2012-02-19 13:19:58  host: 89-77-84-212.dynamic.chello.pl

    #6: zapewniam, marży na lumii, sgs-ach czy innych zabaweczkach nie płacę. Jestem pewny na 100% To wy płacicie, napaleńcy. Ale dobrze, przynajmniej pośrednicy mają z czego żyć :-D

  • 1

    12. ~r  2012-02-19 16:34:59  host: 89-77-84-212.dynamic.chello.pl

    #11: podejrzewam, że są mniej pazerni. To już taka mentalność polska, że każdy by chciał kopę kasy zarobić i się nie narobić. A że popyt jest spory bo polscy klienci wyszli z dzikiego systemu i są napaleni na zabawki niczym murzyn na błyskotki, to i płacą więcej. Z czasem się to zmieni. A tymczasem ja żyję bez lumii i nie jestem nieszczęśliwy :-)

  • 0

    13. ~lacosta  2012-02-19 17:05:33  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    nic mądrego nie wymyślą

  • 0

    14.  2012-02-19 17:59:38

    @11 bo i wiekszy zysk z klienta maja. stosunek kosztu do dochodu to jedno, ale firma tu czy tam koszty rozbudowy i utrzymania sieci ma podobne (sprzet od tych samych dostawcow?) ale w uk uzytkownik prepaid placi 10-20 funtow miesiecznie (coby darmowe minuty, smsy i neta co miesiac dostac) a w pl... ile? abonent bioracy smartfona w abo zaplaci 20-50 funtow miesiecznie... a w pl? i w uk taki klient sieci paci i uzywa i placi znowu.. a w pl oszczedza :)

  • 0

    15.  2012-02-19 18:02:43

    inna sprawa, ze ta lumia w uk ksztuje nie 199 a 299 funtow simfree

  • 0

    18.  2012-02-19 21:35:48

    16: Bzdura. Model 710 kosztuje tam dokładnie £299.95. http://goo.gl/rXWKa

  • 0

    19.  2012-02-19 21:36:47

    I się wykrzaczył znaczek funta: 299.95 GBP :)

  • 0

    20.  2012-02-19 21:48:57

    #18 - w O2 był (lub nadal jest) ten telefon za 199 GBP, na kartę. Nie można wejść do sklepu O2 bez angielskiego IP, ale na forach jest o tym informacja. Wpiszcie w Google "Lumia 710 £199" i zobaczycie że rzeczywiście w takiej cenie w Anglii mają ten telefon.

  • -2

    21. ~dav  2012-02-19 22:29:40  host: apn-77-114-124-166.dynamic.gprs.plus.pl

    WP7 to jakas porażka, tego nie da sie uzywac...

  • 0

    22.  2012-02-19 22:49:44

    a co posiadasz smartfona z tym systemem? Dziwne, że taki prosty system jest dla ciebie za trudny.

  • 0

    23. ~  2012-02-20 01:10:33  host: nat1.res.pl

    Czy to prawda ze w noki Lumi nie mozna przewijac utworow !? - Pisza o tym tutaj i cos mi sie wiezyc nie chce - http://bloghd.pl/index.php?option=com_content&view=article&a mp;id=551:nokia-lumia-800-wrazenia-z-uzytkowania-i-nie-tylko& ;catid=133&Itemid=529

  • 0

    24.  2012-02-20 10:39:54

    nie do końca jestem przekonany, że to wina polskich podatków czy marż. Są rynki mniej i bardziej ważne dla producentów sprzętu, objawia się to nie tylko dostępnością telefonów, ale i cenami. Z reguły w Polsce jeśli jakiś telefon ma premierę, to kilka miesięcy po Niemcach, Wlk Brytanii, czy Francji. Ceny mają więc szansę tam nieco spaść (kwestia podatku od nowości), nim w Polsce się telefon pojawi. Do tego sama polityka producena, któremu w Polsce n sprzedaży specjalnie nie zależy - i mamy efekt - Wyższe ceny niż w innych krajach...

  • -1

    25. ~dav  2012-02-20 14:50:43  host: apn-77-115-84-57.dynamic.gprs.plus.pl

    bawilem sie tym zlomem, nie polecam nikomu. Wp7 jest totalnie niedorobiony, mnostwo uslug wogole nie dziala w Polsce. A niektore braki sa az absurdalne np. nie mozna przewijac utworow suwakiem, nie mozna udostepniac internetu, nie mozna ustawic mp3 jako dzwonek, nie mozna przesylac plikow po BT, nie dziala jako pamiec masowa, w Marketplace nic nie ma itd... Ogolnie klapa i żenada.

  • 0

    26. ~erestes  2012-02-29 06:52:24  host: 89-69-31-139.dynamic.chello.pl

    Mam ten tel od tygodnia. Długo się wahałem czy iść w andr czy lumie z windowsem. Teł używam do pracy i chce żeby pozostał prosty jak telefon dając wiele możliwości. Ten tel a właściwie system sprawdza się tu świetnie. Wszystko jest pod ręką bez zbędnych udziwnień a do tego działa bardzo szybko. Lag z androida się tu nie uświadczy. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  • 0

    27.  2012-02-29 08:50:08

    26: Wiadomo, że ciężko przyznać się - nawet przed samym sobą - do kupienia badziewia :)

  • 0

    28. ~pabcio  2012-03-15 00:32:23  host: pub10.saite.com.pl

    Miałem iphona, galaxy teraz lumia. Każdy na swój sposób coś oferuje fajnego jak i ma minusy. Jak dla mnie to windows 7.5 mango to właśnie to czego szukałem. Telefon działa wyśmienicie pod tym systemem, a dzieci które nie miały tego telefonu w rękach niech nie piszą bzdur. Nie wrócę już do innego systemu na telefon.

  • 0

    29. ~Bob  2012-05-17 12:55:00  host: 95.108.68.193

    Najlepszy telefon jaki miałem. To prawda ze bateria nie pozwala na dłuższą zabawę niż 2 dni ale i tak wp7 to najlepszy system mobilny jaki używałem. Jest ładny wygodny i szybki. Mało tego, nowy telefon można już kupić za 500 na aukcjach internetowych. Gorąco polecam!!

Dodaj swoją opinię