Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia 701

Test telefonu Nokia 701

sirmark 24 Listopada 2011 01:43

0 0
nokia 701W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia 701.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~timesaver  2011-11-24 12:05:36  host: z26-15.opera-mini.net

    Przeczytałem komentarze, testu już lepiej nie czytać. Szkoda, bo odniosłem wrażenie, że ostatnio nawet E6 była w Was obiektywnie przetestowana.

  • 0

    12.  2011-11-24 12:15:07

    Taaak, wszyscy testerzy wszystkich portali zmówili się na biedną Nokię ;>.

  • -1

    13.  2011-11-24 12:15:41

    Coś mi się zdaje, że po prostu mieli więcej niż Wy do czynienia z produktami konkurencji i wiedzą, że przed Nokią długa droga do ponownego bycia w czołówce.

  • 0

    14. ~elkasido  2011-11-24 12:26:03  host: 85.219.163.66

    Jednakże polecam mimo wszystko przeczytanie artykułu:)

  • 0

    15.  2011-11-24 12:38:07

    #1. W swojej firmie pracuje sie zdecydownaie dluzej i nawet urlop nie przysluguje. #2. U nas nie robi sie takich rzeczy automatycznie. Jesli mamy cos do wstawienia to wstawiamy osobiscie kiedy informacja jest gotowa. Teraz co do testu: Prosze nie odbierac nam prawa do wlasnej oceny testowanego sprzetu. Piszemy jak najbardziej obiektywnie, bazujac na naszej wiedzy. Mozecie sie nie zgadzac z trescia, ale jak juz piszecie to piszcie konkretnie co sie nie podoba.

  • 1

    16. ~  2011-11-24 13:15:59  host: 178.73.49.129

    Twoja własna ocena nie powinna tu mieć miejsca, a jeśli już powinna być wyraźnie określona. Skoro się do niej przyznajesz to potwierdzasz brak obiektywizmu i bardzo dobrze. Jednak to, że piszesz bzdury to inna sprawa. Wiele rzeczy, które zawierasz w swoich testach są po prostu niezgodne z prawdą i pokazują brak znajomości sprzętu. Określenia pokroju "bo kolory były brzydkie" dają jasno do zrozumienia, średnio rozgarniętej osobie, że Twoje nastawienie do sprzętu jest negatywne i to przed rozpoczęciem testu. Reasumując, z dziennikarstwem jako takim to nie ma nic wspólnego. Testu nie czytałem i nie zamierzam, bo wszystkie testy Nokii na Telepolis są dokładnie takie same, że jest be i już.

  • 0

    17.  2011-11-24 13:19:52

    Test jest w 100% ok. Nie widzę tu braku obiektywizmu. Test ma OCENIĆ produkt okiem testera, a nie przypodobać się czytelnikom. Ile testerów, tyle ocen.

  • 1

    18. ~rain86  2011-11-24 13:38:59  host: ip-213-155-179-66.ps.net.pl

    @17 fakt, tylko dlaczego np. nikt poza testującym nie miał problemów z divx,xvid, mkv. Czemu testujący nie wspomniał iż jest to najjaśniejszy ekran na rynku? Czemu testujący nie wgrał klawiatury swype i nie opisał swoich wraże (fakt nie jest to out of the box, ale jest to darmowe i zajmuje mniej niż 30 s.)

  • 0

    19.  2011-11-24 13:46:38

    @18, dlaczego testujący ma testować również zasoby sklepu? Zgodnie z Twoją filozofia powinien przetestować wszystkie bezpłatne aplikacje, których instalacja zajmuje mniej niż 30 s? Nie ma swype - trudno. inni producenci jakoś potrafią zaoferować tę metodę wprowadzania tekstu fabrycznie.

  • -1

    20.  2011-11-24 15:40:05

    Jest właśnie tak, jak mówi *** Kamil_K. Przez nasze ręce przechodzi sporo telefonów, dlatego mamy skalę porównawczą. I nie będziemy chwalić czegoś, co na pochwałę nie zasługuje. Bez względu na to, czy ma to naklejkę NOKIA, HTC, SE itd. Telefon jest jaki jest - i tyle. To nie jest tekst żeby komukolwiek się przypodobać. A jeśli sie z nim nie zgadzasz, to konkrety proszę, argumenty - bez tego nie będzie dialogu. *** rain86 - i co ja mam na to poradzić? Do testów wykorzystywane są zawsze takie same pliki - dlaczego na jednych telefonach działają, a na innych nie? O! I argument *** 16 jest "konkretny" - nie bo nie, bo tak zawsze jest. Gratuluję postrzegania świata. A do wszystkich nie-argumentujących - telefon sam w sobie jest bardzo fajny (wygląd, ergonomia itd. - co wyraźnie jest napisane w tekście), ale _osobiście_ nie przekonał mnie on do siebie, co zostało podsumowane konkretnymi argumentami.

