Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia E66

Test telefonu Nokia E66

sirmark 30 Sierpnia 2008 11:29

0 0
nokia e66W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia E66.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2008-08-30 22:35:50  host: user-89-108-239-102.mobile.playmobile.pl

    Nokia w biznesie rządzi. I nikt nam nie wmówi, że landrynkowy iPhone jest dla biznesu ;-)

  • 0

    8. ~DaVe  2008-08-31 01:03:28  host: 213-92-140.serv-net.pl

    zajebiaszczy fon:>

  • 0

    10.  2008-08-31 09:50:17

    Telefon w sam raz dla poważnych ludzi. Wszystkie potrzebne funkcje w jednym telefonie.

  • 0

    11. ~Boj  2008-08-31 10:56:03  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Ja mam E51 sprawdzona na rózne sposoby i testy kładzie na łopatki serie N.W instalacjach mamy jakies 25 ikon z programami np.Duze zdjecia do ID.Nawigacja chodzi luksus Garmin + LW D4 szkoda pisac ją trzeba miec. Za rok E66.

  • 0

    12. ~Boj.  2008-08-31 13:22:18  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Przed chwila mam wgrany program do ogladania zdjec na cały ekran w bocznym połozeniu.

  • 0

    13. ~co to  2008-08-31 13:59:53  host: 77-253-116-216.adsl.inetia.pl

    Zle sie zaczyna dziac tu komentarze coraz bardziej debilne, ten serwis powoli podupada , ja bym sugerowal dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow bo zaczyna sie tu robic burdel !!!

  • 0

    14.  2008-08-31 14:15:11

    #2: bardzo żeś mi zaimponował chłopaku ;-)

  • 0

    15.  2008-08-31 14:15:37

    oczywiście mówiłem do #12

  • 0

    16.  2008-08-31 21:37:44

    Jak dla mnie wypasiony telefon klasy biznesowej. Wart uwagi razem z E71 dla kogos kto szuka niezawodnego sprzętu.

  • 0

    17.  2008-08-31 22:00:59

    W jakiej sieci może być dostępna, to podstawowe pytanie?

  • 0

    18. ~kwistas  2008-08-31 22:09:29  host: w3cache.wignet.pl

    ~Rradzio bądź cierpliwy to się dowiesz... Może być to każda sieć komórkowa.

  • 0

    19. ~#7  2008-09-01 12:48:02  host: chg42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    iPhone wcale nie jest landrynkowy, sa tylko w dwoch kolorach - czarnym i bialym;) a calkiem serio porownaj sobie przecietny wyswietlacz Nokii i iPhona i zobaczysz ze w tym drugim jest wiekszy. z reszta zobacz jakie taryfy biznesowe operatorzy daja na iPhona a jakie na na Nokie. w Orange iPhona mozna kupic za 60 zł w najnizszym planie biznes

  • 0

    20.  2008-09-01 13:02:51

    #19: jak biznes chce popatrzeć na duży ekran to otwiera laptopa ;-)

  • 0

    21. ~fabrizzo  2008-09-01 13:46:30  host: host-86-63-158-89.pronet.lublin.pl

    Nie da się ukryć, że Nokia robi świetne telefony nie tylko dla "zwykłych ludzi", ale zdziwiłbyś się ilu ludzi biznesu ma nowego iPhone'a i to nie tylko do zabawy.

  • 0

    22. ~gekon  2008-09-02 00:42:55  host: apn-77-112-59-107.gprs.plus.pl

    E66 i E71 w PLUSIE są już od miesiąca ,kilka dni temu nie było ani jednej szt na Allegro no to Polkmtel się postarał- brawo

  • 0

    23. ~  2008-11-05 11:49:47  host: ds14.uni.lodz.pl

    Ja dostałam do nowego tela baterię tylko 1000, a poza tym oprogramowanie mam do bani(też oryginalne), bo klawisz edycji strasznie utrudnia mi życie.

  • 0

    24. ~Premo  2008-11-21 12:32:01  host: chello089076162085.chello.pl

    iPhone do biznesu ? CZY WAS POJE... ???? Hahahahah iphone do BIZNESU HAHAHAHAHAHAHahahahahhah ?!?!? Jest tak niefunkcjonalny, że wyleciał z firmy po tygodniu i bawi się nim moja córka

  • 0

    25.  2008-11-21 12:35:14

    Premo: a żebyś wiedział, że dla biznesu... Szczególnie w USA jest to produkt zajmujący dużą część tego rynku.

  • 0

    26. ~spider  2009-09-08 20:29:13  host: eeq91.internetdsl.tpnet.pl

    jak dla mnie telefon jest super, ale bateria zdecydowanie za slaba...

  • 0

    27. ~do 25  2009-10-04 12:35:56  host: host-89-238-19-139.smgr.pl

    co ty wiesz o usa mieszkasz tu??? tu iphona maja dzieciaki kupili go a 1$ w abo na 12miechow, mam na mysli iphone 2 bo 1 jest tuz wycofana pojechala do polski, tu ludzi konkretni maja blackberry

Dodaj swoją opinię