Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Test telefonu Nokia 500

Test telefonu Nokia 500

sirmark 26 Stycznia 2012 02:50

0 0
nokia 500W dziale Artykuły ukazał się test telefonu Nokia 500.

Artykuł można przeczytać w dziale Artykuły / Testy sprzętu, bądź klikając tutaj.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • -1

    4.  2012-01-26 10:49:35

    Dobry dotykowiec? To chyba nie miales go w ręce wogole. Strasznie plastikowy telefon Nokii, malo praktyczna klawiatura do pisania smsów, dotyk... okropienstwo wg mnie.

  • 0

    5. ~R  2012-01-26 10:56:49  host: z48-08.opera-mini.net

    Dotyk oporowy dyskwalifikuje go w moich oczach. Czy ktoś prócz nokii stosuje jeszcze ten shit?

  • 0

    6.  2012-01-26 11:18:42

    @5 Tylko, że nokia 500 ma panel pojemnościowy. Ale nie martw się: i tak w przypadku tego modelu jest na co narzekać.

  • 0

    7. ~  2012-01-26 11:31:21  host: z48-08.opera-mini.net

    @6: dzięki za zwrócenie uwagi. Nie wiem skąd mi się wziął ten oporowiec. No ale po przeczytaniu testu i tak stwierdzam że to telefon nie dla mnie. No ale za 1 zł w jakimś tanim abo może nawet być.

  • 0

    9. ~  2012-01-26 13:54:56  host: t18-11.opera-mini.net

    Miałem ten telefonik. Zasieng taki sobie a gdy byłem niedawno w hotelu to zero kresek na wyświetlaczu i mogłem tylko leżeć i kwiczeć.

  • 1

    10. ~adamski8  2012-01-26 16:03:47  host: 89-73-65-44.dynamic.chello.pl

    @8 jo tam wszystko dobrze slychac. jak sie na wsi mieszka to zawsze moze byc slabo z polaczeniem.

  • 0

    11. ~  2012-01-26 16:57:43  host: affr239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale tutaj panuje cenzura. Czyżby już pierwsze objawy acta? :/. Napisałem tylko że w końcu pojawil się test tego telefonu i byłem zdziwiony że.aż o tak późnej porze został dodany artykuł. Co w tym komentarzu było takiego złego? :/

  • 0

    12. ~dav  2012-01-26 17:46:28  host: apn-77-112-21-57.dynamic.gprs.plus.pl

    Smartfon dostalem w abo i jest nawet niezly jak na Nokie i tą cene. Symbian Anna jest szybki i ogolnie sprawuje sie nieźle, napewno lepiej od WP7. Ale i tak zmienilem go po miesiacu na Galaxy Ace. W tej samej cenie, a o niebo lepszy no i z Andkiem.

  • 0

    13.  2012-01-26 17:48:46

    11: tego typu komentarze nic nie wnoszą do dyskusji i nie odnoszą się do kwestii merytorycznych. Są kasowane po to, żeby dyskusja odbywała się na temat, a nie obok. I tylko o ACTA piszesz? A gdzie komunizm, itp?

  • -1

    15. ~  2012-01-26 18:13:41  host: ip-78-30-123-173.free.aero2.net.pl

    Mam tą Nokie jest o wiele szybsza od Galaxy S II

  • 0

    16. ~...  2012-01-26 18:27:07  host: 46.115.34.85

    @15 Grunt, że jesteś zadowolony:) PS Ile wyciąga na godzinę?

  • 0

    17.  2012-01-26 18:31:01

    Oporowy czy nie oporowy ekran - to nie dyskfalifikuje telefonu. Są telefony udane i "te" drugie.. Niestety, wygląda na to, że 500 ka, to "te".. :-(

  • 0

    18. ~Stefffan  2012-01-26 20:44:56  host: 85.219.163.66

    wczioraj i dziś ten telefon jest w Play za 1zł w abo za 39zł (All Inclusive) i za 19zł w Stan Darmowy 49, dzwoncie na infolinię i beirzcie, potem sprzedawajcie, polecam ;) w ramach ciekawostki: cenniki nadal uparcie twierdzą, że jej cena to odpowiednio 189zł i 119zł, polecam więc skorzystać z okazji ;) info z pierwszej ręki, nie wiadomo, jak długo trwa ta "promocja"

  • 0

    23. ~  2012-01-27 09:13:50  host: ip-78-30-111-135.free.aero2.net.pl

    Wielu źle ocenia ten telefon a jest on jeden z najlżejszych dotykowców u Nokii. Sam mam telefon który waży zaledwie 70 gram z baterią. Nie lubię nosić cegły ze sobą, jak inni.

  • 0

    24. ~  2012-01-27 09:25:41  host: z37-06.opera-mini.net

    23). Ale ludzie nie tylko nie lubią nosić cegieł w kieszeni... Może i jest lekki, ale tym świata nie zawojuje.

  • 1

    26. ~xxxx  2012-01-28 12:50:40  host: acyg89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolega @15 ma rację. Nokia 500 jest szybsza od SGSII. Wyrzuciłem oba telefony z okna i Nokia 500 pierwsza dotknęła ziemi.

  • 0

    27. ~  2012-01-28 12:56:08  host: z56-16.opera-mini.net

    26). A to dlatego, bo 500tkę trzymałeś w prawym ręku, a SGSa w lewym - lewa ma większą bezwładność i wypuściłeś go ciut później niż Nokię :-D

  • 0

    28. ~  2012-01-28 13:01:34  host: z50-07.opera-mini.net

    27: A czy to przypadkiem nie zależy od tego, którą ręką się pisze?

  • 0

    29. ~  2012-01-28 13:10:05  host: z56-16.opera-mini.net

    28). Też. Ale już tak się w to nie zagłębiałem, bo większość pisze prawą ręką. PS. Odnośnie mańkuctwa, to nie należy przestawiać dzieciaka na siłę.

  • 0

    30. ~  2012-01-28 15:01:33  host: z57-16.opera-mini.net

    To i tak nieważne, bo to co pisze @26 to i tak nieprawda

Dodaj swoją opinię