Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia 5530 XpressMusic

Test telefonu Nokia 5530 XpressMusic

sirmark 14 Maja 2010 00:33

0 0
nokia 5530W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia 5530.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24.  2010-05-14 17:49:01

    #22: wlo: jak możesz się jeszcze zastanawiać? Bierz d. w troki i leć do sklepu z elektroniką po telefon dla synka. Na pewno to kiedyś doceni, hehehe.

  • 0

    25.  2010-05-14 17:55:48

    Telesfor - kupić telefon nie problem... O co innego ptałem ;-)

  • 0

    26.  2010-05-14 18:02:16

    #25: no to leć. Jak się ten ma do X6? Nie dajesz rady sobie porównać specyfikacji na stronie np. telepolis? Czy jakieś inne problemy masz? :-)

  • 0

    27. ~  2010-05-14 18:27:22  host: 212.160.172.70

    Katalog telefonów robi sie mało aktualny wyszukiwarka nie znajduje modeli gu280 i gt540 lg..

  • 0

    28.  2010-05-14 18:29:10

    Telesfor - nie daję ;-) Zawsze kupuję coś co mam w ręce, nawet jeśli wcześniej od zaufanej osoby mam opinię. Teraz też zależy mi na opinii osoby, która np. oba telefony "macała". Problemów nie mam, ale Ty najwyraźniej poważne.

  • 0

    29.  2010-05-14 18:30:22

    Specyfikacje się porównuje na stronie producenta tak w ogóle - już to dawno zrobiłem ;)

  • 0

    31. ~Bolgariya  2010-05-14 18:31:42  host: 92-247-250-73.spectrumnet.bg

    pozdrav ot Bolgariya za telepolis.pl

  • 0

    32.  2010-05-14 18:44:15

    wlo: ależ jesteś przenikliwy. Może mi opowiesz jakie to niby problemy mam? Bo najwyraźniej nie jestem ich świadomy. Chętnie się dowiem czegoś nowego od wszechwiedzącego wiedźmina ple-ple :-D Skoro masz zaufanie do prowadzących Telepolis a do specyfikacji telefonów umieszczonych na tej stronie już nie to o czym to świadczy? Może się zdecyduj? Ja tam patrzę na specyfikacje w kilku źródłach ale nie chciałem zbyt trudnego zadania przed Tobą stawiać :-)

  • 0

    33.  2010-05-14 18:45:01

    #31: pozdrawlajem :)

  • 0

    34.  2010-05-14 20:14:05

    Telesfor - nie chodzi o zaufanie... chyba od tego są stroby producentów żeby z nich korzystać? Jest to jedyne i podstawowe źródło moim zdaniem - ale jęsli Witek wie coś więcej o specyfikacji Nokii niż sama Nokia... To dla Ciebie w takim razie jest to nieocenione źródło infoamacji ;-) Ja korzystam z jednego, ale najlepszego - Ty jak Ci się nudzi i z 300 możesz korzystać - mam to gdzieś. Tak samo Ciebie nie powinno obchodzić w jaki sposób ja pozyskuję informnację nt. np. telefonów?

  • 0

    35.  2010-05-14 20:15:40

    Jeśłi nie potrafisz mio powiedzieć o obu telefonach, o któe pytałem, najlepiej sobie daj spokój, bo naprawdę durne te Twoje wywody są.

  • 0

    36.  2010-05-14 21:10:29

    wlo: tak samo durne jak i Twoje. A może nawet Twoje durniejsze, hehe. A wiedz że wszelkie strony internetowe są robione przez ludzi a nie przez automaty. A ludzie jak to ludzie czasem popełniają błędy. Ja sprawdzam na Telopolis bo mi tak pasuje i cieszę się, że Cię to nie obchodzi. Martwiłbym się gdyby zaczęło. To może sobie pozyskuj te informacje a nie zawracasz ludziom gitarę jak i tak nie masz do nich zaufania. Strona nokii jest dla Ciebie wyrocznią to po kiego grzyba stawiasz tu jakieś pytania retoryczne? To jest właśnie ten przypadek gdy nie wie się co ze sobą począć, czy jak?

  • 0

    37. ~  2010-05-14 22:44:33  host: t04-10.opera-mini.net

    Pora na telesfora. Telesfor jaki telefon będzie w maju najczęściej przeglądany na telepolis.Nie wiesz przypadkiem?

  • -1

    38. ~  2010-05-14 23:24:59  host: afce96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żałosne te komentarze

  • 0

    39. ~Jermin  2010-05-15 12:01:12  host: 87-52-n2.aster.pl

    Przepraszam, wczoraj opublikowałem komentarz na temat braku wysokich tonów w głośniku podczas rozmowy. Gdzie on zniknął?

  • 0

    40. ~dżołk  2010-05-15 18:21:44  host: afdn230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 37: twój post został skasowany bo naruszał poprawkę do punktu 15c regulaminu forum, ktory zabrania poruszania kwestii wysokich tonów podczas rozmów w Nokii X6.

  • 0

    41.  2010-05-15 22:37:05

    #40. nie wypisuj bzdur, bo zartami wprowadzasz w blad. #39. jesli komentarz znikl, tzn. ze naruszal jedna z zasad, ktore sa opisane pod formularzem.

  • 0

    42. ~  2010-05-16 01:05:37  host: nat3-83.ghnet.pl

    @wlo-jesli szukasz informacji tylko na stronie producenta to...jestes glupcem!!! Jakies 2-3 lata temu znalazlem wspolnie z kolegami na jednym z telefonow LG funkcje,ktora nie byla na stronie firmowej...napisze wiecej-nawet przedstawiciele handlowi LG nie wiedzieli o tej funkcji.

  • 0

    43.  2010-05-16 18:46:40

    42. - możliwość noszenia na różowej tasiemce?

  • 0

    44. ~pisul  2010-05-16 21:02:45  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Wiem wiem my tez czasem z kumplami uzywamy LG do otwierania piwa butelkowego.

Dodaj swoją opinię