  • 0

    21. ~autoall  2011-11-24 16:32:50  host: 83-142-62-209.internetia.net.pl

    to co to za test, jeśli wydajecie od razu werdykt ,oceniacie produkt,zamiast przedstawić za i przeciw czytelnikom żeby sami go ocenili? też nie zamierzam go czytać...

  • 0

    22.  2011-11-24 19:36:57

    jak nie zamierzasz czytac to jak chcesz ocenic czy dobry, czy zly ? ja chociaz przeczytalem... i popieram autora... nie dziala to nie dziala. CO ionnego, jak trzeba telefon uczyc, modyfikowac by dzialalo. ale ou of the box nie smiga ;)

  • 1

    23. ~  2011-11-24 20:06:18  host: aepf97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek widziaem Ciebie w Polsacie

  • 0

    24. ~  2011-11-24 20:14:21  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Bo najprościej przyczepić się garbatego dlaczego ma dzieci proste?

  • -1

    25. ~abc  2011-11-24 23:45:12  host: public-gprs203507.centertel.pl

    24& komentarz twoj mnie rozlozyl :D hahaha

  • 0

    26. ~  2011-11-25 04:05:12  host: CLIENT-catbury-14.wroclaw.dialog.net.pl

    19. Ok, to jak wyjaśnisz zainstalowaną operę i accuweather? Obejrzyj sobie materiał wideo, skoro te aplikacje były zainstalowane to można było również zainstalować klawiaturę swype

  • 0

    27. ~  2011-11-25 06:28:58  host: host-89-229-138-187.chelm.mm.pl

    Co do obiektywizmu, to jego brak zauważyłem również w teście fona który posiadam: P970.

  • 0

    28. ~Mike  2011-11-25 11:17:50  host: 62.244.159.153

    Ponawiam pytanie: dlaczego Redakcja nie chce uwiarygodnić swojej pejoratywnej postawy wobec Symbiana i nie zamieści filmu, który by jako żywo pokazywał, iż Samsung np. Ace albo jakiś HTC jest wielokrotnie szybszy od testowanej Nokii 701? A tak padają w artykułach odpowiednie stwierdzenia bez pokrycia w faktach, patrze na HTC z dwoma rdzeniami, wysyłam zeń np. Smsa, jednocześnie robię to na Nokii N8 z S^3 Belle i nie widzę żadnych różnic, udowodnijcie, że powinienm iść do okulsity.

  • 0

    29. ~Fugun  2011-12-04 01:31:16  host: user-46-112-225-98.play-internet.pl

    Mam Nokię 701, więc spróbóję sięodnieść do uwag autora. Więc tak, dolna część telefonu (pod klawiszami) rzeczywiście ma bardzo niewielkie luzy i trochę się ugina przy naciskaniu, ale (przynajmniej w moim przypadku) zupełnie nie jest to uciążliwe czy denerwujące. Odciski palców na ekranie - tu się stanowczo nie zgodzę, odciski oczywiście jakieś zostają, ale ich zwyczjnie nie widać. Trzeba się przyjżeć żeby je zobaczyć. W porównaniu np. Z Samsungiem Wave, Nokia radzi sobie w tej kwestii stanowczo lepiej. Wygląd ikonek w menu - nie bardzo rozumiem zamieszczanie w takim tescie upodobań estetyczno wizualnych autora, przecież rzeczą oczywistą jest, że innym taki wzór ikonek i menu może po prostu się podobać. Mnie się bardzo podoba. Odtwarzacz filmów - obejżałem już kilka filmów na mojej Nokii i stwierdzam, że z divx i xvid radzi sobie lepiej niż Samsung Wave, co prawda zdażał się jakiś rodzynek, który nie chciał się pokazać z powodu braku kodeków, ale to "podobno" ma naprawic aktualizacja. Smarfon standardowo odtważa też napisy do filmów w formacie srt. To na razie tyle - nie doczytałem testu do końca. Sam smarfon idealny nie jest, ale jestem z niego bardzo zadowolony - na plus rewelacyjny ekran, sporo pamięci, bardzo dobry system (w mojej opinii), darmowa nawigacja, usbotg, nfc, transmiter fm, całkiem dobre bebechy, przyzwoity aparat (mimo, że bez af), bardzo dobre wykonanie, świetny odtważacz muzyki. Na minus na pewno trochę przysłaba bateria i ten głośnik mógłby być głośniejszy. Polecam tego smarfona z czystym sumieniem.

  • 0

    30. ~Tom  2011-12-13 17:42:37  host: dynamic-87-105-235-54.ssp.dialog.net.pl

    Mam pytanie - ile razy powiększa zdjęcia ta nokia Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię