Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia E51

Test telefonu Nokia E51

sirmark 9 Lipca 2008 12:00

0 0
W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia E51.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~  2008-07-09 15:00:42  host: f96-024.opera-mini.net

    a ja go mialem i narzekalem, nowy a ciagle sie psul psuja

  • 0

    10. ~  2008-07-09 15:01:15  host: f96-024.opera-mini.net

    dlatego wg mie to szmira

  • 0

    11. ~jls  2008-07-09 15:11:01  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    długo oczekiwany teścik e51 fajnie no to do lektury~!

  • 0

    12. ~szalony  2008-07-09 15:42:14  host: wawhsb-200.dial.plusgsm.pl

    Powiem tak jeśli ktoś chce "normalny" telefon ale przy tym nowoczesny i funkcjonalny i nie przeszkadzają mu według mnie dwie główne wady tego telefonu czyli -mały wyświetlacz i jednak słabe zdjęcia nawet jak na telefon z 2mpx - to może brać go w ciemno bardzo dobry telefon ta E51.

  • 0

    13. ~TomekM  2008-07-09 16:09:40  host: ws1102.vbh.pl

    Ta Nokia może nie ma super aparatu, ale jako telefon jest super. O niebo lepsza od E50. Nie muli się tak jak E50, ma też lepszą jakość dźwięku. Moim zdaniem to pierwsza udana Nokia od kilku ładnych lat.

  • 0

    14. ~kwistas  2008-07-09 16:34:44  host: w3cache.wignet.pl

    Szczerze E51 normalny telefon jak każdy z tej klasy.

  • 0

    15. ~  2008-07-09 17:16:39  host: apn-77-113-218-173.gprs.plus.pl

    12. Wada telefonu mały wyświetlacz? Bierz pod pache telewizor i jazda. Zatarlo się co niektórym znaczenie telefonu. Mi się nie popsuł ani razu. Jest to najlepszy telefon na rynku.

  • 0

    16. ~Star  2008-07-09 17:19:40  host: akm203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie ten telefon ma to wszytsko co miec powinien,mam go juz od kilku miesiecy.Najbardziej podoba mi sie mozliwosc łaczenia z siecia tam gdzie jest wifi.A z tego co pamietam to dlugo byl na 1-szym miejscu najlpeiej sprzedajacych sie telefonów w Vobis

  • 0

    17. ~jojo  2008-07-09 17:36:13  host: efq90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 15 - telefon służy do różnorakich form komunikacji... Gdzie kamerka nad wyświetlaczem do prowadzenia wideorozmów?

  • 0

    18.  2008-07-09 17:37:49

    Mam ten telefonik do kilku dni naprawde jestem pozytywnie zaskoczony. oczywiscie zdjecia robi kiepskie ale masa inny funkcji no i wifi, gps, telefon sip, ladny wyglad fajnie dzialajace przyciski. Takie moje zdanie.

  • 0

    19. ~  2008-07-09 17:47:25  host: dnm53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LuiN a może napiszesz jakiś większy artykuł o hackowaniu "trójki"?

  • 0

    20. ~Vincenzo  2008-07-09 18:00:44  host: 194.146.120.27

    Szkoda tylko, ze nie ma kamerki do wiedorozmow

  • 0

    21.  2008-07-09 19:40:32

    #2 potwierdzam :)

  • 0

    22.  2008-07-09 21:08:22

    Ci co pisza ze ten fon to szmira nigdy w życiu telefonu w rekach nie mieli.Telefon jest super.Dla mnie aparat jest zbedny ale mp3 mogłoby grać troche głośniej.Mimo to da sie z tym żyć.Duza i wygodna klawiatura no i obudowa nie z plastiku.

  • 0

    23.  2008-07-09 21:31:04

    Maniek zgadza sie muzyczka gra cicho. Taka ciekawostka dla osob zktore posiadaja N95 i pilot przy sluchawkach im przestal dzialac. W pilocie jest bateryjka i trzeba go rozebrac i wymienic. Byc moze o tym wiecie ja dopiero sie dowiedzialem kilka dni temu jak szukalem rozwiazania problemu.

  • 0

    24. ~skalarek  2008-07-10 07:56:11  host: nat10.siec.alfa.pl

    ostatnio mam do czynienia z 6120c i muszę przyznać że wracam do dobrej opinii o Nokiach ;)

  • 0

    25. ~  2008-07-10 10:02:08  host: ebf54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon spoko kupilem go przed majowym wyjazdem do grecji-po co placic za eska 2zl jak mozna wylac ze stronki korzystajac z wi-fi lub nakrecic filmik i poslac go mailem za free super sprawa! nie wspominajac o fringu...

  • 0

    26. ~te`  2008-07-10 11:42:34  host: alicja1.ztpnet.pl

    Przed i w takcie zakupu bylem stanowczno na NIE dla wszystkich Nokii, uwazam ze ich czas minal, jednak telefon pozostal juz u mnie i jestem w stanie docenic wifi/Symbiana (bezprzowodowy internet, bezprzewodowa kamerka do Skype'a). Wady : Przedni glosniczek trzeszczy (na 3G troche lepiej) ale ponoc ten model tak ma (tylni na rownie cichym ustawieniu nie ma tego), ekran smaruej sie od palcow, nie wspominajac o tylnej klapce ktora stworzona zostala chyba z mysla o Policji i sciaganiu odciskow... Ogolnie telefon 8/10 za slaby aparat, chodz i z niego da sie conieco wycisnac :)

  • 0

    27. ~ppp  2008-07-10 19:22:26  host: 78-133-129-7.komster.pl

    tel z września 2007 - cóż za nowość!

  • 0

    28.  2008-07-10 19:55:16

    Bardzo dobry telefonik.Ma wszystko co powinien miec nowoczesny telefon:3G,hsdpa,wifi,symbiana- to najważniejsze.Kamerka do wideorozmów mnie nie interesuje dobrej jakości aparat.Mam go już parę ładnych miesięcy i naprawdę rewelacja.Nie muli jak moja wcześniejsza N70.Trochę mały wyświetlacz - no ale coś za coś.

Dodaj swoją opinię