Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia 5500

Test telefonu Nokia 5500

WitekT 26 Grudnia 2006 18:30

0 0
nokia 5500W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia 5500 Sport.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2006-12-26 19:14:49

    ale dzisiaj telepolis chodzi woooollnoooo...

  • 0

    2. ~ret  2006-12-26 23:18:24  host: ebj118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak zwykle raczej....

  • 0

    3. ~  2006-12-26 23:19:08  host: dua158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To te nowe serwery nie wydalają :)

  • 0

    4.  2006-12-26 23:24:09

    Nowy jeden, ale drugi już kupiliśmy - a raczej podpisaliśmy papiery leasingowe. ;) Bedą dwa - jak dwa nie wydolą, to się chyba potnę. ;)

  • 0

    5. ~zibi  2006-12-27 00:18:28  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    WitekT. Jak te nowe serwery nie wydolą to zacznij tu umieszczać jakiś kit i ruch zaraz zmaleje ;-)

  • 0

    6.  2006-12-27 01:50:09

    Albo lżejsze wersje Telepolis coś w stylu Telepolis light. Kto wykupi wersję premium będzie miał dostęp do bardziej kolorowej wersji :P

  • 0

    7. ~g2  2006-12-27 02:38:33  host: nat6.gress.com.pl

    Jejku-dopiero?! Myślałem że ją ominiecie - od dobrego pół roku jest w sprzedaży. Nawet ktoś taki skromny jak ja. Tylko że ja nie piszę recenzji.

  • 0

    8. ~jojo  2006-12-27 15:55:38  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Witku nie tnij się, ja tak ładnie Cię proszę! ;-)

  • 0

    9. ~  2006-12-27 15:56:33  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Za dużo potem sporzątania - są lepsze sposoby... ;-D

  • 0

    10.  2006-12-27 16:58:31

    Panie Witku ja czesto korzystam z m.telepolis by pasma nie zabierac zbednie :-) ale chyba wersja mobilna takze jest powiazana z glowna :/ bo jak pelne www leci wolno to wersja mobile tak samo :/ moze by wersje mobile odzielic od glownej ? Wtedy choc na nie predkosci ladowania bylby normalne ? Bo naprawde powoli w szal wpadam jak na odpowiedz czekam np 30sekund :( a czasami dluzej...

  • 0

    11. ~fpissdu  2006-12-27 23:24:20  host: dtx59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może zamiast kupować, taniej wyjdzie zabrać się za optymalizację kodu strony i RSS?

  • 0

    12.  2006-12-27 23:27:58

    fpissdu: strona raczej jest zoptymalizowania, w bazie pozakładane ładnie indeksy, itp. A o co chodzi z RSS? ;) Przecież mamy od dawna.

  • 0

    13. ~boczi  2006-12-27 23:39:25  host: dynamic-86-111-99-84.tvk.torun.pl