Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia C6

Test telefonu Nokia C6

LuiN 22 Lipca 2011 15:38

0 0
nokia c6 W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia C6.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 2

    1.  2011-07-22 15:40:02

    Uprzedzając komentarze - mamy świadomość, że Nokia C6 nie jest telefonem nowym i jej test ukazuje się z racji nie tyle świeżości, ile popularności tego modelu. Już w niedzielę odsłonimy test HTC Desire S.

  • 0

    2. ~gekon  2011-07-22 16:54:30  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    matko! co to jest za awaryjny model!!! mam nadzieje,że ten test to ukazał!!!

  • 1

    3. ~  2011-07-22 18:55:04  host: 87.204.173.19

    a jak z awaryjnoscia X3-02 i C5?

  • 1

    4.  2011-07-22 19:11:43

    @1:LuiN- A już miałęm coś pisać na ten temat, ale jednak "a sprawdze co w komentarzach pisza" :D

  • 0

    5. ~rtr  2011-07-22 19:13:44  host: 095160035176.warszawa.vectranet.pl

    czy to jest panel pojemnościowy czy folia?

  • 1

    6.  2011-07-22 19:19:35

    Mam ten telefon. Jest OK. Czasami musi się dłużej ,,zastanowić"

  • 0

    7.  2011-07-22 21:20:42

    Nowy czy stary... Ja tam wiosną kupiłem E52 dopiero ;-) C7 jestem bardziej zainteresowany - nie dla mnie - dla synów ;-) Jeśli można... Spotkałem się z dwoma opiniami dóch użytkowników, o któych wiem, ze uyżywają C7 - podobno problem z CLIR jest? Ktoś może coś powiezieć na ten temat?

  • 1

    8.  2011-07-22 21:51:02

    Co do C6 - mój siostrzeniec ma od roku... Zadowolony jest. Sam się nim baię czasem jak mam okazję - nie ma co narzekać - robi co chcę - internet, skype, telefon... Podoba mi się. Sam nie kupię takiego telefonu - nie toleruję rozkładanych - miałem lata temu 7110 i od tego czasu jakaś trauma mi została, chociaż funkcjonalnie telefon był super, jednak trzeba było wykątkowo dbać o sprzęt ;-)

  • 0

    9.  2011-07-22 22:23:02

    Luin - sprawdz i opisz w teście Desire S jak jest z zasięgiem, bo różne rzeczy o słabej antenie i zaniku sygnału można poczytać w sieci.

  • 0

    10.  2011-07-22 22:41:59

    @rcicho - z zasięgiem jest bardzo przeciętnie - ani nie łapie go 30 metrów pod ziemią, ani nie gubi go notorycznie 100 metrów od anteny. Czasem zdarza się zgubić zasięg, ale nie doszedłem do tego na jakiej zasadzie się to odbywa. Że tak odpowiem za LuiNa. ;-)

  • 2

    17. ~uzytkownik C7  2011-07-23 08:35:28  host: 031011129163.warszawa.vectranet.pl

    wlo, Wszystko działa, CLIR też, wgrałem aktualizacje które były wymagane i jest ok, chociaż tak jak piszesz na początku nie działało, mam wszystkie aktualizacje aktualne więc żadnych problemów nie ma, jak jeszcze masz jakieś pytania to pytaj :) Aha c siódemka z Play, nie mam zastrzeżeń :)

  • 2

    18.  2011-07-23 09:46:19

    Śmiać mi się chce z wypowiedzi w stylu 12,13,14 i 15... Choć nie darze PLAY zbyt dużą sympatią, to szlag mnie trafia jeżeli ktoś dostaje coś ZA DARMO - bo te 100 zł za 30 zł daje wam 70 złotych za darmo, top jeszcze narzekacie tak, jakby się wam to ustawowo należalo... A wy mi dacie 100 zł za 30 złotych? Skoro to według was źle to dajcie mi więcej - dajcie mi 100 zł za dychę...

  • 2

    19.  2011-07-23 09:47:53

    Rozumiem, że najbardziej boli was koniecznośc doładowania za 30 PLN i ograniczona ważność konta - ludzie.. ta promocjha jest dla osób doładowujących konto trochę częściej niż raz na rok za piątkę albo kodem spod fanty.

  • 2

    20. ~  2011-07-23 12:49:39  host: 77-255-103-33.adsl.inetia.pl

    A wildfire s będzie?

  • 1

    21.  2011-07-23 15:56:15

    Właśnie Wildfire S też by się przydał. Tak samo jak Galaxy Ace. Myślę, że te modele podobnie jak C6 są dosyć popularne. Ale Desire S też z chęcią przeczytam.

  • 1

    22.  2011-07-23 19:21:54

    @11,12- Czlowieku nie rob z ludzi idiotow i przestan odpowiadac na swoje pytania. Faktycznie nikt sie nie kapnie ze to ta sama osoba.... Matko co za narod:(

  • 1

    23.  2011-07-23 22:24:29

    Tutaj lepiej wypada jakaś słuchawka z Androidem na pokładzie, niestety, ale Symbian w dotyku słabo się sprawdza.

  • 0

    24.  2011-07-24 20:15:02

    17. - dzięki

  • 1

    25.  2011-07-24 23:59:11

    Dziś mieliśmy wstawić test Desire S, ale wyskoczyła ważna sprawa i rano możecie liczyć na ciekawy inny materiał. Za to Desire S parę godzin później.

  • 0

    26. ~Denio  2011-10-26 21:18:33  host: abia242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja używam C6 już od dłuższego czasu. Uważam że nie jest tak źle jak się mówi. Telefon pracuje bardzo stabilnie, nie wiesza się, co do jego prędkości żadnych zastrzeżeń. Bateria wytrzymuje 2-3 dni naprawdę intensywnego użytkowania (cały czas internet+kilka godzin muzyki, rozmowy, sms, gry...) Jedynie trzeba się pozbyć oprogramowania operatora a wgrać oryginalne od Nokii.

Dodaj swoją opinię