Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia E90

Test telefonu Nokia E90

sirmark 28 Października 2007 03:04

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia E90.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~  2007-10-28 03:22:39  host: apn-77-112-153-46.gprs.plus.pl

    no wreszcie;)

  • 0

    2. ~Sb  2007-10-28 04:45:44  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    *sirmark to jest gość, nawet zmiana czasu Mu nie straszna ;)

  • 0

    3.  2007-10-28 06:38:41

    napisał test w nadprzestrzeni czasowej między drugą a trzecią ;-) Brawo!

  • 0

    4.  2007-10-28 08:15:26

    test jest tak obszerny ze jeszcze go przeczytalem tylko przejrzalem pokolei wszystkie podstrony

  • 0

    5. ~Stefan  2007-10-28 09:33:39  host: p11-04.opera-mini.net

    Niezły telefonik,to trzeba przyznać.

  • 0

    6.  2007-10-28 11:46:41

    Test jest bardzo duży. Kolejne będą mniejsze - obiecuję.

  • 0

    7. ~zbok  2007-10-28 12:09:40  host: acnv235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #6 lepiej jakbys obiecal ze kolejne testy to beda telefony inne niz Nokie :)

  • 0

    8.  2007-10-28 12:23:03

    @7 - kolejne testy to 3 SonyEricssony: K550i, K810i i P1i. Potem rozłożone zostaną na czynniki pierwsze telefony kolejnego producenta.

  • 0

    9.  2007-10-28 12:44:24

    hmm... nie dodałem, *kolejne moje testy, bo przecież dla Telepolis, testuje telefony też wiele innych osób:)

  • 0

    10.  2007-10-28 12:59:43

    przykro stwierdzić, ale Twoje testy LuiN są najlepsze (czasem może razić nieco slang techniczny: "wyloty 2 głośników telefonu" zamiast, moim zdaniem, po prostu otwory i drobne literówki- no ale nikt nie jest idealny) i dobrze byłoby gdybyś został nadwornym testerem Telepolis :)

  • 0

    11. ~khak  2007-10-28 15:28:09  host: chello089078008026.chello.pl

    żabcia sama/m spróbuj cos przetestowć i dać do publikacji.

  • 0

    12. ~zbok  2007-10-28 17:52:47  host: acno187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #8 fajnie :) chociaż dobrze byłoby wmieszać choćby jakiś jeden inny telefon miedzy te 3 SE żeby znów nie było monotoni ;p

  • 0

    13. ~  2007-10-28 18:12:32  host: acyy154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    khak nie zauważyłeś, że ona pochwaliła autora testu?

  • 0

    14. ~  2007-10-28 20:44:16  host: dynamic-62-87-215-1-188.ssp.dialog.net.pl

    Test jest Idealny!!!!!!! Wszyskie zawarte w nim informacje sa Prawda!!!!!! Poza jednym, a mianowicie tym ze ten telefon nie jest dla burakow i tych co kopia doly na budowie. Kto syfi klawiature? Kto wali wyswietlaczem o klawiature gdy zamyka comunicatora ? Jesli normalnie uzwasz tej nokijki, nie ma prawa ekran sie porysowac,uszkodzic itp.

  • 0

    15. ~  2007-10-28 22:04:31  host: p11-01.opera-mini.net

    14, Swieta racja

  • 0

    16. ~  2007-10-29 07:35:45  host: p11-13.opera-mini.net

    14 - ciekawe wiec czemu Nokia wymienia klawiatury specjalisto od burakow.

  • 0

    17.  2007-10-29 08:50:12

    @16 - spokojnie, nie bluzgać. @14 - osobiście uważam, że telefon to coś, co ma działać tak jak należy - niezależnie, czy firma zajmuje się papierami wartościowymi, czy też budowlanką (Twoje kopanie rowów). Niestety kwestia stykania się klawiatury z ekranem została potwierdzona na wielu polskich i zagranicznych forach. Być może posiadasz kolego sztukę, już bez tej wady.

  • 0

    18.  2007-10-30 22:41:36

    Nie mogę się już doczekać testu P1. :-)

  • 0

    19. ~xxx  2007-10-31 00:06:53  host: beta.cebit.com.pl

    Czy warto inwestować ponad 3000 pln w to "cudo"???

  • 0

    20. ~dx  2007-10-31 01:46:15  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    nie

Dodaj swoją opinię